Şimdi Ara

Yurt Dışı Paypal Hesabı olan.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Paypal'ın türkiyede hizmeti durdurmasından dolayı mağdur olduk.Yurtdışındaki müşterilerimiz para gönderemiyor.Yurtdışında banka hesabı olan ve paypal kullanan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.Bana verecekleri paypal hesabına yurtdışındaki müşterilerim 100*200 $ dolar arasında ödeme yapacaklar.Gelen ödemede komisyon vereceğim yardımcı olacak kişiye.

• Hocam ulaşan oldu mu bende aynı sorunla uğraşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim paypal hesabım var fakat hesabım negatif balance a düştü açılması için başka bir paypal hesabından 3euro gonderilmesi lazım lütfen yardım edin paypal hesabı olan birisi 3euro gönderebilirse Tr den banka hesabına karsılıgını yollıyabbılırım
  • Konuyu hortlacağım :) Aynı durumdan hala mağdur durumdayız. Yurtdışında paypal hesabı olan paypal üzerinden ödeme alıp gönderebilecek gerekirse komisyon ödeyebileceğimiz GÜVENİLİR birisini arıyoruz. Bu senenin sonuna kadar her ay düzenli ödeme gelecektir.
  • bana ulaşabilirsiniz komisyon oranını PM atın konuşalım Banka hesabım İngilterede ve Paypal hesabı ingiltereye bağlıdır.
  • Benim de var hesabim, Ingiltere. Duzenli isleyen/kullanilan bir hesap. Bana ulasin.

Tesekkurler
  • Bu zamana kadar ödemelerimi arkadaşımın paypal hesabına alıyordum fakat şu an da bana komisyon karşılığı yardım edecek birini arıyorum.
    Paypaldan para göndereceğim bana türk lirası olarak atabilcek biri var mı ?
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    Selam, size mesaj gonderdim.
  • paypal üzerinden duzenli olarak ödeme alıcak birisını arıyorum paypalı olan bana ulassın

• merhaba konuyu hortlatıyorum, paypal hesabı olupta ödeme yapabilen varsa, envato ya seksen dolar yollamam lazım, komisyon ödemek koşuluyla yardımcı olabilecek kişi arıyorum.

• akinetik A kullanıcısına yanıt

Merhaba yardımcı olabilirim, ayrıca başka ödeme yapmak ya da almak isteyen varsa komisyon ile telegramdan yardımcı olabilirim: @Furigold

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.