Şimdi Ara

Yurtdışına Yerleşmek İçin Ne Yapmalı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar sorum gayet açık.yurtdışında yaşayan veya yaşamayı düşünen arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum

• il könce müftüye gidicen kendini okutcan baştan sona sonra muhtara gidicen dicen ki ben yurtdışına çıkcam bana belge ver o vericek sonra passaaport alcan onuda dünya din ve müftülük işleri müdürlüğüne gidicen ilk ordan dinini onaylatıcan sonra pasaparolaya başvurucaksın onlar sana pasaportunu kargolayacaklar sonra 2 hafta sonra mahmutoğlu belediyesinin karşısındaki vergi ve vezne derneğine gidip vize alcam dicen onlar vercek vizeni sonra ilk istanbula uçak bileti alıcan sonra uçak biletiyle uçtuktan sonra hangi ülkeye gidicen mesela almanya oranın pasaportunu vizesini alıyosun güzel gözükmen lazım koku sür parfmü fürün öyle git neyse gittin aldın vizeyi sonra diyelim almanyaya gidicen vizesini aldın sonra uçak biletini aldın uçuyosun uçak biletinle uçtun artık almanyadasın böyle kolay ben 3 kere bi nevşehire gittim bi ankaraya gittim bide hataya gittim bu şekilde yani türkiye dışınada aynıdır diye hgtamin ediyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayktekc

il könce müftüye gidicen kendini okutcan baştan sona sonra muhtara gidicen dicen ki ben yurtdışına çıkcam bana belge ver o vericek sonra passaaport alcan onuda dünya din ve müftülük işleri müdürlüğüne gidicen ilk ordan dinini onaylatıcan sonra pasaparolaya başvurucaksın onlar sana pasaportunu kargolayacaklar sonra 2 hafta sonra mahmutoğlu belediyesinin karşısındaki vergi ve vezne derneğine gidip vize alcam dicen onlar vercek vizeni sonra ilk istanbula uçak bileti alıcan sonra uçak biletiyle uçtuktan sonra hangi ülkeye gidicen mesela almanya oranın pasaportunu vizesini alıyosun güzel gözükmen lazım koku sür parfmü fürün öyle git neyse gittin aldın vizeyi sonra diyelim almanyaya gidicen vizesini aldın sonra uçak biletini aldın uçuyosun uçak biletinle uçtun artık almanyadasın böyle kolay ben 3 kere bi nevşehire gittim bi ankaraya gittim bide hataya gittim bu şekilde yani türkiye dışınada aynıdır diye hgtamin ediyom

sen ne diyon gardaş?
  • Hangi ülkeye gideceksiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayktekc

il könce müftüye gidicen kendini okutcan baştan sona sonra muhtara gidicen dicen ki ben yurtdışına çıkcam bana belge ver o vericek sonra passaaport alcan onuda dünya din ve müftülük işleri müdürlüğüne gidicen ilk ordan dinini onaylatıcan sonra pasaparolaya başvurucaksın onlar sana pasaportunu kargolayacaklar sonra 2 hafta sonra mahmutoğlu belediyesinin karşısındaki vergi ve vezne derneğine gidip vize alcam dicen onlar vercek vizeni sonra ilk istanbula uçak bileti alıcan sonra uçak biletiyle uçtuktan sonra hangi ülkeye gidicen mesela almanya oranın pasaportunu vizesini alıyosun güzel gözükmen lazım koku sür parfmü fürün öyle git neyse gittin aldın vizeyi sonra diyelim almanyaya gidicen vizesini aldın sonra uçak biletini aldın uçuyosun uçak biletinle uçtun artık almanyadasın böyle kolay ben 3 kere bi nevşehire gittim bi ankaraya gittim bide hataya gittim bu şekilde yani türkiye dışınada aynıdır diye hgtamin ediyom

• quote:

Orijinalden alıntı: er.me

Hangi ülkeye gideceksiniz..

farketmez valla.1 sene Polonyada kalıp Türkiyeye döndükten sonra bu memlekette yaşanmayacağını anladım.tercihim Avrupa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wrocław

quote:

Orijinalden alıntı: er.me

Hangi ülkeye gideceksiniz..

farketmez valla.1 sene Polonyada kalıp Türkiyeye döndükten sonra bu memlekette yaşanmayacağını anladım.tercihim Avrupa

Avrupa bir farklıdır hem rahat yaşarsın hemde vergisiz bir ülkeye geçersen maaşın iyi olursa hayat sana güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.