Şimdi Ara

YUPOO’DAN ALIŞVERİŞ-BİLGİLENDİRME[GÜNCELLENDİ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
31
Favori
19.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: linksiz

quote:

Orijinalden alıntı: OxideCV

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar replika saatler ortalama ne kadar ?
    800 tl lik bu saathttp://x.yupoo.com/photos/usdcome-hotmail-com/albums/5799048?uid=1 ortalama ne kadardır replikası :)

150-250 aracıdır sanırım kaliteli ise içindeki fonksiyonlar çalışıyorsa yoksa 100 altındadır hocam.

YUPOO’DAN ALIŞVERİŞ-BİLGİLENDİRME[GÜNCELLENDİ]

bence gereksiz pahalı :)

Hocam orjinali 500-600 dolar olan saati 80 dolara alıyorsun pahalı?

hocam gözüme bir saat kestirdimde 95$.İndirimde yapmıyor satıcı.Kargo ve vergiye girmeden nasıl alabilirim 20$ olarak gösterir mi ki satıcı gümrükten geçer mi ?

Kargo tamamen satıcıyla ilgili hocam 30 dolar yazın derseniz yazar satıcı vergi vermeden alırsınız.
  • gerçekten güzel indirimler var dolar ile maaş lan kişi için hiç bir şey ama tl karşısında bize yine pahalı geliyor dolar 2 lira olsa ne güzel olurdu dolardaki 10 kuruşluk artış bile çok etkiliyor fiyatları türkiye fiyatları olarak ucuz burda almazsınız o replika ürünleri o fiyatlara adam burda çakma rolexe 500 lira fiyat çekiyor yuppoda 100 dolarada var tlye çevirince yine aynı hemen hemen tlye yaklaşıyor ah dolar ah dolar
  • Hocam 100-200 ne kar edersen o 😂 özellikle saatler pahalı orijinali satan adam anlamıyor farkı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eray.0636

Montu ne kadara almıştınız acaba?

150-180 aralığında idi Türkiye’de 800-900 tl orjinali.Satan adam anlamadı.

mont kaliteli mi? kaliteliyse bende almayı düşünüyorum. fotoğraf atma imkanın varsa atabilirsen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoénix

quote:

quote:

Montu ne kadara almıştınız acaba?

150-180 aralığında idi Türkiye’de 800-900 tl orjinali.Satan adam anlamadı.

mont kaliteli mi? kaliteliyse bende almayı düşünüyorum. fotoğraf atma imkanın varsa atabilirsen sevinirim.

Kaliteli hocam.Satıcıya sordum şu an elinde o monttan yokmuş maalesef.
  • Fiyatları tek tek sormak sıkıntı, güzel ayakkabılar var ama yazacağım satıcıya
  • Ayakkabılarda son durum nedir geliyor mu
  • Ayın 20 sinden sonra WhatsApp açılıyormuş Çin’de şimdi ise skype üzerinden konuşabilirsiniz.Yalnız dikkat edin herkes AliExpress den link vermiyor bazıları Western Union dan istiyor parayı.Güvenip güvenmemek size kalmış.
  • OxideCV kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ayakkabılarda son durum nedir geçiyor mu gümrükten
  • Aynen ayakkabilar icin bir ara gumruk sikintili idi hala devam ediyor mu acaba?Ayrica fiyatlar hakkinda bilgisi olan var mi?
  • Jack w. Columbia mont için tavsiye ettiğiniz satıcı var mı? Ayrıca kargo ne kadar istiyorlar ortalama ayakkabıya vs.
  • O kadar satıcıya yazdım çoğu dönmedi bile biriside bir monta 95 Euro fiyat çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray.0636 -- 11 Ekim 2017; 0:46:55 >
  • quote:

Ayın 20 sinden sonra WhatsApp açılıyormuş Çin’de şimdi ise skype üzerinden konuşabilirsiniz.Yalnız dikkat edin herkes AliExpress den link vermiyor bazıları Western Union dan istiyor parayı.Güvenip güvenmemek size kalmış.

Hocam ben Western ile almak istedim parayı verdim halen cevap bekliyorum dönmezse yazacağım 56 dolarlık ayakkabı siparişi verecektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guanzo

quote:

Ayın 20 sinden sonra WhatsApp açılıyormuş Çin’de şimdi ise skype üzerinden konuşabilirsiniz.Yalnız dikkat edin herkes AliExpress den link vermiyor bazıları Western Union dan istiyor parayı.Güvenip güvenmemek size kalmış.

Hocam ben Western ile almak istedim parayı verdim halen cevap bekliyorum dönmezse yazacağım 56 dolarlık ayakkabı siparişi verecektim.

Döner umarım hocam WhatsAppdan deniyorsanız diğer platformlara da bakın onlara daha sık bakıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

Jack w. Columbia mont için tavsiye ettiğiniz satıcı var mı? Ayrıca kargo ne kadar istiyorlar ortalama ayakkabıya vs.

5-15 dolar arası kargo bazen bedava da olabiliyor tamamen satıcıya kalmış.

Ayakkabı gümrük olayını soranlara: Geçiyor sorunsuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Guanzo

quote:

Döner umarım hocam WhatsAppdan deniyorsanız diğer platformlara da bakın onlara daha sık bakıyorlar

http://x.yupoo.com/photos/finishline/contact

Ben buradan sipariş vermiştim
  • Outdoor ayakkabılar Adidas terrex goretex modelleri bulamıyorum.saticilar satıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Outdoor ayakkabılar Adidas terrex goretex modelleri bulamıyorum.saticilar satıyor mu?

Satılıyor hocam Google de aradığınız ürünün sonuna yupoo eklemeniz yeterli olacaktır.
  • quote:

http://v.yupoo.com/photos/fujiayang/910592579/ 180dolar

http://v.yupoo.com/photos/fujiayang/908639104/ 80dolar

http://v.yupoo.com/photos/fujiayang/908599435/ 60dolar

Mış

60 dolar olan şahane ama kalitesi nasıldıı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.