Şimdi Ara

yurtkur ile ilgili yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar simdi basvuru yapacagım ama listede baba meslegi kısmında uygun olanı bulamıyorum. babam ssk emeklisi.. malulen emekli oldu. annemde ev hanımı.. hangilerini secmem gerekiyor yardım ederseniz çok sevinirim..

• aynı sorun bendede var babam malulen emekli oldu annemde ev hanımı birsürü şey yazmışlar aradıgımı bulamıyorum

bide yarinde yurtkura başvuru yapabilirmiyiz 25 i son yazıyor
  • sanırım yapabilirsin ama nolur nolmaz diye ben bugunden halltim. babam işçin işçi emeklisini sectim.. malulen emekli diye bişey bulamadım .. annem içinde arkadasın önerdigi gibi 0160001-SOSYAL GÜVENLİK KURUMLARINA KAYITLI OLMAYAN EV HANIMLARI seçtim.. bu arada ikinci ögretime burs ve kredi veriyorlarmı acaba ? herkes için hayırlısı olur insallah..
  • yaw ne biçin site yapmışlar hiçbişey anlamıyom telefonu varsa yarin arayıp konuşarak doldurmak daha mantıklı bide yarin biterse son gün 25 yazıyo ama saat kaça kadar felan hiçbişey yazmıyo riske atsammıki yoksa dedigim gibi doldurup vereyimmi bi aksilik çıkmasın
  • bide babam vefat etti o yüzden zorunlu emeklilik verildi annemde evhanımı sskdan maaaş alıyo 600 küsür civarıydı 4 senelik açık ögretime gittigim içinde bunun 200küsürünü kesip bana veriyolar şimdi buraya nme yazacam anlamadım
  • sen en iyisi bi yardım al kardeş . yarın sabah erkenden ara .. umarım yarında basvuru yapabilirsin .. gerci 25 yazdıgına göre mesai saati bitene kadar alması lazım ama burası Türkiye emin olamıyosun .
  • babamda ssk emeklisi ama oraya işci emeklisi diye girdim zaten aynı kapıya cıkıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.