Şimdi Ara

Yürüyen Ölüler (The Walking Dead)/Robert Kırkman/Jay Bonansinga (Kitap) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
20.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almayı düşünüyorum ama okuyanların tatminkar olmadıkları beni çelişkide bırakıyor!?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

Almayı düşünüyorum ama okuyanların tatminkar olmadıkları beni çelişkide bırakıyor!?

Yani çok büyük beklenti içinde olmadan okunabilir bir kitaptı bence. Walking dead dizisini izliyorsanız seversin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Orijinalden alıntı: Kademoglu

Almayı düşünüyorum ama okuyanların tatminkar olmadıkları beni çelişkide bırakıyor!?

Yani çok büyük beklenti içinde olmadan okunabilir bir kitaptı bence. Walking dead dizisini izliyorsanız seversin .

Böyle desemde takip ettiğim dizinin bir kitabı varsa incelemek isterim görüşleriniz için teşekkürler.
  • kitap kargoya verilmiş. Sonuçta 15-20 liralık kitap kötü de olsa arşivde olsun yeter. Gelince bakıcaz artık
  • Diziyi takip ediyorum, Vali hakkında daha çok şey öğrenmek isterim tabii. Yazın okumayı düşünüyorum.
  • diziyi bende denk geldikçe takip etmeye çalışıyorum da yeni bölüm hangi gün oluyor. Yada yeni sezon 3.sezon mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

diziyi bende denk geldikçe takip etmeye çalışıyorum da yeni bölüm hangi gün oluyor. Yada yeni sezon 3.sezon mu?

Şuan sezon 3 teyiz. Yeni bölümler pazar günü geliyor altyazılı olarak pazartesi izleyebiliyoruz.
  • Kitap dizinin kacıncı sezonunu anlatıyor veya dizide olacaklarımı anlatıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emilll

Kitap dizinin kacıncı sezonunu anlatıyor veya dizide olacaklarımı anlatıyor ?

Hayır fakat alakası var.
    Kitap dizideki vali karakterini anlatıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok sürükleyici

• arkadaşlar kitabın sonunu söylermisiniz. en sonunda kurtuluyorlarmı yoksa baska bir diyaramı gidiyorlar. bu virüs tamamen yok ediliyormu.
  • Maşallah baya kalın bir kitapmış. Kitabı bitiren arkadaşlar, objektif bir yorumda bulunabilirse iyi olur. Dili nasıl, çevirisi nasıl gibi?
  • Kitabı okumuştum bir süre önce. Dizi hayranlarını sıkmaz ama normal okuyucu çok sıkılır. Valinin kasabaya gelmeden önceki hayatını ve başına gelenleri anlatıyor kabaca özetlemek gerekirse. Sadece valiye ve ailesine odaklanılmış bir kitap diğer karakterler yok...
  • Uzun zaman önce okumama rağmen yine de yardımcı olayım. Okurken olaya hakim oldum yani çeviri ve anlatım gayet güzeldi. Sürükleyici bir kitap ama çok abartılacak kadar mükemmel olmasa da diziyi takip edenlerin okuması gereken bir kitap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 26 Nisan 2013; 23:14:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Empire State

Uzun zaman önce okumama rağmen yine de yardımcı olayım. Okurken olaya hakim oldum yani çeviri ve anlatım gayet güzeldi. Sürükleyici bir kitap ama çok abartılacak kadar mükemmel olmasa da diziyi takip edenlerin okuması gereken bir kitap.

Keşke Vali değilde hiç bilmediğimiz birilerinin hikayesini anlatsaymış. Nihayetinde dizi sayesinde olayların nerelere kadar varabileceğini biliyoruz.
  • Okudum guzeldi sıkılmadım hatta biraz kalp atışı hızlandıran bir kitap

• Önce kitabı okuyup diziyi mi izlemeli yoksa tersi mi ?

Buda serinin 2. kitabı mı ?

Yürüyen Ölüler (The Walking Dead)/Robert Kırkman/Jay Bonansinga (Kitap)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirAccK

Önce kitabı okuyup diziyi mi izlemeli yoksa tersi mi ?

Bayadır takip etmiyordum, ben de bekleyenlerdenim 2. kitabı ve evet bu kitap serinin 2.kitabı. Orjinalinin ismi "The Walking Dead: The Road To Woodbury" olmasına rağmen değiştirmiş çevirenler

Ben diziyi izleyip okumuştum ilk kitabı, tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

quote:

Bayadır takip etmiyordum, ben de bekleyenlerdenim 2. kitabı ve evet bu kitap serinin 2.kitabı. Orjinalinin ismi "The Walking Dead: The Road To Woodbury" olmasına rağmen değiştirmiş çevirenler

Kitap piyasada sanırım hocam.

http://www.dr.com.tr/Kitap/Yuruyen-Oluler-Isyan/Jay-Bonansinga/Edebiyat/Roman/Romantik/urunno=0000000449691

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

quote:

Kitap piyasada sanırım hocam.

http://www.dr.com.tr/Kitap/Yuruyen-Oluler-Isyan/Jay-Bonansinga/Edebiyat/Roman/Romantik/urunno=0000000449691

aynen hocam aldım bugün daha başlayamadım ama :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.