Şimdi Ara

Yüksek Kaliteli Kayıpsız Müzik Paylaşım Kulübü (Flac,Dts,Wav,Lossless) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
161
Favori
276.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rbilgin

http://www.depodepo.eu/frm/f2631/ bu sitede arada türkçe flac albümler vardi

Teşekkürler işime yaradı bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

quote:

Teşekkürler işime yaradı bu arada

önemli değil
  • quote:

daha indirmedim ama güzel albümler eyvallah hocam
  • Bu sayfayı flac parçalar için öneri paylaşım yeri olarak değiştiriyorum arkadaşlar.
  • Arkadaşlar başka bir konuda da sordum. Media Player'ım yok. Bilgisayarımda da ATI 4650M ekran kartı var. Bu yüzden ses bitstream'de yapamıyorum. AVR'ye DTS ses aktarabilmemin tek yolu Blu Ray player olarak kullandığım PlayStation 3'üm.

Soruma gelince ise; FLAC veya DTS müzikleri (ya da DTS MA) CD veya DVD'ye yazdırıp, PS3 ile dinleyebilir miyiz? aynen 5.1 kanallı olarak?
  • Flac yabancı müzik için "adamsfile" ftp sitesini öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayumimi -- 30 Kasım 2012; 23:42:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_gunner

Arkadaşlar başka bir konuda da sordum. Media Player'ım yok. Bilgisayarımda da ATI 4650M ekran kartı var. Bu yüzden ses bitstream'de yapamıyorum. AVR'ye DTS ses aktarabilmemin tek yolu Blu Ray player olarak kullandığım PlayStation 3'üm.

Soruma gelince ise; FLAC veya DTS müzikleri (ya da DTS MA) CD veya DVD'ye yazdırıp, PS3 ile dinleyebilir miyiz? aynen 5.1 kanallı olarak?

ps3 flac desteği varsa ki sanmıyorum çalmaz hocam 5.1 için çevirici takılması lazım
    Yüksek Kaliteli Kayıpsız Müzik Paylaşım Kulübü (Flac,Dts,Wav,Lossless)
  • arkadaslar bu ttnetin veya tek tek ve parali sarki indrdigimiz sitelerden inen sarkilarin formati ne. Cok sevdigim bulamadgm sarkilari indiricem parayla.
    Sahsi fikrim sanatcilar albumu bedava dagitsinlar reklama yapimcilara para yedircegne acsinlar siteden ucretsiz ya da dusuk ucretli satin alma olayini.bizde begendigimiz sanatcinin konserine gidelim az cikip dolassinlar sahne sahne. Istanbul disina ciksinlar.murat bozun albumune 20lira vermem ama konserine 50 lira veririm. Cunku albumde davullari bilgisayar caliyo sahnede dogac titiz.bide bu acidan bakmak lazim madem sanatci kazansin istiyoz albumdense canli konserlerde daha cok sayida sanatci daha adaletli para kazaniyor.

• http://turktorrent.eu Üye olmak biraz sorunlu davetiye felan ama güzell paylaşım sitesi
  • http://www.tntvillage.scambioetico.org

Bu linkte hemen herşey flac üye olmadan indirmek mümkün değil.Ben yıllardır kullanıyorum..Az biraz italyancanız varsa işler çok kolay olacaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drummer_bjk

arkadaslar bu ttnetin veya tek tek ve parali sarki indrdigimiz sitelerden inen sarkilarin formati ne. Cok sevdigim bulamadgm sarkilari indiricem parayla.
    Sahsi fikrim sanatcilar albumu bedava dagitsinlar reklama yapimcilara para yedircegne acsinlar siteden ucretsiz ya da dusuk ucretli satin alma olayini.bizde begendigimiz sanatcinin konserine gidelim az cikip dolassinlar sahne sahne. Istanbul disina ciksinlar.murat bozun albumune 20lira vermem ama konserine 50 lira veririm. Cunku albumde davullari bilgisayar caliyo sahnede dogac titiz.bide bu acidan bakmak lazim madem sanatci kazansin istiyoz albumdense canli konserlerde daha cok sayida sanatci daha adaletli para kazaniyor.

albümde hangi kalitede yapılmışsa odur hocam.Ttnette para kazandırmasınlarda ne yaparlarsa yapsınlar
  • quote:

quote:

arkadaslar bu ttnetin veya tek tek ve parali sarki indrdigimiz sitelerden inen sarkilarin formati ne. Cok sevdigim bulamadgm sarkilari indiricem parayla.

albümde hangi kalitede yapılmışsa odur hocam.Ttnette para kazandırmasınlarda ne yaparlarsa yapsınlar

yok hocam ben onu araştırdım da ttnette sanırım 128 kbps miş bide utanmadan yazma koruması oluyomuş sanırım sadee indirdiğin cihazda dinleyebiliyosun yani.

parasıyla yüksek kaliteli türk müziği indirebilemiyoruz sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

yok hocam ben onu araştırdım da ttnette sanırım 128 kbps miş bide utanmadan yazma koruması oluyomuş sanırım sadee indirdiğin cihazda dinleyebiliyosun yani.

parasıyla yüksek kaliteli türk müziği indirebilemiyoruz sanırım.

128 kbps kendilerine kalsın gider albümünü alırım dinlerim daha iyi he.Ben ipodumda dinlemek istesem dinleyemicekmiyim yani peh
  • up konu taze kalmasından yanayım bakarsın elinde dts parça olan birileri olurda bizde o zevki tatmış ş oluruz bende çok az sayıda var bir türlü türkçe kaynak bulamadım sanırım dts formatlı albüm cıkmıyor ülkemde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanx54 -- 19 Nisan 2013; 17:45:14 >
  • süper sayfa oldu
  • Takip.
  • www.rutracker.org site ruşça ama dünyanın en büyük müzik arşivini barındıran torrent sitesi...
    aradığınız hemen hemen bütün yabancı albümleri flac kalitesinde bulabilirsiniz. üyelik alımı belli saatler arasında oluyordu yakın zamana kadar. halen öyledir sanırım. turkish lossless yazarak aratırsanız baya bir türkçe flac albüm bulabilirsiniz. aslında ne arasanız bu sitede mevcut. full hd filmler, oyunlar içinde bir cennet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratguren -- 7 Mayıs 2013; 16:42:36 >
  • 320 kpbs şarkı isteyenler indirdoldur.biz siteye girerek çoğu şarkıyı bulabilirsiniz.
  • Türkçe flac parçalarda sıkıntı yaşıyoruz daha doğrusu Türkçe parçaların 320 kpbs lerini bile bulmak sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

bende bir iki tane adres var pm.

Bende pm alabilirmiyim hocam?

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.