Şimdi Ara

yurt dışından grup olarak bluray siparişi verme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
1.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sürekli "bluray filmlerimizi değerlendirelim" sayfasında konuşup duruyoruz fakat bir türlü harekete geçemedik. Yurt dışından özellikle kargoyu ucuza getirmemiz için grup olarak toplu şekilde bluray filmleri nasıl sipariş verebiliriz, ne kadar kâr edebiliriz? Bu konuda kafamızı yorup şehir gruplarına ayrılıp toplu şekilde nasıl sipariş verebiliriz uygun görürseniz bu sayfada toplanıp tartışalım çözüm bulalım.

Yurt dışından sipariş vermek isteyenler şehir ve semti ile birlikte isimlerimizi yazıp toplanalım. Sonuçta az çok burada bir geçmişimiz var. Numaralarımızı birbirimize verip dayanışma içinde olursak sanırım film sevdalıları olarak hepimiz uygun fiyata film getirme şansını yakalamış oluruz.

1-basis35 Barış (İzmir-şirinyer)
    2-alperakis1 Alper (İzmir-güzelyalı)
    3-Miragle (İzmir üçkuyular)
    4-to1g4 Tolga (İzmir-şirinyer)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basis35 -- 26 Mayıs 2014; 21:12:03 >

• Boyle sorunumuz icin konunun acilmasi gayet guzel olmus.bende surekli takip ediyorum amazon.com amazon.uk bluray aliyorum.kargo yukunu paylasarak ucuza ve kaliteli filmler alabiliriz.
    Bende varim :)) izmir - üçkuyular

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargo yükünü paylaşalım derken 100 USD lik limiti asarsanız bu sefer hepsi gümrüğe takılır uğraşır durursunuz

• bir arkadaşımız bir site bulmuştu 1dolar dı bluray filmlerin fiyatı. Ama kargodan kazanıyor satıcı. astarı yüzünden pahalı oluyor 3-4 tane film almaya değmez. Tabii ki üst limit tutarına göre sipariş vermemiz lazım.
  • Sonunda konu açılmış:) Ben de gruba seve seve dahilim.

Alper İzmir-Güzelyalı
  • ilk mesaja talepler geldikçe isimleri listeleyeceğim. Daha sonra max. sipariş tutarını geçmememiz için gruplara ayrılırız
  • Ne çok İzmir varmış
    Hayırlı olsun grup
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Daha 2 kişi olduk izmir belli bir adetten sonra açılışı yaparız

• kaç kişi olacaktı yttr 2 kişi
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt

• hocam beni de ekleyin.

tolga izmir (şirinyer_bornova)

• Konuyu actik ama hic aktif degiliz..tabi indirim falan da olmuyor bir turlu.

• kurlar biraz düşse iyi olacak :) belki sıcaklar arttıkça insanlar tatil beldelerine aktıkça indirimler kampanyalar başlar
  • şu an sadece İzmirden talepler var
  • Hafif düşmeye başladı zaten ama daha da düşmeli.Bir dahaki gerçek indirimler noel zamanına kadar olmaz diye düşünüyorum ben ?
    İstanbul da talep yok valla
  • Soteye yattik bekliyoruz:))) ocean's trilogy haline getirebilmek için thirteen eksik. Listede 7 filmden ilki o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hacklenmishesabim -- 27 Mayıs 2014; 8:39:07 >
  • şu an izmirden 4 kişi olduk. bir site belirleyip istediğimiz filmlerin linklerini paylaşalım. Sınırı geçmemek üzere sepete atıp bakalım kargo parası vs ne kadar tutacak?
    Ya da bunun gibi bir sistem belirleyelim
  • Suan aman aman bir indirim yok zaten.gozu karartip almak icin almamak lazim aceleye gerek yok derim.yeni filmler cikicak, ciktigi zaman beklediklerimiz 1er dolar da olsa duserler buda bizim kargomuza yarar diye dusunuyorum.

• Miragle kullanıcısına yanıt
    tabii ki acelemiz yok. Daha seyretmediğim o kadar çok film var ki rafta
  • X-Men: First Class - Blu-ray

1 adet Fiyatı £5.00 kargo dahil £8.45/30.77TL
    2 adet Fiyatı £8.34 kargo dahil £14.41/52.47TL
    3 adet Fiyatı £20.37 kargo dahil £20.37/74,17

x men serisini almayı düşünmüyordum ama son iki film diğerlerine göre daha sürükleyici.Benim gibi first class ve Days of Future Past arşivi eklemek isteyen arkadaşlar fiyat gayet uygun almak istenirse tane 24.7TL ye geliyor.
    TR fiyatı
     yurt dışından grup olarak bluray siparişi verme

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.