Şimdi Ara

Youtube. Dailymotion gibi siteler açılmıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptop a format atmıştım, ondan beridir youtube falan açılmıyor. Safya yüklenirken bir hata oluştu diyor. Acaba neden olabilir. Bi kaç kere google dns falan yaptım ama yine omadı. Çözümü bilen wardır inşallah..

• flash player son sürümü yüklümü,Ve birde geçmiş çerezleri felan sil
  • flash son sürüm yüklü, çerezleride sildim olmuor
  • up
  • youtube jacker kurdun mu?
  • yok hacı hiç kurmadım
  • Kullandığın İnternet Servis Sağlayıcısı Yazsaydın..
  • Bende dewww.youtube.com açılmıyor nedenini hala anlamadım her site açılıyor bu site açılmıyor arkadaş çıldırcam..

Windows 7
    TTNET
    ----------------------------
    Bağlantı sıfırlandı

Sayfa yüklenirken sunucuyla bağlantı kesildi.

Site geçici olarak açılamıyor ya da çok meşgul olabilir.
    Biraz bekleyip yeniden deneyin.
    Hiçbir sayfayı açmayı başaramıyorsanız bilgisayarınızın ağ bağlantılarını
    gözden geçirin ve internete bağlı olduğunuzdan emin olun.
    Bilgisayarınız ya da ağınız güvenlik duvarı ya da vekil sunucu tarafından
    korunuyorsa, Firefox uygulamasına internete erişmek için gerekli izinlerin verilmiş olduğundan emin olun.

• up
  • Bütün Tarayıcıda Aynı Sonuç Alıyorsa Müşteri Hizmetleri Arayıp Port Değişikliği Yapın. Belki Sorun Ortadan Kalkar.
  • başka bi yolu olmalı ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuKaat

başka bi yolu olmalı ya.
  • Aklıma Gelmişken Modemi Yeniden Kurulum Yapın PPPOA Seçtiysen PPPOE Yaparak Denedin mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaNKaWaReZ

Aklıma Gelmişken Modemi Yeniden Kurulum Yapın PPPOA Seçtiysen PPPOE Yaparak Denedin mi ?

PPPOE de mevcud ayar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: KaNKaWaReZ

Aklıma Gelmişken Modemi Yeniden Kurulum Yapın PPPOA Seçtiysen PPPOE Yaparak Denedin mi ?

PPPOE de mevcud ayar.

PPPOE'den PPPOA Yapıp Denedin mi ?
  • google dns var

başka ayar yok

ikiside calisiyor
  • youtube açılmamasının nedeni,önceden yasaklı iken,sizler navige gibi yasak açan program kurunca youtube izliyordunuz
    ama youtube yasağı kalkınca o zaman,yasak açan programlar yüzünden youtube açamıyorsunuz
    mesela navigeyi kaldırın o zaman youtube açılır

bunun dışında firefoz gibi internet sunucu ile izleyebilirsiniz vede gerekli eklentileri kurmanız lazım,yani video açması için eklenti

bunun dışında önceden navige sitesi sayesinde heryer açılırdı ama artık navige çalışmıyor
    bu sefer iz DNS değiştirmeniz lazım,her pc ye uygun DNS farklı olabilir
    size uygun dns yi bulmak için program var,adı dnsbench
    bunu kurup çalıştırın en yüksek olan sinyale ait dns leri not alın,2 tane farklı farklı olucak

daha sonra ağ bağlantılarında yerel ağ bağlantısına değilde,wireless bağlantıız varsa orada doğru yere tcp/..
    tarzında olan yere bunu yazmanız lazım

o zaman açılır

bunları buradan ogrenmıstım ve kız arkadasımın bu tarz sorunları oldugu ıcın yanı baska pc ılede ılgılendıgım ıcın,bıraz tecrubelıyım

• Osman hocam o dediğinizi denemem için navige program yüklemem gerekir formatdan sonra oldu bu olay. bu arada pppoa olayını denedim olmadı

Osman hocam dediğini programı indirdim yalnız benimki ethernet girişli bilgisayarım.ve format atıldıkdan sonra girmemeye başladı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.