Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ISUZU VEYA MİTSUBİSHİ ALIP SÜTAŞ PINAR GİBİ FİRMALARDA ÇALIŞMAK NASI FİKİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
14.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• getirisi bir aileyi geçindirecek tutarda diye biliyorum ben normal şartlarda ama tabi firma ile gidip görüşmek lazım tanıdığınız filan var mı bu işi yapan?
  • tryaqain kullanıcısına yanıt
    evet bi tadığımız var onun 2 tane arabası varmış bu şekilde
  • getirisi hakkında görüştünüz mü kendiniz mi süreceksiniz şöföre mi verecek siniz?
    kendim sürcem daha bi şey konuşmadık en başta buraya yazıyım dedim
  • istanbul da mı yapacak sınız ? src belgeniz ehliyetiniz tamdır umarım. orta halli bir aile rahat geçinir getirisi ile takip edeceğim konuyu
    aynen istanbulda yapacaz src belgesini alcaz arabanın dışında bi masraf varmı bilmiyorum teminat diye bi şey var mış
  • Ben de merak ediyordum bu konuyu. İnşallah bilgilendirici cevaplar gelir.
  • Ben az çok araştırdım kısmen biliyorum. Kendim memurum istanbul da yapacaktım kısmet olmadı ( Efendi işine sadık bir sürücü bulamadım)

1) 45 günlük hakedişin firmada kalır
    2) L1 belgesi diye bi belge altında çalışıyorsun bunu sana firma temin ediyor böylece K belgesine gerek kalmıyor

Kısmet tabi bu işler biraz ama aynı sistem de çalışan MİGROS depoları ŞOK market depoları da var

Bende yakından takip edeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tryaqain

Ben az çok araştırdım kısmen biliyorum. Kendim memurum istanbul da yapacaktım kısmet olmadı ( Efendi işine sadık bir sürücü bulamadım)

1) 45 günlük hakedişin firmada kalır
    2) L1 belgesi diye bi belge altında çalışıyorsun bunu sana firma temin ediyor böylece K belgesine gerek kalmıyor

Kısmet tabi bu işler biraz ama aynı sistem de çalışan MİGROS depoları ŞOK market depoları da var

Bende yakından takip edeceğim

Peki kazancı ve giderleri çalışma saat prensipleri ne durumda ?
    Bu arada bende 657'yim :) Ticareti seviyorum yapıyorumda ufak tefek.
  • mert107 kullanıcısına yanıt
    Genelde 1 sefer yapıyorsun ama yoğun olduğu günler sefer sayısı nadiren de olsa 2 ye çıkıyor ortalama bir ayda 40 sefer atar normal bi araç kurum ney hocam? bende ufaktan kovalıyorum ya da öyle kayde değer birşey yok :)
    hocam bunları bi plasiyer arkadaş yazdı

bildiğim kadarıyla teminat istiyorlar. genelde aracına ipotekle hallediliyor. bölgeni onlar belirliyor. ama bu işi yapmak için çok çakal olmak lazım. çünkü iş kolay değil. dağıtırım biterle olmuyor. müdürü mal yazar. senin istemediğin malı hemde. satıp iade çıkarmaman lazım. iadeler senden gidiyor. vs.. bir sürü problem var.

malları aldın. satamadın. iadeye çıktı. tahsilat yapamadın. belirli bir risk limiti verir firma. bir çeşit veresiye gibi birşey. nasılsa teminat var. sen o parayı ödeyemezsen borcun olur.
  • Satışla ne alakası var ki ? Benim bildiğim marketler/bakkallar vs. sipariş geçer sizde dağıtırsınız ? Ben böyle biliyorum ?
  • Son durum nedir? Ben de düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.