Şimdi Ara

YURTDIŞI ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Azerbaycan tıp üniversitesini 2016-2017 yılında YÖK ile kazandım. Nerden kayıt oldum bu üniversiteye onuda bilmiyorum.(Neyse )

Hazırlıkta 4 sınav koydular . Fizik kimya biyo Azerb.Türkçesi

bu 4 dersin 3ünden başarıyla geçtim 1 dersten kalmışım. Şimdi bana sınıf tekrarı diyorlar.

1 ders için sınıf tekrar ettirilir mi diyorum burda kural kaide böyle diye hep geçiştiriyorlar. Önceki senelerde sınava girmeyenler bile geçiyorlarmış . Simdi para pul istiyorlar geçireceklermiş.

Ne yapmalıyım tavsiye verecek olursa cok makbule geçer arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreis.1 -- 17 Haziran 2017; 14:0:50 >

• yardım etmek isteyen misafir kullanıcı olursa pul_marvel@hotmail.com mail adresim
  • Kaç para istiyorlar? Büyük bir mebla değilse ver geç hocam uğraşma.Türkiye değil orası ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

Kaç para istiyorlar? Büyük bir mebla değilse ver geç hocam uğraşma.Türkiye değil orası ne yazık ki.

2bin dolar be hocam . Az bir para degil .

Dünyanın hiçbir yerinde tek dersten kesilip sınıf tekrarı yaptıran bir üniversite yoktur . İlave olarak beni T.C yök gönderdi. Niye ilgilenmiyorlar bizimle ben buraya puanla geldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreis.1

quote:

Kaç para istiyorlar? Büyük bir mebla değilse ver geç hocam uğraşma.Türkiye değil orası ne yazık ki.

Dünyanın hiçbir yerinde tek dersten kesilip sınıf tekrarı yaptıran bir üniversite yoktur . İlave olarak beni T.C yök gönderdi. Niye ilgilenmiyorlar bizimle ben buraya puanla geldim.

1 sınavı veremediğinde 2. hatta 3. hakkı veriyorlar 3 keredemi kaldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerjack14

quote:

quote:

2. hakkı bile vermediler hocam. Mahkemeye versem birşey elde edebilir miyim ?

yurt dışı olunca prosedür nasıl işler nasıl ilerler bilmiyorum mahkemede .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreis.1 -- 18 Haziran 2017; 12:8:54 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

böyle birşey olması mümkün değil, ben rusyada okuyorum, burada hazırlık bitirdiğimizde çinli bir kız kimyadan 4 aldı diye 5 almak için tekrar verdi, hazırlıkta kalanda ilk defa görüyorum, 2. hakkı vermeleri gerekir, saçmalık

• Çok yüksek bir meblaimiş.Bence eğitim müşavirliğine git durumu anlat.Arkadaşım orda okurken pc mühendisliğinden eczacılığa geçmeye çalışmıştı okul kabul etmemişti o da eğitim müşavirliğine gidip derdini anlatmış eğitim müşarivi işini çözmüştü.Kesinlikle orayı dene derdini detaylıca anlat.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

böyle birşey olması mümkün değil, ben rusyada okuyorum, burada hazırlık bitirdiğimizde çinli bir kız kimyadan 4 aldı diye 5 almak için tekrar verdi, hazırlıkta kalanda ilk defa görüyorum, 2. hakkı vermeleri gerekir, saçmalık

kime anlattıysam inanmadı zaten hocam. Ama burası AZERBAYCAN. ne yapmam gerek nereye ne yazmam gerek onuda bilmiyorum :(

• quote:

Çok yüksek bir meblaimiş.Bence eğitim müşavirliğine git durumu anlat.Arkadaşım orda okurken pc mühendisliğinden eczacılığa geçmeye çalışmıştı okul kabul etmemişti o da eğitim müşavirliğine gidip derdini anlatmış eğitim müşarivi işini çözmüştü.Kesinlikle orayı dene derdini detaylıca anlat.

detaylıca anlattım türk müşavirine . Sagolsun dinledi yardımcı olmak için dilekçe yazdı. Bu ögrencimiz tr ortalamasının üstünde bir puan yaparak burayı kazanarak geldi. Parayla gelmedi diye. Ama adamlar beni ilgilendirmez diyor . Müşaviri de takmıyorlar hocam.

Anlamadıgım nokta şurası: Eger tc azerbaycan ile kardeş ülkeyse gönderdigi ögrencileri takip etmesi gerekmiyor mu ? 1 yılda yök ne aradı ne sordu orda ne yapıyorsunuz ne sınavı görüyorsunuz diye . Yazıklar olsun böyle sisteme.

Azeriler bizim ülkemize staja geliyor hangi birinden rüşvet aldık aldılar ..

kardeş ülke falan da degiliz . 1 yıl yaşadım gördüm . Allahım şahit olsun kuran hakkı parasız 1 iş yapılmadı. Allah rızası ıcın diye birşey yok .Paran varsa işin hall olur yoksa da ne halin varsa görürsün. Sadece okul için degil genel olarak konustum.

Türkleri paralı ve zengin olarak görüyorlar ne koparırsam kar gözüyle bakıyorlar .

Azeri kız arkadaşım vardı. Kızı gerçekten cok sevdim oda beni seviyordu en azından ben öyle düşünüyorum . Azerilerin türklerin hakkında ne düşündüklerini genel itibariyle anlattıgında yaşadıklarımla birebir örtüştügünü de anladım.

Yazıklar olsun böyle kardeş ülkeye .

• UP
  • Ee insan dışarı çıkınca farkediyor kardeş :) , Canım TÜRKİYE'M
  • İstedikleri parayı vermen daha doğru olur hem bir yıl kaybedeceksin hemde sınıf tekrarı yapsan da parayı isteyen kişiler seni tekrar ettiğin dersler için zorlayabilirler.Aynı zamanda lisanssa vereceğin ücret anlaşmanda artacaktır.Parayı ver kurtul.Bende yurt dışında okudum tek dersten sınıfta kalma benim okuduğum bölümde de vardı.Bu konuda üniversitenin kuralı neyse odur değiştirmen biraz zor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.