Şimdi Ara

Yurtiçi Kargo adreste bulamadık!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün sabah kontrol ettiğim de kargo hareketlerinde gördüğüm durumdur. 14 Eylül Cumartesi günü akşama kadar evde olmama rağmen adresime kadar gelmiş ama evde bulamammışlar. Sinirden çağrı merkezini aradım, neymiş sistemsel hata varmış, ben baktığımda öyle bir şey göremiyorum dedi. Bu firmayı kullanmayın, kullandırtmayın. Sen neden kullandın derseniz, satın aldığım firma yurtiçi ile çalışıyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece ona özel değil, Türkiye'deki tüm kargo şirketlerinde yaşanıyor bu durum. Parasını ödediğim kargo eve gelmiyor, ya gidip alacaksın şubeden ya da 100 kere arayacaksın ki getirsinler. Kasti yaparlar gibi.
  • Böyle durumlarda çağrı merkezi yerine direkt olarak teslim şubesini ararsanız daha çabuk çözüme ulaşabilirsiniz. Genel merkez ve müşteri temsilcileri tamamen insanları oyalama için varlar. Amaçları çözüm üretmek değil kesinlikle.
  • Size çözümü söyleyeyim. Hile'ye başvuracaksınız. Evde özürlüyüm diyeceksiniz ilk sizinkini getiriyorlar.
  • Şubeyi aradım ve yoğunluktan böyle olmuştur cevabı aldım sonraki iş günü adresinize gönderilecektir dendi ama kargom gelmedi. Cidden rezil firma.
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Şubeyi aradım ve yoğunluktan böyle olmuştur cevabı aldım sonraki iş günü adresinize gönderilecektir dendi ama kargom gelmedi. Cidden rezil firma.
  • 2 sene önce Bizim iş yerinde de oldu aynı durum. Telefon açtım adreste bulamadık dediler. Ben de kapının önünü gösteren güvenlik kamerası görüntülerini izledim. Hiç gelen giden yoktu. Telefon açtım yine, kamera görüntülerini izledim hiç gelmemişsiniz bile dedim. Eğer kargom gelmezse görüntülerle birlikte dava açacağım dedim. 2 saat içinde kargomu getirdiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kargo şubelerine gidip bi saat takılın kafayı yersiniz. şirketler az elemanla çok iş yapmaya çalışıyor. çalışanlarda sinir hastası olmuş zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.