Şimdi Ara

Yu-Gi-Oh! PoC THE LEGEND REBORN - Türkçe Yeni!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
6
Favori
46.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yamayı ilk paylaştığım forum kapatılmış, uzun zamandır da internete girme fırsatım olmadı, fırsatını bulunca da yenilediğim versiyonu paylaşmak istedim.

Artık tanrı kartları ve mümkün olan en uygun efektleri de oyuna dahil.

Yeni bir setup programıyla hazırladım. Hem oyun, hem Türkçe yama hem de tüm kartları açma yaması otomatik yüklenmektedir. Eğer yükledikten sonra tüm kartlar açılmamışsa antivirüsünüzü kapatıp setup programını yönetici olarak çalıştırarak baştan yükleyin.

Oyun linki:
    THE LEGEND REBORN - TÜRKÇE OYUN

Yıllaaar yıllar sonra gelen edit: Oyunu çevireli uzun seneler geçti, çeviride hatalar mevcut ancak onlara müdahale edemeyeceğim. Çokça talep gören "tüm kartların kapalı olduğu versiyon" hazırladım. Kurulum: Rar'dan çıkan 'system.dat' dosyasını Common klasörüne, 'Mege' klasörünü de oyunun ana klasörü olan THE LEGEND REBORN klasörüne atın.
    ***Bütün ayarlarınız ve önceki kartlarınız kaybolacaktır. İşlem öncesi belirtilen dosyaların yedeğini alın.

İndirme linki: Tüm Kartların Kapalı Olduğu Versiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salomon61 -- 26 Eylül 2020; 21:11:37 >

• İndiriyorum eğer haklıysan çok büyük hayır işledin yarın yorum yazacağım tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

İndiriyorum eğer haklıysan çok büyük hayır işledin yarın yorum yazacağım tekrar.
    Windows 7 sorunsuz çalıştırıyor paylaşımın için teşekkür ederim ama Windows 8 tüm kartlar açık değil onu nasıl halledebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

Windows 7 sorunsuz çalıştırıyor paylaşımın için teşekkür ederim ama Windows 8 tüm kartlar açık değil onu nasıl halledebiliriz?

Alıntıları Göster
    İndirmeyeceğim ama mesajım bulunsun. Yararlı bir paylaşım. Bir tavsiye vermek isterim; kartların sadece açıklama kısmı çevrilse isimleri çevrilmese daha yararlı olabilirdi. Mesela internette bu kartla ilgili araştırma yaparken türkçesini yazsak çıkmaz ama ingilizcesini bilseydik araştırabilirdik. Böyle yapabilirsin.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

İndirmeyeceğim ama mesajım bulunsun. Yararlı bir paylaşım. Bir tavsiye vermek isterim; kartların sadece açıklama kısmı çevrilse isimleri çevrilmese daha yararlı olabilirdi. Mesela internette bu kartla ilgili araştırma yaparken türkçesini yazsak çıkmaz ama ingilizcesini bilseydik araştırabilirdik. Böyle yapabilirsin.

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    ben indirdim dosya bozuk diyor düzeltebilir misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cipetpet1

ben indirdim dosya bozuk diyor düzeltebilir misin ?

Alıntıları Göster
    Biri Windows 8 de tüm kartları nasıl açabileceğimi anlatabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyrion Reyiz

Biri Windows 8 de tüm kartları nasıl açabileceğimi anlatabilirmi

Alıntıları Göster
    İndirirken %20 den sonra indirme duruyor adresi yeniler misiniz ?
  • ertuk05 kullanıcısına yanıt
    Ben denedim linkte sıkıntı yok iniyor, tekrar başka bir tarayıcıdan deneyin bir de isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salomon61

