Şimdi Ara

Yuhalanan İmamoğlu sinirlendi. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
1
Favori
11.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

RTE ilk seçildikten çok sonra vatandaşa ananı da al git demişti, şimdi ordu var arada. Bu daha dün seçildi şimdiden havalarda ve orduyla geziyor. Sen onu da düşün. Bugün kim yuhaladı diyen yarın başka koltuğa oturunca yuhalayana ne yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CMteria

elestirilmeye yuhalanmaya tahammul edemeyen insan nasil baskan olucak anlamadim 13. saniyede halka kufretmeyemi basliycak nasil demokratik lider olacak.Baskan olunca cumhuriyet sevdalilarinin darbukatore para verip kufrettirmesine nasik dayanicak bu adam yok yok ikinci esad vakasina doner bu az gelismis sinir sabir ve asaletle cik olmamis baskan degilsin mansurcular cayda bogar hem seni

Siz yıllardır ülkenin başında rteyi tutuyorsunuz. Şimdi mi aklınıza geldi bunlar yoksa kendinizden olunca görmüyor musunuz?

• Ekrem Bey de koruma ordusu...
    Hani bunlar işe bisikletle gidecekti:))

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt

Şimdi trollük bizde mi diyorsun?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Şimdi trollük bizde mi diyorsun?

Eğer bu konularda İmamoğluna laf atıp yıllardır çok daha fazlasını yapan rte ve akpyi ölümüne destekliyorsanız bu samimi ve tutarlı mı oluyor sence?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ne tür saldırdılar başladı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Ne tür saldırdılar başladı...

Çoğu konuda yoğun biçimde yalan, iftira, algı ve hakaretlerle dolu mesajlar var. Bazılarına rte ve akp yapınca neden destekliyorsun diye sordum ama cevap gelmedi henüz.

• Ekrem hoca biraz asabi davranmış ama nornal yuhalama nedir.... Başkan son sözü söylemiş çıkın gidin
  • Defalarca yazdık şu forumda.Forum ahalisi dışında düzgün namuslu ahlaklı kimse yok.Hergün bir konu açılıyor şu dolandırdı bu dolandırdı.

Herkes rezil ahlaksız lakin forum ahalisi ülkenin en temz namuslu topluluğu.

taksici konusuna gelirsek sektörün içinden biri olarak söyleyelim burda bilmeden atıp tutan çok.hakaretlerin bini bin.Yargıya versen ceza alırlar.

Bilmediğiniz konu da atıp tutmayın arkadaşlar.

Ben şu insanlari anlamıyorum oy zamanı oyunu verirsin parti işi biter takım tutar gibi parti savunmak nedir sanki babanızın oğlu şayet oğlu da olsa haksız sa haksız de. 40 yaşındayım 4 çeşit partiye oy verdim banene partiden kimi yönetime uygun görürsem ona oy veririm.

Diğer ülkelerde de durum aynı mı acaba (partizanlık)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

İmamoğlunun plaka kiralama olayı güzeldi ama yaptırtmazlar demiştim nitekim dediğim gibi oldu.

sen bakma ekrem zeki 10.000 plakayı satıyorum dese zıplayacaklar adamlar kiralıyorum deyince pisliğine taksiye ihtiyaç yok dediler. yani aslında bir plaka satışı olsa da voliyi vursak diyenler kendi kendilerini hallettiler. diğer yandan minibüs esnafını kendi safına çekti bugün başkan.

• quote:

Orijinalden alıntı: notguest

Istanbul taksicileri %90 ı dolandırıcı. Bence komple kalkmalı

Çok ağır ihtamda bulunmuşsun.İstersen kaldır sonra başın ağrımasın.

Hukuki açıdan bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usta-74 -- 26 Kasım 2020; 21:51:39 >
  • Usta-74 kullanıcısına yanıt

Cidden ağır olmuş.

Yüzde 90 çok iyimser.

Sadece dolandırıcı demek ise çok yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Cidden ağır olmuş.

Yüzde 90 çok iyimser.

Sadece dolandırıcı demek ise çok yanlış.

Açık yazsan daha net olur.

• her şey çoook güzel oluyor ...

• quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Ben şu insanlari anlamıyorum oy zamanı oyunu verirsin parti işi biter takım tutar gibi parti savunmak nedir sanki babanızın oğlu şayet oğlu da olsa haksız sa haksız de. 40 yaşındayım 4 çeşit partiye oy verdim banene partiden kimi yönetime uygun görürsem ona oy veririm.

Diğer ülkelerde de durum aynı mı acaba (partizanlık)

Avrupada bu tarz insanlar olduğunu duymadım görmedim batı avrupa ülkelerinde insanlar açık görüşlüdür benim arkadaşlarım siyaset diyince konuyu kapat ilgilenmiyoruz felan diyolar fakat haklarınıda yedirmiyolar 1 kuruşları değerlidir bizde öyle değil malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Ananı da al git ve israil dölü de dememişse cumhurbaşkanı olamaz

+ afet mağduru vatandaşı veya yakınlarını korumalarına tekmeletti ise tadından yenmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi verelim atıp tutanlar için.

Beğenilmeyen hakkında atıp tutulan(Doğruluk payı olanlar tabiki var)taksi şoförleri yetkiyi İBB'den alıyor.

YANE TAKSİ ŞOFÖRÜ OLABİLMEK İÇİN İBB NİN ONAYI GEREK.

Birinin takside çalışması için;

uyuşturucu ve alkol testinden geçmesi gerek

adli kaydının temiz yüz kızartıcı suçu olmaması gerek

Psiko teknik testlerinden geçmesi gerek ve bir kaç durum daha.

Bu süreçten geçersen taksi şoförü olabilirsin.Bunu da İBB tarafından kayıt altına alır.Sgk kaydı yapılık çalışmaya başlayabilir.

Alkolik uyuşturucu müptalası biri çalışamaz.

Adi suçlu çalışamaz.

Kısaca çalışıyorsa sisteme kayıtlı değildir.Bununda suçu baya vardır.Bunu da kimse göze alamaz.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.