Şimdi Ara

Z-kitap PDF ye dönüştürme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
8
Favori
85.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben 2560x1600 çözünürlükte yaptım çok net görünüyordu. Bir kaç sayfa buraya ekleyecektim ama telif hakkını ihlal etmemek için eklemedim. 4K çözünürlükte daha da iyi görünmesi lazım. Bence 8K'ya gerek yok ama dediğim yöntemle 8K çözünürlükte de yapabilirsiniz ama bilgisayarın kapasitesi yeterli olmalı.

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarım çok üst düzey değil nasıl özellikler lazım. 8ram 940mx ekran kartı i57200u
  • Merttt01 M kullanıcısına yanıt

Ekran kartı 8K (7680x4320) çözünürlük ve 32bit renk verebiliyorsa, işlemci ve RAM, z-kitabı çalıştırmaya ve ekran görüntüsü alabiliyorsa tamamdır. Senin bilgisayar yeterli olur diye düşünüyorum.

• Teşekkürler dediğiniz yöntemi deniyeceğim.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 16 Şubat 2021; 15:40:15 >

@DoubleDragon forumdaki yazı ile ilgili benimde diğer öğretmenlerim gibi Z kitapları pdf formatına dönüştürmeyi öğrenmem gerekiyor fakat yazıların başlarındaki yorumlarınız silinmiş forum kullanmadım daha önce size ulaşmaya çalıştım fakat özel mesaj göndermeme izin vermedi açıklayıcı bir metin veya video paylaşabilirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpereisoglu

@DoubleDragon forumdaki yazı ile ilgili benimde diğer öğretmenlerim gibi Z kitapları pdf formatına dönüştürmeyi öğrenmem gerekiyor fakat yazıların başlarındaki yorumlarınız silinmiş forum kullanmadım daha önce size ulaşmaya çalıştım fakat özel mesaj göndermeme izin vermedi açıklayıcı bir metin veya video paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Birkaç tane z-kitap inceledim dönüştürmeyi başaramadım. Eski yöntemler işe yaramıyor. Denedim ama olmadı. Yeni önlemler almışlar.

Bu forumda dönüştürmeyi bilenler var. Ama dönüştürmek için ücret istiyordu. Hatta ücretli olarak dönüştürme yöntemini de öğrettiğini söylüyordu. Hala devam ediyor mu bilmiyorum.

Ben dönüştürmeyi yapamadığım için ekran görüntüsü alarak pdf dönüştüme yöntemini anlattım. Bir kaç mesaj öncesine bakasanız görebilirsiniz. İşinize yarıyorsa kullanabilirsiniz.

• Tamamdır ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

büyüteç kaldırma tam olarak nasıl çalışıyor?

• BoomBookTR kullanıcısına yanıt

Büyüteci kaldırmadım. Nasıl kaldırılır bilmiyorum.

• ozankaymaz28 O kullanıcısına yanıt

Neye yardımcı olacağım hocam?

• Ciwata was here.. :)

Geçmiş zamanlardan bir sayfada adımı görünce selam vereyim dedim..

• Merhaba arkadaşlar

FLİPHTML5 kütüphanesinden ilk kayıt olduğumda 5 tane kitap indirebildim. daha sonra bir kitap yüklediğimde bir kitap indirebiliyordum.

Fakat artık indirmek istediğimde

''*Failed to download as Download Point is insufficient.'' uyarısı verip indirme yapamıyorum.

nasıl indirme yapabilirim. yardım lütfen

• zkitapları ultra kaliteli olarak pdfye dönüştürebiliyorum. yöntemi anlatabilirim ama pdf kitap paylaşımı yapmam bilginize... ücret talebim yoktur....

• Merhaba nasıl bir programla bunu sağlayabiliyorsunuz. yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atalayegeege -- 21 Eylül 2022; 15:21:48 >
  • cagajosef C kullanıcısına yanıt

Anat hocam, isteyen çok. Gelen giden bana mesaj atıyor. Mesajlardan bıktım özel mesajı kapattım.

• kayıt programı

Bu adresteki programı indiriniz. Zkitapların kopyalamak istediğiniz yerleri fotoğraf alıp kaydedecek pdfye dönüştürecek. Tabi bu noktada çözünürlük düşük kalacak görüntü bozulacak. Kaliteli olmayacak işte burada spacedesk yüklemeniz gerekecek telefonunuzu bilgisayara sağlayacaksınız. Bilgisayarın ekranı 1920*1080p iken 3840*2160 falan olacak telefon kalitenize göre. Son olarak bilgisayar ekranını yan çevirip ekran kaydetme işlemi yapacaksınız. Ultra kaliteli pdfler elde edeceksiniz. Gerisi abby finereader veya Acrobat readerin işi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Anlattım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.