Şimdi Ara

Yurtdışından Airsoft Silahı getirtmek??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
11.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Airsoft oyuncaklarını yurtdışından getirtmek hala ölüm mü yoksa artık bu mümkünmü http://www.crw-airsoft.com/full-metal-m4-by-boyi-bi-3681m-136-p.asp mesela şu site iyi gibi... Çünkü 2. el piyasasında bulunuyor bu silahlar ama sınırlı sayıda sanırım...

• Valla 1-2 sene önce arkadaşım getirtmişti baya uğraşmıştı, gümrükte sorun falan çıkarmışlar.
  • Yasak kardeşim,yasak.O alet henüz kayıtlara girmiş birşey değil.Çoğu memurda 30-40 yaşında adamlar ömürlerinde gördükleri boncuklu tabanca 10 metreye atıyor.Senin onlara verdiğin 150 metreye atıyor 3,5 kilo,gerçeğinden farklı yok.Gümrükte paşa paşa ödersin parayı.
  • Hala o sorun devam ediyor anlaşılan. Bugün bi silah satan dükkana girdim sahibine sordum bana 800 tl çekti CYBERSHOT M4A1 için bu fiyat
  • İlk defa duyuyorum bu air softları güzele benziyor Hep AK47 yada m16 kullanmak istemişimdir oyuncak olsada
  • Valla bende daha yeni tanıdım 2 haftadır araştırıyorum. Türkiyede bulunan sağlam markalar aşırı pahalı ve hepsi 2. el yutdışında kendi fiyatı tabiki ama ülkeye sokmak ölümmmmmm
  • Yakında Airsoft Federasyonu kurulacak Türkiye'de az sabredin sonra burdan paşa paşa alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garnispos

Yakında Airsoft Federasyonu kurulacak Türkiye'de az sabredin sonra burdan paşa paşa alırsınız.

Bu güzel bir haber O zaman dediğin gibi sabredicez
  • ŞUNA SİLAH DEMEMEYİ NE ZAMAN ÖGRENİCEKSİNİZ?

• İyi de bilmeyen bir insan bu replikalara "SİLAH" tabirini kullanır herkes gibi.
  • quote:

Yakında Airsoft Federasyonu kurulacak Türkiye'de az sabredin sonra burdan paşa paşa alırsınız.

Az önce facebookta okudum Izmir gumruk problem çıkarıyor; ürünler takılıyor.

MCan K
    Arkadaşlar bilgili olan ve yardım edebilecek herkese ihtiyacım var; Almanya'dan bir airsoft sipariş ettim daha sömestr başlamadan, ama iki hafta önce gümrükte takıldı. Ne yapdıysam alamadım yani vermediler ve 1 ay olunca geri gidicek hadi dilekçe yazarsam en fazla 2 ay. Şuan Bayraklı'da pttnin gümrük kısmında bekliyor oradaki muayene memurları sadece kargo kolisini açıyorlar ve silahın kutusunu açıp bakmıyorlar bundan dolayı kutudaki resme bakıp ona göre havalı silah kararı vermişler ve diyorlarki emniyete gidin faturayla beraber (koliden çıkan faturayı verdiler) gösterin emniyete madem oyuncak baksınlar yazı versinler o yazıyla gel al dediler 3 ayrı emniyete gittim ben, babam, dayım olmak üzere. Hepside ya içişleri bakanlığına dilekçe yaz biz bakmıyoruz o konuya ve baksakda yazı vermemiz yasak diyorlar bazılarıda sizi yanlış yönlendirmişler siz pttye bir dilekçe verin silahın neden geçemediğini yazılı olarak alın o yazıyla valiliğe gidin diyorlar. Bu böyle devam ederse geri gidicek silah paramda yanıcak. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar, gerçekten çok istiyorum hevesim fena kırılıyor aklıma orda beklediği ve geri gidiceği geldikçe :/
    Beğen · · Gönderiyi Takip Etmeyi Bırak · Çarşamba, 17:42, İzmir yakınlarında
    .

e napcaksın dilekçe yaz yada geri yolla oyuncağı paranı geri verirler her halde ama kargo parasını alamazsın :(
    Çarşamba, 18:23 · Beğen

Ürünü alan kişi kimliği ile Gümrüğe gitsin , Orada memurlara Takip koduyla İsmiyel vs. Ürününü göstersin , O ürünü de Rica edin memurlara gösterip oyuncak olduğuna ikna etmek için ,
    Çarşamba, 18:25 · Beğen

‎64 eur ürün vergisi yok ve ürünün kutusunu açmak dışında dediğiniz herşeyi yaptılar, internetten siteye bile baktılar ama teknik inceleme yapamayız diyorlar şuna bak kutusu renksiz resimsiz glock alsam orjinal silah, zaten plastik x-raydede gözükmez geçirirdi bunlar...
    Çarşamba, 18:29 · Beğen

