Şimdi Ara

yüzücü gözlüğü buğusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
42.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer ankarada yaşıyorsan armadadaki point mağazasında ya da a sports mağazasında bulabilirsin
  • Gözlük kurudktan sonra bi daha klorlu veya tuzlu veya normal herhangi bi suyla temas etmeden tükür ve camları içten sil yani tükürüğü yay sonra o tükürük kendiliğinden yok olucak yavaş yavaş sonra Ka- Boooooooooooooooom Buğsuz gözlük
  • Bence kalitesiz gözlük alıyorsun, anti fog çoğunda yazar daha kaliteli birşey dene... Ne kadar mesela aldığın gözlük fiyat olarak?
  • Sarmısak sür ...

Burnuna da kauçuk sünger tak
  • 25 liraya aldım son aldığımı içi vıcık vıcıktı diğerlerine göre daha iyiydi öncekiler tırışka
  • ben arabada kullanıyorum buğu engelleyici sprey, gayet etkili oluyor. fakat o mesafeden göze bir zararı olur mu bilmiyorum, sonuçta kimyasal malzeme.
  • antifiriz sür
  • Buğu engelleyici sprey kullanma,kimyasal gözlerine zarar verir.Gözlükleri ilk aldığında suya sokmadan diş macunuyla ovala güzelce ve bekle sonra durula.Buğu yapmasının sebebi fabrikasyon sonucu üzerinde biriken yağdır.Biz genelde(Zıpkınla avlanıyorum)ilk aldığımızda camını çakmakla yakarız.Sonra ne buğu ne başka birşey...

Ekleme.Bizim gözlüklerle sizinkiler farklı tabi,bizimkinler cam olduğundan yakıyoruz.Sen de yakabilirsin ama fazla tuttuğun anda gözlük mefta.Fakat diş macunu birebir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 25 Kasım 2009; 23:58:20 >
  • bu sölenenlerin hepsini unut ve diş macunu sür...yanlız 1 gece bekletmen lazım ancak ertesi gün kullanabilrisin...balık adam forumlarına baya takılırım ordaki prof.lar böle yapıyorlar...kesin sonuç alacağna eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zgrzgn -- 26 Kasım 2009; 0:05:07 >
  • gözlüğü kullandıktan sonra kesinlikle tatlı suyla bi yıka ama iç camına sakın dokunma sadece suyla yıka ve kurumaya bırak
  • teşekkürler arkadaşlar tükürük çokta içime sinmedi önce diş macunu olmadı tükürük deneyelim yakmak yemez çünkü cam değil kesin yanar cam yanmasa kenarlarınaki lastik yanar
  • Yüzücülük sporuyla uraşıyom yakın zamandır madalyalarım filan var speedo marka 79 lira gözlük kullanıyorum anti buhar ama ne kadar yazsada 1, 1,5 aydan sonra buhar yapıyor engelliyemezsin.
  • Öncelikle Gözlüğün Markası olarak ARENA öneriyorum.Havuzdan Çıktıktan sonra normal su ile gözlüğü yıka ancak el ile temasta bulunma
  • gözlük camına yakın yerlerde birkaç delik delersen, sorunun hallolacaktır.

ya da gözlüğün kapattığı bölgedeki ten'e, terlemeyi önleyecek krem kullanacaksın. zeytinyağı olabilir mesela. (margarin değil, hakiki zeytin yağı)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackNote

Balgam Yeterli Olacaktır.

İnceden bi sıçsın istersen??
  • Attır
  • tekrar düşündüm de acaba özel lens üretilebilir mi ileride, gözün tamamını kaplayacak bir lens. %100 sıfır buğulanma
    bir de yüzücü gözlüğü derken, maykıl pelps amcamıza mail atıp sormak lazım. o tarz bir gözlükten bahediliyor galiba,
    aslında sadece gözleri kapatsa buğulanma olmaması gerekir ama demek ki yüzme iyi bilinmiyoır olabilir mi?
    fazla efor, arkasından terlemeyi bu da buğulanmayı karşımıza getirir.
    belki de gözlerinde sorun olabilir. göz terlemesi.. bakınız, gözleri buğu buğu olmak.
  • icine et
  • ya garip garip cevaplar atmayın şuraya, ayıp oluyor.

tekrar düşündüm de gözlerin etrafında açık kalan bölgeye bant yağıştırıp terlemeyi önlersen,
    istediğin gözlükteki bir yüzücü gözlüğünü kuyllanabilirsin. hatta geniş çerçeve gözlük bile kullanabilirsin.
    bandana gibi yok, maskeli adam filmi var hani gözlerin etrafını kapatıyor. gerdirerek böyle bir şey takacaksın üstüne de gözlüğü.
    stil olur. hatta moda bile olabilir. patent başvurusu yapsam mı acaba..

• sprelyerı var 15 gunde bır deiştirceğine sorabilrdin aldığın yere. ARtı kaliteli olanları kesinlikle yapmıyor..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.