Şimdi Ara

YUPOO’DAN ALIŞVERİŞ-BİLGİLENDİRME[GÜNCELLENDİ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
31
Favori
19.661
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bildiğiniz Kaliteli jordan, ultraboost satan bir satıcı varsa yazın arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yupoo'dan almış kimse yok mu ? güvenilir satıcıların iletişim adreslerini verseniz de biz de yararlansak ? kime mesaj attıysam mail attıysam dönüş yok.
  • Evet arkadaşlar yakında yupoo dan ürün alan yok mu ne kadar mesaj attıysam geri dönüş olmadı yapanda orjinal fiyata yakın yada kaç tane istiyorsun diyorlar bir el atın zahmet olmassa
  • Yupoo dan nike airmax almak istiyorum. Satıcı buldum bitane. Her soruma cevap veriyor ama alacağım ayakkabı nasil cikacak hicbir bilgim yok. Referans vs bulamadım. Ayakkabı satıcısı tavsiyesi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tsikalgo Okoronkwo kullanıcısına yanıt
    Fiyata ne diyorlar hocam ?

• 30-40 usd

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana da rolex / omega saat için lazım bir satıcı referansı olan. Başka ürünler içinde olur. Referanslı satıcı bilen varsa yazarsa sevinirim.

• yuppo'da aynı ayakkabıyı 80 dolara satanda var 140 dolara da. farkı ne diye sordum iç malzemesi farklıymış. sonuç olarak almadım dhgate'te 50 dolardı çünkü.

• peki dhgate de aliexpressteki gibi koruma olayı var mı ? onay vermeden parayı karsı tarafa gecirmeme gibi.
  • denemedim ama vardır illaki

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.