Şimdi Ara

Yürüyen Ölüler (The Walking Dead)/Robert Kırkman/Jay Bonansinga (Kitap) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
20.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Limangoda kampanyada bu kitapta vardı 2 kitap alıp satın aldığınız çek dahil 2 kitabı 9-10 liraya getirebilirdiniz toplam.Konuda açtık kaynamasın diye ama tınlamadınız

Bugün alıcaktım Tess Gerrithsen den 3 kitap ve bu kitabı indirim çekide bulmuştum ne güzel gel görki indirim bitmiş kaçırdık güzelim fırsatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuyu güncelleyelim.

Bu kitabı okuyan arkadaşlar lütfen yorumlarını yazsınlar... Merakımızı gidersinler.
  • bende tüyaptan 10 tlye aldım elimdeki kitap bitince başlayacağım
  • Açıkcası kötü bir roman olmuş fakat dizi ile bağlantısı var bu yüzden okuyun sadece
  • diger basliklarda da konusu gecince yazmistim burda da belirteyim. buyu beklentileriniz yoksa okuyabilirsiniz ilk yarisi fena degil ortadan itibaren bence kitap bozuyornve kotu bir sonla bitirmis yazar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizisini izlemedim eger diziyle bir alakasi yoksa dusunebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guthrath

Açıkcası kötü bir roman olmuş fakat dizi ile bağlantısı var bu yüzden okuyun sadece

Neden sana göre kötü olduğunu açıklarsan daha faydalı olabilir. Teşekkürler.
  • Takip bende alacam

• kitap 400 küsür sayfa, 60 sayfa kadarını okudum..
    dizisinin sıkı bir takipçisi olduğu için kitabı almıştım, okuduğum kadarıyla kitabı bekleneni vermedi,
    kitabın geri kalanında fikrim değişirse burdan seve seve paylaşacağım..
  • Kitabı bitireli uzun zaman oluyor ama çok iyi bir kitaptı. Zaten dizi'den izleyenler bilir bir karakteri anlatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EknCn -- 26 Nisan 2013; 22:11:30 >
  • Okumaya yeni başladım ve elime aldığımda 10 sayfadaydım ve kitabı kapadığımda sayfa 70 idi Daha da okurdum da yorgundum ve hafif gidip gelmelere karşı yine de bitirdim.Şiddetle tavsiye ederim.

Merak edenler için

Philip Blake dizideki Vali karakteri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Okumaya yeni başladım ve elime aldığımda 10 sayfadaydım ve kitabı kapadığımda sayfa 70 idi Daha da okurdum da yorgundum ve hafif gidip gelmelere karşı yine de bitirdim.Şiddetle tavsiye ederim.

Merak edenler için

Philip Blake dizideki Vali karakteri.

Teşekkürler. Ben de almaya karar verdim. Ayrıca bu kitabın devamı da var. Daha doğrusu serinin devamı Robert Kirkman ve
    Jay Bonansinga beraber yazıyorlar yine. 2012'de basılmış, yakın zamanda Türkçeye çevrilip basılır, heralde 2013te...

O kişiyi anlatıyor ve aslında bu pek de spolier olmuyor, ama...

Bu kitap, şu kitabın İngilizceden çevirisiymiş: "The Walking Dead: Rise of the Governor", 2011.
    Bu yüzden sanırım Vali'yi anlatıyor...

• Kitap gercektende cok guzel ve bir anda sizi sariyor. Dizi ile baglantisi yok ama ilerki sayfalarda suprizler olur mu olmaz mi orasini bilmiyorum

• diziden farklı şeklinde yorumlar var forumlarda bende veriyorum bi sipariş
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutlukozan

diziden farklı şeklinde yorumlar var forumlarda bende veriyorum bi sipariş

Diziden hikaye olarak farklı ama diziyi güncel olarak izliyorsan aradaki bağlantıyı anlayacaksındır.
  • Kitap Philip Blake'in (nam-ı diğer governor) hikayesini anlatıyor. Nasıl bu hale geldi, neler yaşadı. Kötü bir kitap değil çok iyi de değil. Ancak diziyi sevenlerin hoşuna gideceğini düşünüyorum. Bu yüzden okunmalı bence.. Zira ben kitabı okuduktan sonra adama birazcıkta olsa hak vermeye başladım... Kitabın sonundada ufak bir süpriz var..
  • Kitaptan çok bir şey beklemeyin.
  • Ek olarak bir konuya değineyim. Kitabı bitirmeyen arkadaşlar bakmasınlar.

Kitaptaki Philip Blake diziden de tanıdığımız Vali bey. Dizi de vali bey Woodbury adlı kasabanın yöneticisi ki zaten kitabı okuyup bitiren arkadaşlar kitabın sonuna doğru o kasabayı biliyorlar. Zaten kitaptaki Vali karakterinin aynı dizi de ki gibi Penny adlı bir kızı var. Kitabı bu şekilde Vali'nin Woodbury kasabasını kurmadan önce yaşadığı olayları konu alıyor. Ben de dizi de ilk defa Vali bey ve kızı Penny'yi gördükten sonra jeton attı. Çok güzel düşünülmüş bu kısmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear of the Dark -- 13 Şubat 2013; 17:45:13 >
  • Arkadaşlar 2. kitap ne zaman çevrilir de çıkar acaba bu konuda bilgisi olan var mı?
  • Sipariş ettim an itibarı ile hayırlısı artık inşallah güzeldir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.