Şimdi Ara

YouTube Premium Kardeşliği - ANAKONU (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mhakca Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.787
Cevap
441
Favori
273.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

teşekkürler, haber bekliyorum. selamlar,

• mustafacelen M kullanıcısına yanıt
    Tamamdır size mutlaka olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacağım. Selamlar.
  • mustafacelen M kullanıcısına yanıt
    Hocam özelinize mesaj attım.
  • Buİnsansa kullanıcısına yanıt
    Ben de uzun vadeli sağlam bi you tube premium grubuna katılmak istiyorum ama henüz bulamadım.
    Eski referanslı üyeler mesaj atarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M Y S T -- 9 Nisan 2021; 0:43:18 >
  • Eski üyelerden oluşan bir gruba 18 yıllık üye olarak beni de dahil edebilirsiniz

• Merhabalar. 2010 yılından beri forum üyesiyim. Yaklaşık 3 aydır youtube premium'un deneme sürümünü kullanıyordum. Bitmesine az kalması nedeniyle bir gruba katılmak istiyorum. Ödemeleri her ödeme gününde düzenli olarak havale yaparım. İster yıllık, ister 6 aylık vb. hiç farketmez. Adım, sanım, mesleğim, yerim, yurdum bellidir. Grup üyesi arayan arkadaşlar lütfen mesaj yazsın, konuşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robspid -- 9 Nisan 2021; 11:1:5 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yeni gelen arkadaşlar 2020 aralık kasım ayında üyelik açanlara para verimeyin. gerekirse siz kurun gurubu o size para versin . yeni üyelerle de aynı şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,

İstanbul'dan ben de bir gruba dahil olmak istiyorum. Haziran 2010 üyesiyim. Genç, sportif, fit ve seksi biriyim.  

Adaylarımı bekliyorum.  

• Arkadaşlar selam bende bir gruba üye olmak istiyorum, sıkıntısız sonsuza kadar kullanıcam yeni keşfettim bunu nedense  

Mesaj atarsanız gruba dahil olabilirim veya kurabilrim farketmez.

• Merhaba arkadaşlar bende premium aile grubuna dahil olmak istiyorum.Güvenilir ref.li bir üyenin grubu öncelikli tercihim.
    Edit: Grup bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inspectora -- 13 Nisan 2021; 22:56:41 >
  • 1 Yıllık aile üyeliği bugün açtım ve grup yaptım.

*Bir yıl içerisinde zam gelirse kalan ayların fazla ücreti tekrar konuşulmalıdır.

*6 kişi ile birlikte ücretler toplanıldığında üyelik başlar.

*52 TL

*Üyelikten bir yıl içerisinde çıkılamaz.

whatsuppdan da ulaşabilirsiniz..

bizim grup tamamlandı teşekkür ederim ilgilenenlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selo224 -- 10 Nisan 2021; 23:26:7 >
  • Ben de bir grup arıyorum. Eski üyelerden oluşursa iyi olur hesap gitti geldi uğraşmayalım. Grubunda yer olan varsa dm'den ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajajya -- 10 Nisan 2021; 23:9:5 >
  • Merhaba akadaşlar, YouTube premium aile için en az 1 yıllık üye olmak istiyorum.
    Playstation plus kardeşimle 4 yıldır berberiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar , premium üyelik için grup arıyorum . Ödemeleri yıllık veya 6 aylık yapabilirim . Veya 5 kişi kendi grubumuzu oluşturup üyelik satın alabiliriz ,

• Selamlar,

Premium üyeliği arıyorum. Ancak bana yıllık ücretin ne kadar olduğunu söyler misiniz? Ben kendim alsam, ne kadara kuruyorum bu aile üyeliğini acaba?

Referanslı ve benim gibi eski üyelerden alışveriş yapmak istiyorum.

Hali hazırda bir premium üyeliğim var. Mayısta bitecek.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.