Şimdi Ara

Silinsin lütfen :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
2
Favori
46.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aspiratör

omünün kendi oteli var omtel otel öğrenciye indirimli orası orada kal hastanenin misafirhaneside var ordada kalabilirsin sor soruştur.
    En kötü saathanede günlüğü 20 liraya izbe oteller var e1 tramvay durağına yakın 1 saat yol gidersin ama yedek gelene kadar idare eder.

Samkart hala çıkartmadıysan acil çıkart tramvayı ekspressleri herşeyi öğren öğrenci olup toplu taşımayı bilmemek olmaz.
    Türkiş atakent yeni mahalle körfez çobanlı filan yurt pansiyon dolu.
    İnstagramda omügiller diye bi sayfa var onada yazabilirsin.
    Aklına takılan birşey olursa sor zaten öğrencilik hayatın atakumda geçiçek merkeze pek gelmez öğrenciler piazza harici.
    Piazzada uzak diye yeşilyurta gidiyor öğrenciler.
    Bu arada tüm yurtlara sordun mu hepsi mi dolu atakum belediyesinin ordada kyk vardı yanılmıyorsam kız mı erkek mi bilmiyorum ama.
    Dediğiniz bütün ihtimalleri deneyeceğim yarin hocam , Atakum belediyesinin oradaki kiz yurdu maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sınıfta hatta üst sınıflara sor ev arkadaşı arayan var mı diye. İlla ki vardır biri. Öğrencilerin bu tür ilanları astığı pano falan kantin vs belli yerler oluyor çoğu üniversitede.

İleriki zamanlarda yurttan sıkılıp ev arkadaşı bulan ayrılır yurttan.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Sınıfta hatta üst sınıflara sor ev arkadaşı arayan var mı diye. İlla ki vardır biri. Öğrencilerin bu tür ilanları astığı pano falan kantin vs belli yerler oluyor çoğu üniversitede.

İleriki zamanlarda yurttan sıkılıp ev arkadaşı bulan ayrılır yurttan.
    Yarin ilanlara bakacağım hocam olmasa dediğiniz gibi başkalarına soracağım son çare pansiyon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende omudeyim ne okuyorsun? Meydanda tanidik bi otel var 1 haftalik bir seyler ayarlamaya calisabilirim

• Runato kullanıcısına yanıt
    Pm attim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Management

Üniversitenin itiraf sayfalarına eve ihtiyacın olduğunu belirt (durduğun süre boyunca elektrik su yemeğe ortak olcağını da belirt tabi ki hatta paran varsa kiraya da) paylaşsınlar. Muhtemelen birkaç gün veya hafta da olsa misafir eden birileri çıkar. Hatta ev arkadaşı arayanlar varsa belki ucuza konaklamayı da halletmiş olursun.
    kesinlikle tanımadığın biri ile aynı eve çıkma
  • quote:

Orijinalden alıntı: erssag

reiz diyanetin misafirhaneleri var. durumu izah et belki alırlar.
    10 milyar bütçeleri var bi zahmet alsınlar

• Eve para katkısı yaparsan seni bir süre seve seve misafir edecekler olacaktır. Yurda pansiyona vereceğinden daha az parayı arkadaşlarına ver veya okuldan eve gelirken yiyecek vs lazımlı şeyler al yük olduğunu da düşünmezsin onların da hoşuna gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 16 Ekim 2018; 0:53:24 >
  • samsunndayım
    evli barklı olmasam gel bende kal dicem
    nasıl yardımcı olurum bilemiyorum
    üzüldüm durumuna,
    yerinde olsam ararım cimeri bimeri
    ben öğrenciyim bunlar beni sokağa atıyor derim
    bak nasıl tutuşup seni alıyorlar geri
    dene gör
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 3:15:14 >
  • Kendine Suriyeli kimliği çıkart kardeşim,daha değerli olursun,burs da alırsın...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yukarda arkadaşın dediği gibi omtelde kalabilirsin. Eğer pahalı gelirse meydanda ucuza pansiyonlar var. Yurt bakmak için 1 haftalığına kal

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Eve para katkısı yaparsan seni bir süre seve seve misafir edecekler olacaktır. Yurda pansiyona vereceğinden daha az parayı arkadaşlarına ver veya okuldan eve gelirken yiyecek vs lazımlı şeyler al yük olduğunu da düşünmezsin onların da hoşuna gider.
    Eve katki yaparım masraflara ortak olurum tabi hocam ama bulabilirsem, yarın ilanlara bakacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: darkshine666

samsunndayım
    evli barklı olmasam gel bende kal dicem
    nasıl yardımcı olurum bilemiyorum
    üzüldüm durumuna,
    yerinde olsam ararım cimeri bimeri
    ben öğrenciyim bunlar beni sokağa atıyor derim
    bak nasıl tutuşup seni alıyorlar geri
    dene gör
    Düşünmeniz yeter hocam yarın tekrar konuşacagim olmassa kyk il müdürlüğü nu arayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AC85C2B5A

.
    Benim ilk üniversite deneyimim hocam haklısınız pes etmemem gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Yukarda arkadaşın dediği gibi omtelde kalabilirsin. Eğer pahalı gelirse meydanda ucuza pansiyonlar var. Yurt bakmak için 1 haftalığına kal
    Yarın ucretini ogrenecegim hocam bir kac ihtimal planladim arkadaşlara teşekkür ederim önerileri için

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 3:14:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AC85C2B5A

.
    Suan itiraf sayfasina durumu izah ettim ev arkadaşları ile ev tutmak daha ekonomik dediğiniz gibi

• Facebook ilan sayfası vs. Buralarda paylaşırsan mutlaka yardımcı olan olacaktır. Katkı yapacağını da söyle. Canını sıkma öğrencisin kesinlikle yardımcı olan olacak. Şanssızlığın ilk senen ve plansız iş yapman. Mutlaka bulacaksın 1-2 gün yoğun bir şekilde paylaştır mesajını. Parayla otelde falan kalma. Çıkışın da dert olur. Masrafı da çok saçma olur. Huylu, pinpirikli biri değilsen. Gittiğin evde salonda koltukta da uyuyabilirsin ona göre

Efendi etrafı tanıyan birini kestirirsen okulda gözüne. Ona da söyleyebilirsin üst sınıf olacak. Kesinlikle yardımcı olur sen temiz dürüst bir şekilde söylersen. Çok basit bi iş bu. Ben kıbrısta tek yaşıyorum denk gelse gözüm tutsa inan ki buyur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Vitamine -- 16 Ekim 2018; 1:40:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Vitamine

Facebook ilan sayfası vs. Buralarda paylaşırsan mutlaka yardımcı olan olacaktır. Katkı yapacağını da söyle. Canını sıkma öğrencisin kesinlikle yardımcı olan olacak. Şanssızlığın ilk senen ve plansız iş yapman. Mutlaka bulacaksın 1-2 gün yoğun bir şekilde paylaştır mesajını. Parayla otelde falan kalma. Çıkışın da dert olur. Masrafı da çok saçma olur. Huylu, pinpirikli biri değilsen. Gittiğin evde salonda koltukta da uyuyabilirsin ona göre

Efendi etrafı tanıyan birini kestirirsen okulda gözüne. Ona da söyleyebilirsin üst sınıf olacak. Kesinlikle yardımcı olur sen temiz dürüst bir şekilde söylersen. Çok basit bi iş bu. Ben kıbrısta tek yaşıyorum denk gelse gözüm tutsa inan ki buyur ederim
    İlan sayfalarinda paylastim katkı yapacağimi söyledim kalacak yer olsun da hocam koltuktada uyurum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.