Şimdi Ara

Yu-Gi-Oh! PoC THE LEGEND REBORN - Türkçe Yeni!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
6
Favori
46.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu oynamam için bu linki indirmem yeterli olacak mı başka setup felanda mı lazım bilen cevap yazarsa çok sevinirim
  • NASIL BİR OYUN ŞUAN BU
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhend

Oyundaki kartları sıfırlayabilme şansımız var mı? Kartları tek tek kazanmak istiyorum.

Sıfırlayabildin mi hocam?
  • bende bütün kartlar çıkmıyor herşeyi denedim virus programını kapattım filan olmadı lütfen yardım edin.
  • bir şey söylicem kartlar türkçe olması iyi ama kartların şeklini orjinal yapabilirmisin bide obeliskin efektini 1200 değilde feda edilen canavarın atağının yarısı can götürür gibi yapabilirmisin yada bu deiğim özellikte bir mod varsa atabilirmisin teşekkürler
  • Eline sağlık kral
  • işte buldum linki link bu modda ki gibi obeliski aparsanız tadından yenmezhttp://www.mediafire.com/file/85bobljbbk7pf6o/YGO%21+POC+-+The+Ancient+Duel.exe
  • Ellerinize sağlık güzel paylaşım tadından yenmeyecek bir oyun.
  • Merhaba

Birçok kişinin aksine ben kartların kapalı olduğu versiyonu arıyorum .Birçok siteden defalarca dosya indirdim.Kartların kapalı halini nereden indirebilirim ?

Teşekkürler
  • aga ellerine sağlık 2020 yeniden indiricem <3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerine sağlık hocam , aşırı derin bir emek kokuyor bu yama. 90 jenerasyonu olarak hayranlıkla izlediğimiz bir çizgifilmdi. Oyunun Türkçe yaması yoktu diye biliyorum. Bu oyun adına devrim niteliğinde bizim için. Sağolasın, varolasın.

• Tüm kartların kapalı olduğu versiyonun dosya linki ilk mesaja eklenmiştir.

• Bu oyunu iki kişi oynamak için ne yapmamız lazım biliyor musunuz?

• Selamlar öncelikle yaptığınız harika çeviri için sizlere teşekkür ediyorum 1 seneden fazla arkadaşlarımla nereydese her haftasonu sabahlara kadar oyunda hiç sıkıntısız düello yaptık iş arkadaşlarımla bu kartları türkçlerini bastırıp kendi aramızda oynamak istiyoruz eğer sakıncası yoksa türkçe kart dosyasını paylaşma şansınız var mı? yaparsanız çok makbule geçer gerçekten şimdiden teşekkürler iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ygsem Y kullanıcısına yanıt

serverler dolmuş

• HAMACHI

AĞ KİMLİĞİ: 18475754

ŞİFRE: 4141

oynamak isteyenler gelebilir.

• aga be ne oynardım bu oyunu emeği geçen herkese teşekkürler

• Selam arkadaşlar konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın.Ben bu oyuna yeni kartlar eklemek istiyorum yugioh un kendi kart tasarlama sitesinden kartı oluşturdum ama ekleyemedim.Eğer böyle birşey oluyorsa anlayan arkadaşlar olursa bu konu altına yazsın

• Win10 'da çalışıyor mu hali ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.