Şimdi Ara

Z1BR - Battle Royale - (2019) [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Z1BR - Battle Royale - (2019)  [PC ANA KONU]

Z1 Battle Royale, oynaması ücretsiz bir hızlı tempolu, aksiyon odaklı, rekabetçi bir Battle Royale oyunudur. Oyun yenilendi ve herkesin beğendiği klasik hissiyat ve görünüm oyuna geri döndü. Solo, duo veya beşli oynayın ve sona kalanlar olun.

Yönetim kurulunun değişmesiyle oyun yeniden isimlendirildi ve Z1 Battle Royale adı ile eski günlerine geri dönmeye başladı. Oyun, eylül ayından beri geliştirilmeye devam ediyor.

Yeni sezondaki önemli 3 değişiklik ve öne çıkanlar:
    - Genel bakımlar / hareket ve canlandırma restorasyonları
    - Güncelleme: Muharebe ve silah mekaniği
    - Yenilenmiş taşıt mekaniği
    - PS3 için harita, çevre ve aydınlatma güncellemesi
    - Yeni: Maç içinde görevler
    - Yeni: Fragmanlar ve koleksiyon sistemi
    - Yeni: Mevsimsel oynama ve sıradakini oynatma listesi

Steam'den Göz Atın!

Bu yama ile oyuna tekrar bağlanılacağını umuyoruz.
    Daha fazla bilgi için Z1BR web sitesini ve forumlarını ziyaret edebilirsiniz:https://www.Z1.live

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altmisbirbucuk -- 10 Mart 2019; 15:29:14 >

• h1z1 değilmila bu yeni konu açmaya değmez pubg varken oynanmaz.

• aynı kakanın laciverti
  • İsmini değiştirirsek belki yeni oyun zannedilir de tekrar oynanır diye düşünüp şanslarını denemişler herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 10 Mart 2019; 20:53:38 >
  • bu firma kadar oyunu geliştirmeyip boş bırakan firma görmedim :) sonunda çöp oldular
  • Yönetim kurulu ve ekibi tamamen değişmiş, bakalım nasıl etki gösterecek sonuçlara göreceğiz :)
  • Geçen yükledim ama sadece 3rd person görüntü alabildim FPS'ye çevrilmiyor mu arkadaşlar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.