Şimdi Ara

yüzücü gözlüğü buğusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
42.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bayanlar 15 günde bir gözlük değiştirmekten bıktım bu yüzücü gözlüklerinin buğulanmayanı yada üzerine sıkabileceğimiz bişey varmıdır?
    bilen duyan gören varsa bi yardım edin abiler
    bıktım ya bu kaçıncı gözlük anti fog diye alıyorum 20 gün gitmiyor
    şu araba camlarına sıkılan spreylerden denesemmi ne dersiniz aslında öyle bi ürün denedim mendil şeklinde
    ama başka fikri olan varsa ve yazarsa sevinirim

• valla ben de normal balıkadam gözlüklerinden var.içine tükürürüm güzel bi yıkarım yada yosunla temizlerim bu yaptıklarım iyi geliyo ama senin gözlüklerin camından kaynaklanan bişyde olabilir
  • Anti-fog gözlük al ve anti-fog spreyi al o özelliğini kaybetmemesi için ve her yüzmeden sonra gözlüğü yıka ama iç camına kesinlikle elinle,bezle falan bastırma sadece yıka.
  • ya allam bu kaçıncı anti fog gözlük anti fog mendil vardı onunla sildim banamısın demedi şimdi sprey alıcam

ama suya sokmak çözüm değil durun iki dakka deyip havuzun ortasında duramam ya gözlük çimdirmek için 25 metrelik havuzun bi başından bi başına gitmeden buğulanıyor
  • Ben de bıktım.Kafamdan çıkarmadan da suya sokamıyorum, yalama oldu kafam şerefsizim.
  • tükür yazıcaktım
    arkadaş yazmış en etkili yöntemdir
  • Yeni Aldığın Anti-Fog özellikli Gözlüğü Kullan AMA Kesinlikle ve Kesinlikle İç Camında Su Deydirme. Tak Gözlüğü öyle gir suya . Çıkınca da Çıkart On tarafı temizle .
  • güzel abim tonlarca suyun içinde o gözlüğü nasıl ıslatmayayım streçfimlemi kaplayayım ıslanıyor işte elimi de sürmüyorum vıcık vıcık ıyyyy (tabi diceksinki elini sürmüyon nasıl biliyon vıcık vıcık olduğunu )
  • Yukarıda dedikleri gibi tükürmen yeterli olacaktır.
  • Tükürmelisin arkadaşların dediği gibi.
  • tükürük yeterlidir
  • çok fazla olmamak kaydı ile diş macunu sür.etkili olacaktır.
  • Elma sür camlara ciddiyim
  • Balgam Yeterli Olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khán

çok fazla olmamak kaydı ile diş macunu sür.etkili olacaktır.

bak bunu söylemeyi unuttum fazla sürme ama gözlerin yanar
  • tükürük mükürük etkili değil buğu içte oluyor orjinal yüzücü gözlüklerinden al biraz tuzlu olucaktır ama ben onlardan kullanıyorum ama geçen yaz kaybettim otelin yanından kıytrık gözlük aldım 3 gün gitmedi
  • İçine tükürceksin zaten. Güzelce yay bide onu uzun süre buğlanmadan yüzersin. (Ciddiyim)
  • lan bak ciddiyseniz tükürük manyaa yapacak gözlüğü sonra elma sürecem sonra diş macunu sürecem sonra beni kokuyosun diye havuza almayacaklar
  • arkadaşım anti fog spreyi alacaksın yüzme malzemesi satan yerlerde bulunur gözlüğe sıkacaksın gece sabaha kadar beklesin ondan sonra bi daha gözlük iç camı su ile temas etmeyecek yoksa ne kadar anti fog alırsan al gider antifog u
  • kaçtane yere sordum yok öyle bir sprey olsada tuzlu gelir yeni gözlük al daha iyi dediler bende gidip oto camcıya soracam nete baktım var olmadı netten sipariş verecem de bu su deymesin kısmı biraz sıkıntılı

neyse yorumlar için teşekkürler alalım bakalım birde sprey
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.