Şimdi Ara

YÜZYILIN İCADI KLOZETTİR ! [ANKET EKLENDİ !] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
5
Favori
4.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

YÜZYILIN İCADI KLOZETTİR ! [ANKET EKLENDİ !]

(En Son Oy Tarihi: 28.7.2018)
Giriş

Orijinalden alıntı: yakup13

klozette keyif yapmaya devam edin,

yaş ilerledikçe çeşitli bağırsak ve anüs rahatsızlıkları sizi bekliyor olucak ,

çünkü mıçarken veya mıçtıktan sonra ( yada mıçmasan bile orda mıçar pozisyonda oturman yeterli reflekslerin devreye girerek mıçıcakmışsın gibi kas hareketleri yapıcaktır) uzun süre o pozisyonda kalmaya devam etmek insan doğasında ve boşaltım sisteminin yapısına uygun değil

bu dediğimi tınlamıcaksınızdır muhtemelen ama günün birinde bağırsakları yada hemoroidleri eline aldığında çatlaklar vs. oluştuğundan en azından nerde hata yaptığını farkedersin

yapma bunu bak wcde boş boş oturduğum oluyor doğru mu bunlar? 1 saat falan işim çoktan bittiği halde forumda takıldığımı bilirim ne olacak şimdi bana? ölmek istemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kolon ca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klozer nimettir. Ayrıca micarken comelmek gerekir en saglikli pozisyon odur diyen arkadaslar dogru diyor fakat illa bacaklarin katlanmasina gerek yok. Ben dizimdeki bir rahatsizliktan oturu comelemiyorum ve alaturka hicbir sekilde kullanamiyorum. Fakat klozette one dogru egilerek dirsekleri bacagin uzerine koymak suretiyle bagirsaklardaki gerekli ve saglikli pozisyon saglanabiliyor. One dogru egilmek dedigimde telefonla beraber tuvalete giren butun arkadaslar yapmistir dedigim seyi. Bu sekilde de yine saglikli bir pozisyon saglanmis oluyor illaki bacakarin katlanmasina gerek yok. He comelmek bir adim daha saglikli olabilir ama oturmak daha rahat

• Klozetteki dışkılama pozisyonu pek sağlıklı değil ve bir çok rahatsızlığa sebep olabiliyor

http://www.evrimagaci.org/fotograf/65/4407

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperAkif -- 28 Temmuz 2015; 10:41:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

Alaturka tabi ki hele evde kimse yoksa don falan ne varsa cikarip basliyorum olaya

• Alaturka olan cafe bile kalmamışken evde alaturka kullanmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RABBANİYYUN

quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Klozet sağlıksızdır.

Artık heryere klozet koyuyorlar. Öğrenci yurtlarına bile. O kadar kişinin pis poposu değiyor düşünsene...

peçete koy öyle otur

• konu geyik konusu ama bir gerçeğide yansıtıyor.

klozet bencede yüzyılın icadı.

alaturka tuvalette zıcarken hayatım kararıyor.

montla zıcmak karikatürü boşuna yapılmıyor.

alaturka tuvalet ayrıca pislik yuvası her yerin oraya buraya değiyor adam gibi bişi yapamıyorsun zaten. klozeti yapan adamın ellerinden öperim. net.

ha dip not geçeyim tuvalette bir saat duran insanıda anlamam ve bunda uyuz olurum. zaten anlık bir olay illa bağırsaktaki son taneyide çıkarıcam diye uğraşmayın sağlıklı değil uzun durmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 28 Temmuz 2015; 15:12:22 >
  • Bacaklarım güçlüdür squat vs yaparım ama alaturkada bacaklarım ağrıdan ölüyor. Temizlik konusu ise zaten evden başka bir yerde mıçamıyorum. Evde de bir tek ben kullanıyorum klozeti.
  • Alaturkada bir yerleri ağrıyanlar 300 kilo falan herhalde
  • alaturka tabikiden klozetten daha iyidir daha sağlıklıdır .Nedenlerinden bahsetmek gerekirse, birincisi dinen oturarak ihtiyacını gidermektir doğru olan,küçük abdesti ayakta yaptığımızda etrafa yüzlerce damlacık fırlıyor pantalonundan ayağına tuvaletin farklı yerlerine değiyor, sonra o ayaklarla salonda dolaşıyorsun yatağına giriyorsun falan,iğrenç. Ayrıca dinimizce doğru olan tuvaletten çıktıktan sonra sadece elleri değil ayakları da yıkamaktır malum sıvı ayakları da değebiliyor çünkü diğer nedense klozette su sıçramasının olması,bu gerçekten iğrenç, suyun vücudunuza değmesi gerçekten iğrenç bir his ve birçok sefer gerçekleşiyor,kabul edelim .Gelelim diğer maddeye tuvaletimizi yaptıktan sonra malum iki yerimizi suyla yıkamamız lazım ,taharet denilen bu güzel olay klozette çok da rahat olmuyor .Yurtdışına giden arkadaşlar bilir mesela italyada klozetin yanında malum yeri yıkamak için bir tane daha klozet vardır,tasarım biraz daha farklı tabi .Son olarak oturduğumuzda tuvalet ihtiyacımızı en iyi şekilde yaparız yani en iyi boşaltım rahatlığı için alaturka en uygunudur özellikle küçük abdestte son damlalar bitmek bilmiyor klozeti kullanırken çünkü tam olarak boşaltamıyor o pozisyonda vücut içindekileri ,uygun akış tam sağlanamıyor,uzun yazdım ama bazı arkadaşlar tarafından bilinmeyen detayları biraz açmak istedim,saygılar

• Alaturkada bacaklari agriyor insanin uzun surunce is
    Klozette 1 saat otursanda bisey olmuyor mis gibi

• Ulan konuya bak millet nası tartışmış sonuçta mıçıyon abi

• la yok benim sol bacağıma biyerden sonra kan gitmiyo bacağım uyuşuyo sonra yeni doğan ceylan yavrusu gibi dolanıyom etrafta
  • Gereksiz milliyetçiliğe gerek yok... iki büklüm katlanıp bacaklarım uyuşarak mıçmanın nesini tercih edeyim. Oturuyorum klozete ben internette takılırken alt ekip işi hallediyor.

• ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞLERİM SİZLERDE OLMASANIZ NE HALDEYİZ ANTİ ALATURKA!!!!
  • Alaturkadan yazıyorum suan anti klozet

• Abi bugün plaja gittim denize gircekken kakam geldi gittim tuvalete tertemiz wc yaziyodu dedim bu klozettir verdim bi lirayi sonra ne goriyim alaturka, uzun zaman sonra alaturkaya mictim, abi bu nedir ya hadi rahat rahat yapamadim ama iyi baya temizledi bagirsaklari, popomu da islatarak temizleyemedim boruya takmislar taharet muslugunu, peceteyi islatip temizledim yasasin alafranga

• Up

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.