Şimdi Ara

Z1 Batarya Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xperia Z1 cihazım, batarya değişiminden sonra ilk olarak şarj yüzdesinin %50 de kalması ile sorun yaratmaya başlamıştı. Daha sonrasında ise kapandı. Yaklaşık 2 aydır yatıyordu telefon. O zaman ne yaptıysam da açamamıştım. Fakat şimdi tekrar denediğimde telefonu açmayı başardım. Şöyle bir sıkıntım var. Telefon açılıyor güzel hoş fakat, Şarj yüzdem yine %50'de takılı kaldı. Şarj'a takınca şarj sesi geliyor fakat ne şarj ışığı ne de ekranda şarj oluyor görseli çıkıyor. Kapandı yine dolayısı ile. Nasıl bir öneriniz var? Telefonu kullanmak istiyorum fakat bu sorundan dolayı kullanamıyorum. :(
    Acaba sorunun telefondan mı yoksa bataryadan mı olduğunu anlamanın bir yolu var mı?
    Teşekkürler...

Z1 Batarya Sorunu

• Merhaba,
    Benim z1 de de 1 ay önce şarj problemi başladı. Normalde 3-4 saatte doluyordu. Şimdi takıyorum kısa süre içinde %100 gösterip daha fazla şarj olmuyor. Sonra çok kısa bir süre içinde bitiyor ve oranlar hep yanlış. Uzun süre %70 de kalıyor sonra birden sıfırlanıp kapanıyor. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmek bir fayda sağlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspergillus

Merhaba,
    Benim z1 de de 1 ay önce şarj problemi başladı. Normalde 3-4 saatte doluyordu. Şimdi takıyorum kısa süre içinde %100 gösterip daha fazla şarj olmuyor. Sonra çok kısa bir süre içinde bitiyor ve oranlar hep yanlış. Uzun süre %70 de kalıyor sonra birden sıfırlanıp kapanıyor. Cihazı fabrika ayarlarına döndürmek bir fayda sağlar mı?

Bu sorun samsung s4'de de vardı sorun bataryanın erken boşalması,tam dolum yapmadan %100 ü göstermesi.

Fabrika ayarları bir nebze fayda eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.