Fethullah Furkan Yavuz Kutuyu açmaları , Ve sizin onları ikna etmek adına Oyuncak olduğunu ispatlamanız için Kutuyu Açmalarını isteyin , Gerekirse Orada bulunan Müdürlere üst düzey yetkililere başvurun.Asla ısrar etmemezlik yapmayın , Oyuncağa takılan Şarj aletini , Pilini vs.. takıp göstermeniz yeterli olucaktır.
    Çarşamba, 18:36 · Beğen

ah keşke olsa :/ müdürlede konuştum, taa karşıyakadan kaç kere gittim geldim.
    Çarşamba, 18:37 · Beğen

Israrcı olun.Gerekirse İnternetten aldığınız ürünle ilgili çıktı alın teknik bilgileri gösterip kutuyu açıp incelemeniz için ısrar edin.
    Çarşamba, 18:40 · Beğen

zaten o kadar ısrar ettimki bir kere açın diye kaç kere olmaz dediler bidaha birşey dicek yüzüm kalmadı, yani müdür beyde ilgili ve iyi bir beyefendi ona nasıl diyim artık birşey, ama memurlar gerçekten çok bilgisiz ve insanın üstüne çıkacak türden...
    Çarşamba, 18:42 · Beğen

Eğer ikna edemediysen ve başka çaren kalmadıysa Emniyete gitmen için yazı versinler emniyete git 1 haftada izinini çıkartırsın alırsın.
    Çarşamba, 19:17 · Beğen

Birdahaki sefere yetkili bayisinden airsoft oyuncağıı alın. Zaten onca gitgel uğraş aynı parayı harcamızsınızdır.
    Şimdi gümrüğünü ödeseniz bile silahın sağlam çıkacağı meçhul. Başarılar...

http://www.isgoren.com.tr/kategoriler/64/Airsoft.html
    www.airsoftizmir.com
    İşgören Av Malzemeleri Online Mağaza
    Çarşamba, 19:52 · Beğen ·

Başka bir airsoft replika götürmenin bir yararı olur mu ki acaba ? "İşte olay bu madem kutuyu açamıyorsunuz. Aynı sistem, aynı mantık" diyerek ?
    yaklaşık bir saat önce · Beğen

sanmıyorum öyle olsa bile güvenliğe fln haber verebilirler :D
    8 dakika önce · Beğen

güvenlik yoktu orada, zaten teknik inceleme yapmıyoruz biz dedi kadın yani başka bir replikanında havayla çalışmadığını kanıtlamak için teknik incelemesi gerekir. zaten herşeye baştan itiraz etmeye hazırlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isgoren Av -- 18 Şubat 2012; 0:17:45 >

• Burada oynayacak adamlar olsa ben de alıcam ama yok 150TL'ye falan alıyordum geçen vazgeçtim pumarex marka m4a1 carbine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 18 Şubat 2012; 0:30:05 >
  • gümrükler daha sıkılaştı kargolar durdu hiç deneme
  • Bosuna ugrasmayin. Gumrukten gecmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocazola

quote:

Az önce facebookta okudum Izmir gumruk problem çıkarıyor; ürünler takılıyor.

MCan K
    Arkadaşlar bilgili olan ve yardım edebilecek herkese ihtiyacım var; Almanya'dan bir airsoft sipariş ettim daha sömestr başlamadan, ama iki hafta önce gümrükte takıldı. Ne yapdıysam alamadım yani vermediler ve 1 ay olunca geri gidicek hadi dilekçe yazarsam en fazla 2 ay. Şuan Bayraklı'da pttnin gümrük kısmında bekliyor oradaki muayene memurları sadece kargo kolisini açıyorlar ve silahın kutusunu açıp bakmıyorlar bundan dolayı kutudaki resme bakıp ona göre havalı silah kararı vermişler ve diyorlarki emniyete gidin faturayla beraber (koliden çıkan faturayı verdiler) gösterin emniyete madem oyuncak baksınlar yazı versinler o yazıyla gel al dediler 3 ayrı emniyete gittim ben, babam, dayım olmak üzere. Hepside ya içişleri bakanlığına dilekçe yaz biz bakmıyoruz o konuya ve baksakda yazı vermemiz yasak diyorlar bazılarıda sizi yanlış yönlendirmişler siz pttye bir dilekçe verin silahın neden geçemediğini yazılı olarak alın o yazıyla valiliğe gidin diyorlar. Bu böyle devam ederse geri gidicek silah paramda yanıcak. Lütfen yardımcı olun arkadaşlar, gerçekten çok istiyorum hevesim fena kırılıyor aklıma orda beklediği ve geri gidiceği geldikçe :/
    Beğen · · Gönderiyi Takip Etmeyi Bırak · Çarşamba, 17:42, İzmir yakınlarında
    .

