Şimdi Ara

Yurtdışından İş makinaları: Kule Vinç - Mobil Vinç - Yük Asansörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
16
Cevap
1
Favori
10.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İtalya'da yaşıyorum, buradan Türkiye'ye ikinci el iş makinası aracılığı yapmaya karar verdim (hayır, dün tv seyrederken gelmedi aklıma), bunları satan tanıdığım italyanlar var. Daha önce de yük asansörü satışı yapan bir italyan firmasına aracı olarak Türkiye'ye evden eve nakliye asansörlü vinç/yük asansörü satmıştık ikinci el.

Bu konular hakkında bilgisi olanlara şunu sormak istiyorum:

- Kule vinç
    - Mobil Vinç
    - Nakliye/yük asansörü

Bu makinelere Türkiye'de talep ne düzeydedir?

Kule vinçler oldukça revaçta, sahibinden.com'a koydugum ilanlardan sonra pek çok kez aradılar, şu vinci bulabilir miyiz, bu vinç olur mu diye. Fakat hep farklı vinç istiyorlar, eldekine talep yok. Ama gordugum kadariyla illa ki aranıyor kule vinçler. Şansıma, kule vinç satıcısı tanıdıklarım var burada İtalyan firmalar.

Mobil vinçlerle ilgili hiç bir fikrim yok.

Yük asansörü ile ilgili de tanıdıklarım var, fiyat olarak da çok iyiler, bunun direk ticaretinin içine girip uyguladığım için ne olduğunu biliyorum. Yine de bu konuda da fikirlerinizi duymak isterim.

Önceliğim kule vinç ve yük asansörleri. Sektörün içinde olan kişilerin fikirlerini duymak isterim bu aletlerin ticareti, piyasadaki akışı ve dikkat edilmesi gereken püf noktaları ve karlılık ile ilgili. Ayrıca her kategoride hangi tip ürüne yoğunlaşmalı gibi fikirlere de açığım.

Teşekkürler

• Yük kaldırma ekipmanlarının emniyet kontrolleri ve sertifikasyonu olması gerekir diye biliyorum. İkinci el bir asansör veya vinci nasıl yasal olarak ithal edip kullanacaksınız, bu garantiyi kim verecek, devlet bunu kabul edecek mi düşündünüz mü?
  • Bildiğim kadarı ile faydalı olmaya çalışacağım.
    İş makinaları alanında faaliyet gösteren bir firmada çalışıyorum, işimiz gereği dozer, Greyder, ekskavatör, Yükleyici ve asfalt grubu ürünleri alıp satıyoruz, Bazı müşterilerimiz machinerytrade.com gibi siteler üzerinden ikinci el makina getirtebiliyor, bazı müşteriler işe ikili ilişkileri kuvvetli insanlar vasıtası ile İtalya, Almanya ve Fransa'dan makina getirilen makinalardan alabiliyor, yerli üretici koruma kanunu sebebi ile ekskavatör ve Beko loder getirtilemiyor ancak özellikle Greyder 'de ikinci el de fırsat var , alım satışımı en hızlı yapılan makina olması sebebi ile.

Sormak istediklerini olursa, özelden yazarsınız, daha detaylı bilgi paylaşabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @suads

teşekkür ederim, benim ilgi alanımı kaldırma grupları; kule vinç ve platformlar (evden eve nakliye asansörü dahil) oluşturuyor. verdigin bilgiler oldukca aydinlatici oldu.

@mkilinc79

teşekkür ederim. evet kontrol konusu önemli. benim düşündüğüm aletlerin hepsi mühendislik firmalarınca revize edilmiş, kontrol sertifikalı ürünler. yolda görüp direk nakliyeye vermek gibi bir durum söz konusu değildir.
  • 2. el Volvo Kaya kamyonu gibi iş makinası satarsanız Türkiye'de teslimatını yapabiliriz...

EYLİ İŞ MAKİNALARI OTO.MAD. SAN.TİC.LTD.ŞTİ

UZAYÇAĞI BULVARI AHENK İŞ MERK.76/35 OSTİM---ANKARA

TEL/PHONE:+90 312 385 83 20

FAKS/FAX :+90 312 385 83 51

E-MAİL : info@eyli.com.tr

WEB :www.eyli.com.tr
  • Yurtdışından ikinci el makine ithalatını nasıl yapılır, yurtdışından kullanılmış makine ithalatına dair alınması gereken izinler nelerdir,www.ihracat.co sitesinden bilgi edinebilirsiniz, konuyla ilgili link aşağıdadır:

http://www.ihracat.co/2016/07/ikinci-el-makine-ithalati-kullanilmis.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parodist -- 28 Temmuz 2016; 16:16:20 >
  • icetin kullanıcısına yanıt
    Asansör vinç için bilgi almak isteyen arkadaş 0532 445 77 69 beni ara detaylı görüşelim

• Almanya ve tüm Avrupa'dan işmakineleri bulmada yardımcı olabilirim.

• ahtingir A kullanıcısına yanıt
    Nasıl işmakineleri arıyorsunuz?

Saygılar

Bektaş ÖZ

• cesur0619 C kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından mı getitiriyorsun

• Bektas Öz B kullanıcısına yanıt
    Ben mobil evden eve asansörü alacağım duyduğuma göre yurtdışında fiyatları uygunmuş bana bi bilgi verebilirmisiniz.

• Balkanlarda bu tip vincler mevcut, turkiyeye ihrac etmek istiyoruz. Turkiyedeki ithalat proseduru konusunda bilgisi olan var midir?

Simdiden tesekkurler

Yurtdışından İş makinaları: Kule Vinç - Mobil Vinç - Yük Asansörü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpalba -- 18 Aralık 2023; 19:7:40 >
  • ÇOOK PAHALILAR

• alpalba A kullanıcısına yanıt

bunları 2.EL ihraç edemezsiniz.bunların üretimi var ülkede

• Bektas Öz B kullanıcısına yanıt

2014 model ve üzeri sany zoomlion marka mobil vinç olursa haberleşelim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.