Şimdi Ara

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) - (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ruzgarsbf , zoltan83
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.075
Cevap
525
Favori
329.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sömestr tatili için avrupa turuna bakınıyorum. güzel bir kampanya varsa değerlendrmek isterim.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanerz -- 18 Ekim 2019; 17:54:6 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanerz -- 18 Ekim 2019; 17:53:49 >
  • Tura turizm de yurtdışı turlar çok ucuz hem de tam pansiyon

YURTDIŞI TUR TATİL FIRSATLARI (GÜNCEL) -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba27 -- 30 Eylül 2019; 20:11:24 >
  • yeşili alınca giderim
  • Promosyonlar güncellenmiştir.
  • Konunun başındaki İtalya turunu düşünüyorum o siteden daha önce tur alan var mı güvenilir mi acaba
  • maxpayne_55 M kullanıcısına yanıt
    bayağı kişi aldı sanırım hatta gidemeyecek olanlar var ve devretmek istiyorlardı. önceki sayfalarda cevaplarda bulabilirsin
  • Tkp
  • Tatilsepetinden Orta avrupa turu almıştım . Ekstra turlar dahildi. Sonradan aradilar yanlışlık oldu gunduz ekstra turlar dahil ,aksam turları 130 euro dediler . Ben de bana gönderilen belgelerde bu sekilde degil ama yasal haklarimi kullanirim boyle olursa dedim . Tamam ben iletecegim dediler. Bugün arayip yuzde elli indirim teklif ettiler 65 euro olsun kabul ederseniz dediler. Sizce ne yapmalıyım. Durumumda olan varmidir. Kabul etmesem tuketici haklarina versem kazancim ne olur. Tatilimi iptal edebilirler mi.?

https://www.tatilsepeti.com/orta-avrupa-6-ulke-turu-gunduz-ekstra-turlar-dahil-tr-89003?filtreler=tarih:09.12.2019,16.12.2019
  • flaminks09 F kullanıcısına yanıt
    Hakem heyetine gidebilirsiniz, haklısınız. Benim tavsiyem teklif ettikleri 35 euro'yu ödeyin sonra hakem heyetine haksız alınan ödemenin iadesini talep edebilirsiniz. İstedikleri parayı ödemezseniz tur esnasında isteyeceklerdir, o da tatilinizde sizin canınızı sıkar.
  • osmanyasar kullanıcısına yanıt
    Ben de boyle düşünmüştüm. Çok tesekkur ederim hocam. Kabul etmiyorum dersem onceden bi bahane bulup iptal bile edebilirler turu. Kabul edeyim en iyisi
  • Arkadaşlar merhaba tatilbudur dan 3 g 4 G otel satın aldım.Oteli 3 gün sonra otel değişiklik yapmak istedim.Ama tatilbudur %10 kesinti yapmak durumunda kalıyoruz dediler bende iptal ettim.bu kesintiyi nasıl geri alabilirim.tesekkurler
  • 469 € ya bangkok pattaya turu var yılbaşında.https://www.tatilsepeti.com/promosyon-bangkok-pattaya-turu-5-gece-tr-83527?filtreler=tarih:29.12.2019,05.01.2020 . Ben katılacağım, burdaki arkadaşların yazdıklarına da bakacağım. Eğer burdan katılacak varsa, gitmeden haberleşelim
  • flaminks09 F kullanıcısına yanıt
    Aynısı benim de başıma geldi, bana henüz dönüş yapmadılar. Konuyla ilgili tüketici hakem heyetine başvuracağımı ve bana gönderilen sözleşmede açıkça bu turların üzerinde "***Fiyata Dahildir***" ibaresi bulunduğunu belirttim. Eğer kısa süre içerisinde dönüş yapmazlarsa tura katılmadan heyete başvuru yapmayı düşünüyorum. Konuyla ilgili bir gelişme DM yoluyla size de iletebilirim.
  • alperrTR kullanıcısına yanıt
    Hocam ararlar yakında. Siz arayin sorun ne oldu durum diye. Yuzde elli indirim teklif ederler. Tur baya ucuza geldi. Bidaha o fiyata bulamazsiniz iptal ederlerse adamlar. 3 bin kusure almistim prag budapeste viyanayi 2 kisi. Bence kabul edin teklifi. Dönüşte sikayet edersiniz. Ekstra turlar 1000 felan tutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flaminks09

Tatilsepetinden Orta avrupa turu almıştım . Ekstra turlar dahildi. Sonradan aradilar yanlışlık oldu gunduz ekstra turlar dahil ,aksam turları 130 euro dediler . Ben de bana gönderilen belgelerde bu sekilde degil ama yasal haklarimi kullanirim boyle olursa dedim . Tamam ben iletecegim dediler. Bugün arayip yuzde elli indirim teklif ettiler 65 euro olsun kabul ederseniz dediler. Sizce ne yapmalıyım. Durumumda olan varmidir. Kabul etmesem tuketici haklarina versem kazancim ne olur. Tatilimi iptal edebilirler mi.?

https://www.tatilsepeti.com/orta-avrupa-6-ulke-turu-gunduz-ekstra-turlar-dahil-tr-89003?filtreler=tarih:09.12.2019,16.12.2019
    Tur çok uygunmuş ben de o taraflara gitmek istiyorum haziran gibi, tabi dedikleri gibiyse yoksa sonradan değişiklik yapıyorlarsa hoş olmaz. Bir de buradan giderken vize işlemleri ile kim uğraşıyor onu anlamadım ets ve jolly turla giderken onlar hallediyordu, tatilsepeti'nin Ankara'da ofisi bile yok.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.