Şimdi Ara

Yürüyen ölüler okurlar ( The Walking Dead ) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
6
Favori
16.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PORTOSS.

Dizisini takip ediyorum da çizgi romanla dizinin senaryoları farklı mı?

Hocam tıpatıp aynı degil ama benzer. Yinede tavsiye ederim diziden çok daha iyidir daha fazla vahşet içerir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pek sevdigim seri deil ama okumustum

• Ben de bayağı bi okumuştum kactaydim hatirlamiyorum spoiler vermiyim ama bayağı sürükleyici bi çizgi roman.

• bunun oyunu çok zevkli herkese tavsiye ederim
  • Olaylar olaylar 130uncu sayıda Robert Kirkman kendini aşmış.Spoiler vermiyecem ama merak eden özelden ulaşsın.Ne yapıp edip okuyun şu cizgi romanı benden tavsiye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Da Vinci was here

Olaylar olaylar 130uncu sayıda Robert Kirkman kendini aşmış.Spoiler vermiyecem ama merak eden özelden ulaşsın.Ne yapıp edip okuyun şu cizgi romanı benden tavsiye.

Zaman atlaması olduktan sonra tekrar hayatta kalma muhabbeti çekilmez Kirkman bir ayar çeker bu işe diye düşünüyordum, harbiden bir ayar çekti. Çok ilginç bir gelişme son sayıdaki olay. Bakalım ucunu nereye bağlayacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Olaylar olaylar 130uncu sayıda Robert Kirkman kendini aşmış.Spoiler vermiyecem ama merak eden özelden ulaşsın.Ne yapıp edip okuyun şu cizgi romanı benden tavsiye.

Zaman atlaması olduktan sonra tekrar hayatta kalma muhabbeti çekilmez Kirkman bir ayar çeker bu işe diye düşünüyordum, harbiden bir ayar çekti. Çok ilginç bir gelişme son sayıdaki olay. Bakalım ucunu nereye bağlayacak?

Görecez bakalım.Her bölümün(chapter olan bölüm issue olan değil)sonunda daha bir şey çıkmaz bu çizgi romandan diyorum ama kirkman bir şey buluyor ama bence the walking deadin sonu yakındır. Bir kaç bölüm sonra ilacını bulurlar biter.

• İssue 132
    Kirkman yine yaptı yapacagını.Adam fake atmanın kitabını yazmış.Ama olaylar ilginçleşiyor.

• Çizgi romanını nerden takip edebilirim arkadaşlar bulamdım bi bulduklarımdada link açılmıyor

• 80 den sonramıydı neydi çevirisi yok nette
  • Dizinin 5 sezonuna denk gelen kısımdan itibaren başlamak istiyorum. Nerden okuyabilirim?

• Ilk sayıdan başladım, 3. Cizgiromanim falan sanırım hayatımda, 2 saatte bitirdim. Diziyi takip ettiğimden beklediğim tadı alamadım sanırım. 2-3-4-5 ciltleri alıp devam edicem. Bakalım olaylar ne kadar farklı.

• bende cilt seklinde almayi dusunuyorum en uygun fiyata nerde bulurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Royal Guard

bende cilt seklinde almayi dusunuyorum en uygun fiyata nerde bulurum

100 liralik d r cekini 70 75 liraya alip d r'dan isteyebilirsin. Ben oyle yaptim, daha uyguna bulmak zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • negan öldümü beyler çizgi romanda?
  • Çizgi romanıda dizisi kadar saçma mı acaba? İlk karede aralarında 500m varken ardından panik yapan adamlar 2. karede yürüyemeyen zombiyle 10 metre yakınlığa geliyor mu
  • 19. sayisi cikiyormus yarin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sayı iyiydi ya, Cizız'a en başından beri kanım kaynamıştı zaten. Olaylar çok farklı yere gidiyor Fısıldayanlar'ın sıradan bir grup olduğunu düşünmüyorum. İşler daha da globalleşiyor gittikçe.
  • quote:

Son sayı iyiydi ya, Cizız'a en başından beri kanım kaynamıştı zaten. Olaylar çok farklı yere gidiyor Fısıldayanlar'ın sıradan bir grup olduğunu düşünmüyorum. İşler daha da globalleşiyor gittikçe.

Ya o değilde fısıldayanlardan esir alınan o kız ne tatlı bir kızdı öyle be.Bizim Carla yakışır.

• quote:

quote:

Son sayı iyiydi ya, Cizız'a en başından beri kanım kaynamıştı zaten. Olaylar çok farklı yere gidiyor Fısıldayanlar'ın sıradan bir grup olduğunu düşünmüyorum. İşler daha da globalleşiyor gittikçe.

Ya o değilde fısıldayanlardan esir alınan o kız ne tatlı bir kızdı öyle be.Bizim Carla yakışır.

Ben Carl diyince pis pis sırıttı zaten. Görev icabı yakalanmış olabilir. Carl ve Rick hakkında epey bilgiye sahip bence bu Fısıldayanlar. Konu iyi gidiyor ya, ama yeni bir iç savaş çıksın istemem Komün'de. Yetti artık bence.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.