Şimdi Ara

yüzme ve fitness aynı anda gider mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • haftanın 3 günü salona gitsem diğer 2 veya 3 günüde yüzmeye gitsem yüzme tamamen keyfine, arada salondan çıkıp da yüzmeye gidebilirim

yüzme ile kardiyo yaparım salonda da kas çalışırım amacım estetik ve fit vücut ve kondisyon.

vücut hedefine fitness ile daha kısa sürede ulaşırım salonda kardiyo da yapar kondisyon kazanırım vs. ancak kardiyo pek sevdiğim söylenemez ama eksik etmezdim antrenman sonuna. yüzmeyi de seviyorum yüzmede tüm kasları çalıştırıyor güzel bir kardiyo sporu, ciğeri falanda açar.

salonda yapacağım kas kütlesini yüzmede kaybederim diye çekiniyorum biraz, birbirine ters sporlar çünkü. ama yüzmeyi tamamen keyfine düşünüyorum 40-45 dakikalık serbest yüzüş, dalış, nefes çalışması vs. öyle kocaman olayım derdim yok fit ve düzgün vücut olsun yeter

yüzme sizce zaman kaybı mı olur vücudu gereksiz yere mi yorar haftanın 2-3 gününde yoksa güzel bir destekleme mi olur

not: iki sporda da geçmişim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 29 Aralık 2023; 13:28:22 >

• Bu konularda bir eğitimim yok yalnız bakış açım şöyle bu sporları iş olarak yapmıyorsanız tadını çıkartın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper olur hemdeee

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sorun olmaz

Size tavsiyem yüzme havuzu olan bir spor salonuna gidin. Havuz ve salon farklı yerlerde olursa bir süre sonra ister istemez sıkılırsınız. Gidip güzelce sporunuzu yaparsınız, ardından da yüzmek; gayet güzel aktivite

• sağolun beyler şimdilik yüzmede karar kıldım, diğer ay duruma göre body başlarım

• "salonda yapacağım kas kütlesini yüzmede kaybederim diye çekiniyorum biraz, "

yok artık saçma bir korku olmuş bu. senin dediğin gibi olsa yüzücüler maraton koşucularına benzerdi. kardiyo yerine yüzmek kendin için yapabileceğin en iyi şey.

• ben bi 5-6 ay kadar yapmıştım geçmişte ikisin bi arada. kilo almaya çalıştığım için baya zorlamıştı. senin amacın kilo vermekse yapılabilir. 2 gün yüzersin 3 gün salona gidersin. yapılabilir yani kardiyo yerine geçer.

• bahsettiğin tempoda imkansız. haftada 2-3 günü hedefle. dahasını düzenli yapmak çok zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.