Şimdi Ara

Silinsin lütfen :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
2
Favori
46.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efendi etrafı tanıyan birini kestirirsen okulda gözüne. Ona da söyleyebilirsin üst sınıf olacak. Kesinlikle yardımcı olur sen temiz dürüst bir şekilde söylersen. Çok basit bi iş bu. Ben kıbrısta tek yaşıyorum denk gelse gözüm tutsa inan ki buyur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Vitamine

Efendi etrafı tanıyan birini kestirirsen okulda gözüne. Ona da söyleyebilirsin üst sınıf olacak. Kesinlikle yardımcı olur sen temiz dürüst bir şekilde söylersen. Çok basit bi iş bu. Ben kıbrısta tek yaşıyorum denk gelse gözüm tutsa inan ki buyur ederim
    Bugün dersim var hocam dediğiniz gibi birini bulursam soracağım

• Ayrıca süleymancı bilmemneci yurtları oluyor. Halden anlıyorlar. Onu araştır. Ücretsiz kalabilirsin. Giriş çıkış saati dışında sıkıntı yaşatmazlar. Yemekli de. Paranın olmadığını bir yere kıvrılacağını söyle. İdareten. Para koklatırsan vermek zorunda kalırsın

• Bide okuduğun okulda memleketlilerini araştır facebooktan. Onlara mesaj at. Mutlaka dönen olur. Tipini beğenip at ama. İstersen hepsine yaz. Şansın yükselir. Mutlaka kalacak yer bulacaksın bir öğrenci evinde. Üst sınıflar bi şey de aldırmaz sana. Sadece sesini duyurman lazım

• quote:

Ayrıca süleymancı bilmemneci yurtları oluyor. Halden anlıyorlar. Onu araştır. Ücretsiz kalabilirsin. Giriş çıkış saati dışında sıkıntı yaşatmazlar. Yemekli de. Paranın olmadığını bir yere kıvrılacağını söyle. İdareten. Para koklatırsan vermek zorunda kalırsın
    Evet hocam oyke yurtlar var ama korkuyorum kalmaktan feto gibi örgüt olmalarından ileride başıma bir sıkıntı gelir diye çekiniyorum açıkçası

• C Vitamine kullanıcısına yanıt
    Şansımı bir deneyeyim hocam yarın fakultede soracağım zaten herkese

• Hayır zararlı yurtlar kalmadı. Sadece işini görüp çıkacaksın. Kendi bileceğin iş. Ben yerinde olsam dört koldan ararım. Yeter ki kafam rahatlasın yatacak yer bulayım. O dediğim yurtta arkadaşım kaldı idareten gayet memnundu biz öcü gibi bakıyorduk ama. Sempatizanı felan değilim he, bildiğimi söylüyorum.

Son olarak. Kyk işi yatabilir. Başını sokacak yer bulduktan sonra düzenli gelen para da yoksa kesinlikle part time iş bul. Yanında paran olsun. Çekinme gücenme. Hayat böyle başlıyor. Gülüp geçeceksin sonra bunlara

• quote:

Hayır zararlı yurtlar kalmadı. Sadece işini görüp çıkacaksın. Kendi bileceğin iş. Ben yerinde olsam dört koldan ararım. Yeter ki kafam rahatlasın yatacak yer bulayım. O dediğim yurtta arkadaşım kaldı idareten gayet memnundu biz öcü gibi bakıyorduk ama. Sempatizanı felan değilim he, bildiğimi söylüyorum.

Son olarak. Kyk işi yatabilir. Başını sokacak yer bulduktan sonra düzenli gelen para da yoksa kesinlikle part time iş bul. Yanında paran olsun. Çekinme gücenme. Hayat böyle başlıyor. Gülüp geçeceksin sonra bunlara
    Hocam ilginize ve önerilerinize teşekkür ederim dediklerinizi uygulayacağım

• Bol şanslar rica ederim

• 4 yıl önce orda kalıyordum demekki hala aynı terane. Bütün güzel yurtları kızlara verip bizi ahır gibi 6 kişilik yerlerde tutuyorlardı...

• Ben üni kazandığımda 561. Yedektim bir haftada sıra geldi çok kişili 25-30 kişinin kaldı oda yapmışlardı yedeklere orda kalmştm bir hafta

• Part time iş bak...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunduğunuz üniversite adına elbet facebook’ta ... şehri ev arkadaşı ... üniversitesi ev arkadaşı yada ev arkadası siteleri var elbet bulursunuz

• Artık olan olmuş seni eleştirenlere bakma. Tek dertleri insanları mutsuz etmek. Ailenden biraz para iste ve öğretmenevine bak. Yurtta yer çıkana kadar öğretmen evine git. Yarın sabah da yurt müdürünün odasına gidip yerim yok de. Yurt müdürünü gözünde büyütme hergün birsürü öğrenci gidiyo. Hayata yeni başlıyosun tabiki önüne zorluklar çıkacak. Çözüm yolu ara sadece. Gözünde büyütme dertleri bu da geçer inşallah

• darkshine666 D kullanıcısına yanıt
    40 yıl düşünsem bu hükümetin bir kurulusunu savunacağım aklıma gelmezdi.

Sokaga atıyor diye birşey yok. Adamların yeri yok. Adı üzerinde "yedek". Zaten ufacık yerde çok kişi kalıyorlar bildiğime göre, daha nereye yatak atacaklar?

Konu sahibi ise durumun yoksa neden şehir dışına gidiyorsun okumaya? Ailen bilmiyor mu durumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuhaf Adam

Samsun Ondokuz Mayıs üniversitesindeyim kyk da 61.yedegim misafir olarak kalıyordum ama asil kazananlar geldi bugün beni çıkardılar , izinli bir kişinin yatağı boştu ve bu gece orada kalacağım ne yapacağımı bilmiyorum özel yurtlar 500 tl den başlıyor yarın sabah yurdu terketmem gerekiyor Samsun Atakumdayım Son çare İstanbul a geri döneceğim

Konuyu öne çıkaran arkadaşlara teşekkür ederim

Daha ne istiyorsun. Bizi polis eşliğinde atmışlardı, ne yıllar dı beee

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meterolojinin misafir evleri var oraya bak günlüğü 25-30 olmalı kykda 1-2 haftaya çıkar gibi sürekli başvur

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4120976BF

Eve katki yaparım masraflara ortak olurum tabi hocam ama bulabilirsem, yarın ilanlara bakacağım

Alıntıları Göster
    Sınıftakilere sor hocam

• zaten çoğu kişi 2. yıl ortak ev tutuyor ,sen ilk yıl yapmış olacaksın ,mutlaka ortak ev arkadaşı arayan vardır
    tabi büyük dezavantaj hiç tanımadığın birileri ile evi paylaşmış olacaksın
    ama belki çok iyi birileri de denk gelebilir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.