Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - 18.10.2019

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
464
Cevap
194
Favori
129.463
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - 18.10.2019
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    611 Mesaj
    sömestr tatili için avrupa turuna bakınıyorum. güzel bir kampanya varsa değerlendrmek isterim.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanerz -- 18 Ekim 2019; 17:54:6 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanerz -- 18 Ekim 2019; 17:53:49 >
    |
    |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Tura turizm de yurtdışı turlar çok ucuz hem de tam pansiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba27 -- 30 Eylül 2019; 20:11:24 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onbaşı
    22 Mesaj

bayağı kişi aldı sanırım hatta gidemeyecek olanlar var ve devretmek istiyorlardı. önceki sayfalarda cevaplarda bulabilirsin
    |
    |
    maxpayne_55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Tatilsepetinden Orta avrupa turu almıştım . Ekstra turlar dahildi. Sonradan aradilar yanlışlık oldu gunduz ekstra turlar dahil ,aksam turları 130 euro dediler . Ben de bana gönderilen belgelerde bu sekilde degil ama yasal haklarimi kullanirim boyle olursa dedim . Tamam ben iletecegim dediler. Bugün arayip yuzde elli indirim teklif ettiler 65 euro olsun kabul ederseniz dediler. Sizce ne yapmalıyım. Durumumda olan varmidir. Kabul etmesem tuketici haklarina versem kazancim ne olur. Tatilimi iptal edebilirler mi.?

https://www.tatilsepeti.com/orta-avrupa-6-ulke-turu-gunduz-ekstra-turlar-dahil-tr-89003?filtreler=tarih:09.12.2019,16.12.2019

• Yüzbaşı
    624 Mesaj

Hakem heyetine gidebilirsiniz, haklısınız. Benim tavsiyem teklif ettikleri 35 euro'yu ödeyin sonra hakem heyetine haksız alınan ödemenin iadesini talep edebilirsiniz. İstedikleri parayı ödemezseniz tur esnasında isteyeceklerdir, o da tatilinizde sizin canınızı sıkar.
    |
    |
    flaminks09 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de boyle düşünmüştüm. Çok tesekkur ederim hocam. Kabul etmiyorum dersem onceden bi bahane bulup iptal bile edebilirler turu. Kabul edeyim en iyisi

|
    |
    osmanyasar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Arkadaşlar merhaba tatilbudur dan 3 g 4 G otel satın aldım.Oteli 3 gün sonra otel değişiklik yapmak istedim.Ama tatilbudur %10 kesinti yapmak durumunda kalıyoruz dediler bende iptal ettim.bu kesintiyi nasıl geri alabilirim.tesekkurler

|
    |
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.