Şimdi Ara

Silinsin lütfen :) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
2
Favori
46.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pgdnBREAK

Bulunduğunuz üniversite adına elbet facebook’ta ... şehri ev arkadaşı ... üniversitesi ev arkadaşı yada ev arkadası siteleri var elbet bulursunuz
    İtiraf sayfasına yazdım hocam internetten arastirmalarada yaptim ama pek sonuca varamadım bugun fakültede birilerine soracağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

zaten çoğu kişi 2. yıl ortak ev tutuyor ,sen ilk yıl yapmış olacaksın ,mutlaka ortak ev arkadaşı arayan vardır
    tabi büyük dezavantaj hiç tanımadığın birileri ile evi paylaşmış olacaksın
    ama belki çok iyi birileri de denk gelebilir
    Aynen hocam şu anlık yapicak birşey yok bit ev bulsamda gerisi kolay

• quote:

Orijinalden alıntı: -Demokritos

40 yıl düşünsem bu hükümetin bir kurulusunu savunacağım aklıma gelmezdi.

Sokaga atıyor diye birşey yok. Adamların yeri yok. Adı üzerinde "yedek". Zaten ufacık yerde çok kişi kalıyorlar bildiğime göre, daha nereye yatak atacaklar?

Konu sahibi ise durumun yoksa neden şehir dışına gidiyorsun okumaya? Ailen bilmiyor mu durumu?
    Hocam aile durumu sıkıntı kendi imkanlarinla yazın çalıştım kyk yurduna ve kredisine göre hesap yaptım

• Süleymanlıların yurduna git uygun fiyatlı kalırsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekesdrag

Süleymanlıların yurduna git uygun fiyatlı kalırsın
    Hocam cemaatcilerin yurdunda kalmak istemiyorum yıllık 1600 tl diyorlar ama devlete karşı bir örgüt sözleşme imzalatiyolar sıkıntı olmasından korkuyorum

• Üst sınıflarla temas kur en kısa zamanda, onlara bir eksik bir fazla farketmez seni uzun süre idare edebilirler. Eğer bunu ayarlayana kadar boşluğa düşersen git müftülükten yardım iste, kalacak yer konusunda hiç sıkıntıları olmayacak kurumlardan bir tanesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagun@

Üst sınıflarla temas kur en kısa zamanda, onlara bir eksik bir fazla farketmez seni uzun süre idare edebilirler. Eğer bunu ayarlayana kadar boşluğa düşersen git müftülükten yardım iste, kalacak yer konusunda hiç sıkıntıları olmayacak kurumlardan bir tanesi.
    Bugün dersim var hocam dediğiniz gibi ust sınıflara soracağım en son çare diyanet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedektesin ve misafirhaneye giriş hakkı tanımışlar, ne güzel. Üniversite için Muğla'ya gittiğim ilk gün KYK beni yurda almamıştı, misafirhaneleri olmadığı için.
  • hocam yanlış anlama ama annen, baban, akraban falan yok mu konuyla ilgilenecek.

ev arkadaşı arayanlar fln vardır. sokakta kalmazsın. dincilerin yurtlarından uzak durmanı öneririm.
  • Hocam yedekte kalmaya devam et çoğu arkadaşa yedekten sıra gelmişti. Arkadaşlar demiş diyanet bu konuda yardımcı oluyor onları arayabilirsin. Öğretmen evi bir tercih olabilir. Tarikat yurtlarını arayıp bir ay kalacak yer lazım dersen belki sözleşme falan imzalatmadan kalabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

hocam yanlış anlama ama annen, baban, akraban falan yok mu konuyla ilgilenecek.

ev arkadaşı arayanlar fln vardır. sokakta kalmazsın. dincilerin yurtlarından uzak durmanı öneririm.
    Hocam maddi olarak var ama sürekli olamaz samsumluyum ama burda 1 kişi varmış üniversite de memur akraba onunla konuştum ev arkadaşı icin ben ayarlayacagim dedi ama bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ByLorem_54

Hocam yedekte kalmaya devam et çoğu arkadaşa yedekten sıra gelmişti. Arkadaşlar demiş diyanet bu konuda yardımcı oluyor onları arayabilirsin. Öğretmen evi bir tercih olabilir. Tarikat yurtlarını arayıp bir ay kalacak yer lazım dersen belki sözleşme falan imzalatmadan kalabilirsin.
    Hocam sürekli yeni birileri geliyor Perşembe sabahini bekliyorum öğretmen evleri pahalı tarikat yurtları son çarem

• quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Yedektesin ve misafirhaneye giriş hakkı tanımışlar, ne güzel. Üniversite için Muğla'ya gittiğim ilk gün KYK beni yurda almamıştı, misafirhaneleri olmadığı için.
    Hocam çok sıkıntılı durumlar maddi destekte yok ise

• Valizleri bırakacak bir yer bulmuştum ardından gece geç saatlere kadar parkta ve sokaklarda oturdum. Memleketten birisi benim için bir yer ayarladı, sonraki gün apart tuttum ve bir ay orada yaşadım. Sonra KYK yurdu çıktı. :)

Şu an ise Polonya'dayım zaten, buradadaki yurt sistemi kat be kat daha iyi.
  • quote:

Valizleri bırakacak bir yer bulmuştum ardından gece geç saatlere kadar parkta ve sokaklarda oturdum. Memleketten birisi benim için bir yer ayarladı, sonraki gün apart tuttum ve bir ay orada yaşadım. Sonra KYK yurdu çıktı. :)

Şu an ise Polonya'dayım zaten, buradadaki yurt sistemi kat be kat daha iyi.
    Hocam zor zamanlar gecirmissiniz ülkemiz bazı konularda yavaş yavaş gelişiyor yurtlarda yeterli kapasite yok 3 kız yurdu varsa 1 erkek yurdu var kiz yurtlarınin yarısı boş

• Evet, maalesef devletin sağladığı yurtların sayısı o kadar az ki... İnsanlar özel yurtlara gidiyor, parası olmayanlar ise cemaat yurtlarına. Oraların da nasıl olduğu biliyoruz, Aladağ'da hayatını kaybeden insanların acısı hala bu ülkenin insanları içerisinde olması gerekirken herkes unuttu, adalet zaten yerini bulmadı...
  • Maddi durum el vermiyorsa ailenizin yaşadığı şehirde okuyun. Çok sıkıntı yaşarsınız. Hiç bir zaman evdeki hesap çarşıya uymaz.

• quote:

Evet, maalesef devletin sağladığı yurtların sayısı o kadar az ki... İnsanlar özel yurtlara gidiyor, parası olmayanlar ise cemaat yurtlarına. Oraların da nasıl olduğu biliyoruz, Aladağ'da hayatını kaybeden insanların acısı hala bu ülkenin insanları içerisinde olması gerekirken herkes unuttu, adalet zaten yerini bulmadı...
    Maalesef hocam daha acı olanı yapacak birşeyin olamaması

• quote:

Orijinalden alıntı: Erkka

Maddi durum el vermiyorsa ailenizin yaşadığı şehirde okuyun. Çok sıkıntı yaşarsınız. Hiç bir zaman evdeki hesap çarşıya uymaz.
    Doğru hocam ilk 10 a İstanbul yazdım ama samsun çıktı memleketim diye geldim, kendi hesabımı yaptım ama dediğiniz gibi oldu maalesef deneyimsizim ne yapacağımı da bilmiyordum ama forumdaki arkadaşlar baya öneri verdiler tek tek deniyorum artık ne yapabilirsem

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.