Ben denedim linkte sıkıntı yok iniyor, tekrar başka bir tarayıcıdan deneyin bir de isterseniz.
    Kardeşim dün indirdim durmadan oynuyorum allah razı olsunda ya şimdi bu kartların hepsi açılmış şekilde ya eski haline nasıl getiricem?
  • Takip
  • ustam kralsın ya adamın önde gidenisin. eline emeğine sağlık harika olmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugusuu

ustam kralsın ya adamın önde gidenisin. eline emeğine sağlık harika olmuş..
    Beyler Yugioh Legend Reborn da gelin beraber oynuyalım
    ID:27292010102
    ŞİFRE:123
    HAMACHİ İNDİRİN GİRİN OYNUYAK

• soldikan26 S kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: soldikan26

Kardeşim dün indirdim durmadan oynuyorum allah razı olsunda ya şimdi bu kartların hepsi açılmış şekilde ya eski haline nasıl getiricem?

Onu denedim ama mod olduğu için kartlar kapalı haline çevirince oyunda sıkıntılar oldu, o yüzden bu şekilde bırakmak zorunda kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salomon61 -- 5 Mart 2015; 20:07:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugusuu

ustam kralsın ya adamın önde gidenisin. eline emeğine sağlık harika olmuş..
    Eyvallah sağ olasın
  • abi ben linke tıklıyorum ama telekomünikasyon çıkıyo başka bir link verirmisin yada en azından ne yapmam gerektiğini söylermisin LLLÜÜÜTTTFFFEEENNN!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TSFIRTINA1967 -- 21 Mart 2015; 16:29:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSFIRTINA1967

abi ben linke tıklıyorum ama telekomünikasyon çıkıyo başka bir link verirmisin yada en azından ne yapmam gerektiğini söylermisin LLLÜÜÜTTTFFFEEENNN!!!!

DNS değiştirip dene, linki kontrol ettim sıkıntı görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salomon61

quote:

Orijinalden alıntı: TSFIRTINA1967

abi ben linke tıklıyorum ama telekomünikasyon çıkıyo başka bir link verirmisin yada en azından ne yapmam gerektiğini söylermisin LLLÜÜÜTTTFFFEEENNN!!!!

DNS değiştirip dene, linki kontrol ettim sıkıntı görünmüyor.

Alıntıları Göster
    kardeş hamachi hakkında bişi sorucam facen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Foxout38

kardeş hamachi hakkında bişi sorucam facen var mı

Alıntıları Göster
    Evet bende geldim arkadaşlar yaza doğru hamachiye filan katılabiliriz.İlk sürüm baya iyiydi de arkadaş ilk seviyede elimizdeki kıt kartlarla Yugi öyle mükemmel oynuyorduki
    Çok fena hakaret edesim geliyodu.
    Bide İşkenceci dikilitaşın gerçek özelleğini de yazabilirdin.Zaten 3 fedayla geliyor onu çıkaran bir zahmet o özelliği de kullansaydı bence daha iyi olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Evet bende geldim arkadaşlar yaza doğru hamachiye filan katılabiliriz.İlk sürüm baya iyiydi de arkadaş ilk seviyede elimizdeki kıt kartlarla Yugi öyle mükemmel oynuyorduki
    Çok fena hakaret edesim geliyodu.
    Bide İşkenceci dikilitaşın gerçek özelleğini de yazabilirdin.Zaten 3 fedayla geliyor onu çıkaran bir zahmet o özelliği de kullansaydı bence daha iyi olurdu

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Hamachi serverleri kurdum dileyen gelsin.

Şifre:123

Ağ Kimliği:
    Donanım-1
    Donanım-2
    Donanım-3
    ...

Doldukça güncellenecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ygsem

Arkadaşlar Hamachi serverleri kurdum dileyen gelsin.

Şifre:123

Ağ Kimliği:
    Donanım-1
    Donanım-2
    Donanım-3
    ...

Doldukça güncellenecektir.

Alıntıları Göster
    ya lütfen yardım edin daha öncede bu oyunu yüklemiştim ama versiyonu daha düşüktü ve tüm kartlar açık diyildi onu silip bu nu yükledim ama tüm kartlar açık deil ve resimlerde 1109 tane kart var yazıyor du eski sürümünde 700 tane vardı bunu kurdum gene 700 tane kart var

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.