Şimdi Ara

Z-kitap PDF ye dönüştürme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
8
Favori
84.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cnbrk_88

Yazdıklarınızı tekrar okudum bir kaç tane program kullanarak normal exe ye dönüştürdüm demişsiniz.. Acaba o exe'yi calıştırdığınızda normal bir kitap olarak açılıyor mu? Eğer açılıyorsa belki daha önceden yaptığımız gibi temp klasöründen swf dosyasını kontrol edebiliriz?? :/
    Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleDragon -- 6 Kasım 2020; 13:36:50 >
  • DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    Başka yöntemler bulacağız yapacak birşey yok🤷🏼‍♂️ Fikir verebilecek birileri daha görürse konuyu hep birlikte işin içinden çıkabiliriz... 😊👍

Daha önce bahsettiğim data.xml ve file-b.txt dosya ikilisi için birşey yapılabilir mi acaba 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cnbrk_88 C kullanıcısına yanıt
    Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleDragon -- 6 Kasım 2020; 13:36:59 >
  • Emeğinize sağlık.. Bu işten anlayan biri sizin gibi yardımcı olmaya çalışırsa bence çözüm bulunabilir.. Bende kurcalamaya devam ediyorum ama programlara hakim olmayınca elden çokta bir şey gelmiyor.. Şimdi tek umudum bu konuyu bu işten tastamam anlayan ve bize yardım etmek isteyecek bir forum kullanıcısının görmesi.. Görüşmek üzere tekrar emeğinize sağlık..
  • Birde şöyle (https://www.youtube.com/watch?v=Inb6u5EtZ-A ) ekran görüntüsünü kaydeden programlar var ama ekran görüntüsü aldığı için kalite düşüyor acaba bu işi daha kaliteli yapan program var mı? Bilen varsa paylaşabilir mi bu şekilde otomatik daha kaliteli kayıt alan program?
  • Z-kitap PDF ye dönüştürme
    Efendim verdiğim rahatsızlık için özür dilerim, verdiğiniz adımları takip ediyorum ancak bu şekilde oluyor indirme dosyaları bir türlü jpg bulamadım
  • ramzanyak R kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah. Bu söylediğiniz hangi link? Tekrar bakayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramzanyak

https://www.editoryayinevi.net/2020kitaplari/Lgs_kitaplari/lgs_sozel_recete/lgs_sozel_recete/lgs_sozel_recete.html#p=68.jpg

link bu hocam
    Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleDragon -- 6 Kasım 2020; 13:37:11 >
  • vakit ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum, .çözüldü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnbrk_88

Başka yöntemler bulacağız yapacak birşey yok🤷🏼‍♂️ Fikir verebilecek birileri daha görürse konuyu hep birlikte işin içinden çıkabiliriz... 😊👍

Daha önce bahsettiğim data.xml ve file-b.txt dosya ikilisi için birşey yapılabilir mi acaba 🤔
    Bir çözüm bulabildiniz mi acaba ?

Ben de araştırıyorum ama Fernus üzerinden yayınlanan Z kitapları pdf'ye dönüştürmeyi başarabilen görmedim.

Sadece konuda bazı arkadaşların belirttiği gibi ekran görüntüsü olan bir araç var.Onun 2 dezevantajı var birincisi kitapları açınca sayfalarda yakınlaşırma amacı ile kullanılan mercekler oluyor ekran görüntüsü olarak alınca kötü oluyor her sayfada çok sayıda olabilyor o mercekler.İkinci kısım da görüntü kalitesi.Benim laptobun ekran çözünürlüğü çok yüksek olmadığı için görüntü kalitesi de düşük oluyor haliyle .
  • Merhabalar pdf yapmak istediğiniz Z kitapları bana ulaştırın , yüksek çözünürlükte pdf yapıp size geri gönderebilirim. Yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekitapokuyucu -- 16 Mayıs 2020; 0:16:40 >
  • Khang kullanıcısına yanıt
    pdf yapmak istediğin z kitabı bana ulaştırırsan pdf yapıp geri gönderebilirim, yardımcı olabilirim.
  • Merhaba bana özelden size ulaşabileceğim bir e posta adresi verebilirseniz size ihtiyacım olan kitapları atmak istiyorum mümkünse siz de bana pdf olarak atarsınız olur mu ?
  • nasıl yaptığınızı anlatabilirseniz çok ama çok makbule geçer.öğretmenim sürekli lazım oluyor.en azından özelden anlatabilir misiniz.
  • LostLover9 kullanıcısına yanıt
    merhabalar gppserver3@gmail.com adresi üzerinden gönderirseniz yardımcı olurum. Saygılarımla.
  • Birazdan size e posta göndereceğim peki nasıl yaptığınızı açıklayabilir misiniz ?
  • Size özel mesaj yazamıyorum (telefon onaylamada sorun var) ama mesajınızı okudum söylediğiniz üzere kolay değilmiş yine de teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostLover9 -- 17 Mayıs 2020; 11:57:7 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.