Şimdi Ara

YouTube Premium Kardeşliği - ANAKONU (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AHOME , Mhakca Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.804
Cevap
441
Favori
274.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
41. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dolandırılma konusunda artık çaba sarf etmeyeceğim. Yeni üyelere güvenmemeniz konusunda uyarımı defaatle yapmama rağmen umursamadan devam ediyorsanız benim için hava hoş. Mevcut mağdurlar ile bile ilgilenemeden onlarca mağdur çıkıyor.

Dolandırıcı yavşak(lar) yerine, Annemin sağlık sorunları ile ilgilenmek zorundayım.

Dolandırılmak isteyen yeni üyelerin gruplarına katılabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therkut -- 6 Nisan 2021; 22:40:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en az 1 yıl süreli 2 abonelik satın alacağım. İlgilenenler pm’den iletişime geçebilir. Eski üye olması tercih sebebidir.
  • 1 kisillik yeri olan mevcutsa katilabilirim.

• bu gidişle ben açacağım. öncelikle sıyahsevere ulaşıp aile üyeliğinden çıkartılmasını istemem gerekiyor galiba. sonrasında üyelik açmayı düşünüyorum. bilginiz olsun.

• denizkent D kullanıcısına yanıt

ben bana verdiği tc numarası ve isim soy isim üzerinden savcılığa suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum. sonuçta o hesaba para girişi mevcut. böyle şebeke kursa bile en azından bir kişinin bile ceza almasını sağlayabilirsem ne mutlu bana.

• Siyahsever06 adli uyeye 1 yillik odeme yaptim. Bugun premium uyeligin sona erdigi mesaji geldi. Dolandirici olup olmadigini bilmiyorum, acikcasi 40 tl icin suc islemek cok mantikli gelmedi bana.

• Arkadaslar selam, 1 yillik musait olan grup ariyorum.

Tesekkurler

• darkness2tr D kullanıcısına yanıt
    Bana cevap bile vermiyor...

Guvenilir kisiler toplanip whatsap grubu kurup 1 aile acalim bari..

Bu dolandirici ile ilgili musait zamanda savciliga suc duyurusunda bulunacagim, onemli olan 45tl degil ama 45tl icin sicilini bozmak istiyorum. 45tl icin cikacak tum masraflara hazirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah1982 -- 7 Nisan 2021; 9:6:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah1982

Bana cevap bile vermiyor...

Guvenilir kisiler toplanip whatsap grubu kurup 1 aile acalim bari..

Bu dolandirici ile ilgili musait zamanda savciliga suc duyurusunda bulunacagim, onemli olan 45tl degil ama 45tl icin sicilini bozmak istiyorum. 45tl icin cikacak tum masraflara hazirim

Hocam öncelikle geçmiş olsun, eğer grup kuracaksanız 2 kişi olarak lütfen beni de ekleyin.

• Siyahsever06 mağdurlarındanım. 1 yıllık para aldı kapandı üyelik. Burdan onu uyarıyorum ya bana paramı iade etsin ya da bende uğraşacağım.

• @Siyahsever06 isimli şahsa bende 3 ay önce 1 yıllık ödeme yaptım. Dün premium hesabımın sona erdiğini gördüm. Para gönderdiğim hesapta ismi Ömer Faruk Akçay görünüyordu. Cuma mesai bitimine kadar cevap alamazsam bende gereğini yapacağım.

• therkut kullanıcısına yanıt
    Hocam haklisiniz ama eski uyeler “uye olmak istiyorum” mesajlarina cevap vermiyor. Muhtemelen onlar da gruplarina dahil etmek icin eski uye ariyorlar. Ben ve benim durumumda olanlar ne yapacak bu kosullarda? Ben de siyahsever06 dan uyelik aldim. Ilk ayin sonunda premium kayboldu, sansliydim ki ulasabildim ve duzeltti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marlena -- 9 Nisan 2021; 9:28:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marlena

Hocam haklisiniz ama eski uyeler “uye olmak istiyorum” mesajlarina cevap vermiyor. Muhtemelen onlar da gruplarina dahil etmek icin eski uye ariyorlar. Ben ve benim durumumda olanlar ne yapacak bu kosullarda? Ben de siyahsever06 dan uyelik aldim. Ilk ayin sonunda premium kayboldu, sansliydim ki ulasabildim ve duzeltti.

O halde siz kurun hocam bir grup. Sonuçta önemli olan grup lideri, dolandırıcı para vermez gruba dahil olmaz amacı para almak. Mağdur arkadaşlar telegram grubu üzerinden toplanıp belgeleri ile şikayette bulunun. İlk mesaja telegram linkini ekledim. Ben de bu namussuzun başı kesilsin istiyorum.

Mağdur arkadaşlar aşağıdaki telegram grubu üzerinden iletişime geçebilir

https://t.me/joinchat/5beOWAE69HkxYTZk

• İşin kötü tarafı aile üyeliği ile dolandırılan kişiler tekrardan aynı mail ile başka bir aile gurubuna geçiş yapamıyor. Youtube buna maalesef izin vermiyor.

• Aile gruplarını yalnızca 12 ayda bir değiştirebilirsiniz.

YouTube aile planı oluşturma ve yönetme - Android - YouTube Music Yardım (google.com)

• Yeri olan varsa 1 yıllık abonelik alabilirim , her türlü güvence verebilirim.
  • @siyahsever06 nickli arkadaştan alışveriş yapmıştım. Havale bilgileri mevcut. Sürekli ankara adliyesindenin oradayım zaten. Bir dilekçeye bakar. Aklı varsa 40 lira için sıkıntı yaşamaz...

• Benim premium düzeldi. (Siyahsever06’dan almıştım)

• lastresort78 kullanıcısına yanıt

merhaba, eski üyelerin dahil olduğu bir gruba katılabilirim. 1 kişi olarak.

• mustafacelen M kullanıcısına yanıt
    Hocam gurubu oluşturan arkadaşa yazdım yerimiz varsa size bilgi vereceğim.
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.