Şimdi Ara

Z-kitap PDF ye dönüştürme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
8
Favori
84.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat2344 -- 22 Ağustos 2020; 15:58:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran görüntüsü alıp mı yapıyorsunuz peki yoksa swf ye dönüştürüp pdf mi yapıyorsunuz azizkorkmaz@gmail.com
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat2344 -- 22 Ağustos 2020; 15:59:51 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat2344 -- 27 Ağustos 2020; 19:56:59 >
  • ferhat2344 F kullanıcısına yanıt
    Süresi dolan z-kitapları da pdfye çevirebiliyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süresi dolandan kastınız nedir, bu sene çıkanlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat2344 -- 22 Ağustos 2020; 15:59:28 >
    Elimde bir yayınevinin usb şeklinde z-kitabı var. 2019 Eylül gibi almıştım. Haziran gibi belleğinizin süresi dolmuştur diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugursimsek_03 -- 2 Ağustos 2020; 17:5:6 >
    ben de öğrenmek isterim
    Teşekkürler Ferhat bey sayenizde z-kitapları pdf ye dönüştürüyorum. Yıllardır araştırma yapıyorum ama sonuç alamamıştım. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Ben de teşekkür ederim Ferhat Bey. Gerçekten çok yardımcı oldu.

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.sizden yardım isteyeceğim.bana bir metod öğretmiştiniz.z-kitap indimek için uzantının sonunu ....../files/mobile/1.jpg şeklinde değiştirip İDM ile toplu indirme yapabiliyorduk.ancak bu yöntem https://fliphtml5.com/bookcase/tpnik sitesindeki ırmızı-beyaz yayınları için deniyorum olmuyor. nasıl indirebilirim .yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • sarpmiralay kullanıcısına yanıt
    Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleDragon -- 6 Kasım 2020; 13:38:9 >
  • çok teşekkür ederim. nerden biliyorsunuz böyle şeyleri. yardımlarınız için minnettarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleDragon

Bu mesaj silindi.
    Simple mass için kolayca indirme listesi yapabileceğiniz bi site hazırladım. resmini ekliyorum,http://editor.byethost3.com .Kitap numarasıhttps://www.editoryayinevi.net/ok/k/i/“1b0114c51cc532ed34e1954b5b9e4b58“ tırnak içine aldığım kısım
    Z-kitap PDF ye dönüştürme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat2344 -- 16 Eylül 2020; 11:33:15 >

• Öğrencilerime kitap aldık.

Tablet üzerinden canlı derslerde kullanmak için pdf lazım. Yayınevine yazdım böyle bir uygulamamız yok dediler. İlgili birimden cevap bekiyorum ama olumsuz dönecek diye tahmin ediyorum.

Bana bu linkteki kitapların pdf'leri lazım. Kim yardımcı olur?

... Çözüldü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 15 Eylül 2020; 17:57:1 >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XargraX -- 15 Eylül 2020; 17:45:26 >
  • XargraX X kullanıcısına yanıt
    Size ne kadar teşekkür etsem az. Nasıl yaptınız bilmiyorum ama şuan uçtum mutluluktan. Oturup teker teker kitap sayfalarının fotoğrafını çekmeyi bile düşündüm.

Ben indireyim akşama doğru mesajı silebilirsiniz.

• XargraX X kullanıcısına yanıt
    Buldun bunuyorsun deneyecekseniz bir şey sormak istiyorum. :)

Matematik kitaplarının görüntüsü mükemmel ilken diğerlerinin çözünürlükleri daha düşük. Bunu çözmek mümkün mü?

• biuu kullanıcısına yanıt
    Hocam yayın evinin kendi sitesindeki orjinal kitaplar. ben sadece siteden linkleri alıp size gönderdim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.