e napcaksın dilekçe yaz yada geri yolla oyuncağı paranı geri verirler her halde ama kargo parasını alamazsın :(
    Çarşamba, 18:23 · Beğen

Ürünü alan kişi kimliği ile Gümrüğe gitsin , Orada memurlara Takip koduyla İsmiyel vs. Ürününü göstersin , O ürünü de Rica edin memurlara gösterip oyuncak olduğuna ikna etmek için ,
    Çarşamba, 18:25 · Beğen

‎64 eur ürün vergisi yok ve ürünün kutusunu açmak dışında dediğiniz herşeyi yaptılar, internetten siteye bile baktılar ama teknik inceleme yapamayız diyorlar şuna bak kutusu renksiz resimsiz glock alsam orjinal silah, zaten plastik x-raydede gözükmez geçirirdi bunlar...
    Çarşamba, 18:29 · Beğen

Fethullah Furkan Yavuz Kutuyu açmaları , Ve sizin onları ikna etmek adına Oyuncak olduğunu ispatlamanız için Kutuyu Açmalarını isteyin , Gerekirse Orada bulunan Müdürlere üst düzey yetkililere başvurun.Asla ısrar etmemezlik yapmayın , Oyuncağa takılan Şarj aletini , Pilini vs.. takıp göstermeniz yeterli olucaktır.
    Çarşamba, 18:36 · Beğen

ah keşke olsa :/ müdürlede konuştum, taa karşıyakadan kaç kere gittim geldim.
    Çarşamba, 18:37 · Beğen

Israrcı olun.Gerekirse İnternetten aldığınız ürünle ilgili çıktı alın teknik bilgileri gösterip kutuyu açıp incelemeniz için ısrar edin.
    Çarşamba, 18:40 · Beğen

zaten o kadar ısrar ettimki bir kere açın diye kaç kere olmaz dediler bidaha birşey dicek yüzüm kalmadı, yani müdür beyde ilgili ve iyi bir beyefendi ona nasıl diyim artık birşey, ama memurlar gerçekten çok bilgisiz ve insanın üstüne çıkacak türden...
    Çarşamba, 18:42 · Beğen

Eğer ikna edemediysen ve başka çaren kalmadıysa Emniyete gitmen için yazı versinler emniyete git 1 haftada izinini çıkartırsın alırsın.
    Çarşamba, 19:17 · Beğen

Birdahaki sefere yetkili bayisinden airsoft oyuncağıı alın. Zaten onca gitgel uğraş aynı parayı harcamızsınızdır.
    Şimdi gümrüğünü ödeseniz bile silahın sağlam çıkacağı meçhul. Başarılar...

http://www.isgoren.com.tr/kategoriler/64/Airsoft.html
    www.airsoftizmir.com
    İşgören Av Malzemeleri Online Mağaza
    Çarşamba, 19:52 · Beğen ·

Başka bir airsoft replika götürmenin bir yararı olur mu ki acaba ? "İşte olay bu madem kutuyu açamıyorsunuz. Aynı sistem, aynı mantık" diyerek ?
    yaklaşık bir saat önce · Beğen

sanmıyorum öyle olsa bile güvenliğe fln haber verebilirler :D
    8 dakika önce · Beğen

güvenlik yoktu orada, zaten teknik inceleme yapmıyoruz biz dedi kadın yani başka bir replikanında havayla çalışmadığını kanıtlamak için teknik incelemesi gerekir. zaten herşeye baştan itiraz etmeye hazırlar...

Evet bu yazının sahibi benim, izmire girmiyor arkadaşlar...

• cok pahalı hala, hk 416
  • Satılık hk 416 airsoft var elimde.
  • arkadaşlar bende dealxtreme de gördüm ucuz gibi geldi ama aklıma ilk takılan şey gümrük problemi oldu izmirde bunu alabilen var mı yurtdışından? Başka bir arkadaşımın akrabası ordan gift olarak geliyor demiş gift olarak gelsede yine sorun çıkar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CakalCarlos35 -- 10 Ocak 2013; 19:53:36 >
  • Kısa bir hort atmak istiyorum kirlilik olmasın diye

Şimdi ben yurdışından sipariş etsem %90 gümrükte kalcak ben bunun faturasıyla emniyete gitsem alamıcammı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semih98

Kısa bir hort atmak istiyorum kirlilik olmasın diye

Şimdi ben yurdışından sipariş etsem %90 gümrükte kalcak ben bunun faturasıyla emniyete gitsem alamıcammı?

Ben sana fatura keseyim istediğin şekilde.Olmaz öyle.Emniyetten oyuncağı belirten şekilde yazı alman gerekir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.