Şimdi Ara

Yurt Dışına Çıkacaklara Tavsiye ÖNEMLİ!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hiç bir zaman güzel yabancı bir kıza Türküm demeyin. Tamam her yerde Türklüğünüzü gösterin ama bir noktada korkutmamak amacıyla daha doğrusu bildikleri yanlış bilgilerden dolayı çekiniyorlar bizden olayı uzun uzun anlatıp karşı tarafın fikrini değiştiremeyeceğimize göre direk kısa yoldan farklı bir ülke söyleyin . Yoksa aynı oda da 3 tane birbirinden taş hatun karşınızda yarı soyunuk kıyafetlerini değiştirip arkasına bakıp nasıl duruyor diye diğerlerinden fikir alıp gece dışarı çıkarlar sizde ne kadar sırnaşsanız da çağırmazlar

• Yav
  • Neyi yanlış biliyorlar ve neden çekiniyorlar?

• Yeni nesil umursamıyor ya da ben hiç karşılaşmadım
  • Ben Turkum diyince "Sooo cool" diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Türküm deyince hepsi sıraya geçiyor hepsine yetecek kadar olduğunu söyleyip koyuluyorum işe

• lisede kızlar teklif ediyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: FinaL_İmPacT

Hiç bir zaman güzel yabancı bir kıza Türküm demeyin. Tamam her yerde Türklüğünüzü gösterin ama bir noktada korkutmamak amacıyla daha doğrusu bildikleri yanlış bilgilerden dolayı çekiniyorlar bizden olayı uzun uzun anlatıp karşı tarafın fikrini değiştiremeyeceğimize göre direk kısa yoldan farklı bir ülke söyleyin . Yoksa aynı oda da 3 tane birbirinden taş hatun karşınızda yarı soyunuk kıyafetlerini değiştirip arkasına bakıp nasıl duruyor diye diğerlerinden fikir alıp gece dışarı çıkarlar sizde ne kadar sırnaşsanız da çağırmazlar

Olum bak bıktım konularına mesaj atmaktan

Deyin hiç bişey olmuyor '' ohh nice , coool'' derler. Hatta çoğuda Türkiyeye gelmiştir. ordan da muhabbet edersiniz. Zaten ben Türküm diyince direk Istanbul diyorlar.

• vay aku vay
  • Azerbeycan deriz

• Ya işte bunu yapmayın arkadaş! Kaliteli insanlar Türk olduğunu özellikle belirtsin ki itibarımız düzelsin. Yoksa meydan hep onlara kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Movkast

Ya işte bunu yapmayın arkadaş! Kaliteli insanlar Türk olduğunu özellikle belirtsin ki itibarımız düzelsin. Yoksa meydan hep onlara kalıyor.

Ne kadar anlatırsan anlat anlamıyorlar . Hala bana sizin oralar çöl değil mi diyor :S . Bu adama ne anlatabilirsin ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escape595

Yav

he

• Çok haklısın. Ben mesela öyle yapıyorum genelde i am from greece diyorum. türk insanını yanlış biliyorlar çünkü ülkemizdeki ismi lazım değil azınlık başta almanya olmak üzere avrupanın çeşitli ülkelerindeki gösterdiği tavırları ve tipleri yüzünden hepimizi aynı zannediyorlar. maalesef
  • Ben türk olduğumu heryerde çekinmeden söylerim.

Türk olduğumu söylediğimde güzel karşılandığım şehirler.

Tahran-Tebriz-Erbil-Minsk-Beyrut-Lviv-Doha-Belgrad-Dubai-Addisababa-Dakar-Sidney-Pattaya (gerçi burada Tai ve İran erkekleri hariç her ülke vatandaşı iyi karşılanıyor)

Türk olduğumu söylediğimde hoş karşılanmadığım şehirler.

Kiev-Moskova-

Polonya (poznan ) hariç Tüm Avrupa
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAMESx

Çok haklısın. Ben mesela öyle yapıyorum genelde i am from greece diyorum. türk insanını yanlış biliyorlar çünkü ülkemizdeki ismi lazım değil azınlık başta almanya olmak üzere avrupanın çeşitli ülkelerindeki gösterdiği tavırları ve tipleri yüzünden hepimizi aynı zannediyorlar. maalesef
    Az once "muhatap alinmamasi gerekenler" adli konuda sen en onde gideniydin.

Simdi nedenini daha iyi anladim.
  • Benim seçenek bol Duruma göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.