Şimdi Ara

Youtube anasayfa videolar büyüdü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar böyle oldu nasıl eski haline çevirebilirim, yardımcı olacak var mı. Çok sinirim bozuldu bir türlü düzelmiyor çerezleri geçmişi siliyorum olmuyor.

Youtube anasayfa videolar büyüdü

• ctrl basılı tut maus tekerleğini kendine doğru yuvarla
  • Onla alakası yok hocam. Yakınlaştırıp uzaklaştırdım ama normal arayüzü haline gelmiyor. Yazılar küçülüyor ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: break the cycle

Onla alakası yok hocam. Yakınlaştırıp uzaklaştırdım ama normal arayüzü haline gelmiyor. Yazılar küçülüyor ediyor.
    https://support.google.com/youtube/thread/10118085?hl=en

buradan okuduğum kadarıyla bir çeşit deneymiş. hesaba bağlı olarak millete rastgele geliyormuş. google hesabından çıkış yap bakalım öyle miymiş
  • Yok hocam ya olmuyor sadece eski arayüze çevirebildim kod ile. Onu sildim tekrar aynı niye böyle oldu gitti hesabım resmen.
  • quote:

Yok hocam ya olmuyor sadece eski arayüze çevirebildim kod ile. Onu sildim tekrar aynı niye böyle oldu gitti hesabım resmen.
    farklı tarıyıcıda dene. o da olmazsa feedback yolla içine ettiniz youtubeun diye düzeltebilirler
  • İşin ilginç tarafı başka hesapla açınca normal bu hesapla açılınca böyle. Feedback Türkçe mi İngilizce mi yollamam lazım.
  • quote:

İşin ilginç tarafı başka hesapla açınca normal bu hesapla açılınca böyle. Feedback Türkçe mi İngilizce mi yollamam lazım.
    kanki dediğim gibi o zaman hesabına bağlı yapmışlar. dediğim gibi bu bir deney. rastgele hesap seçip böyle yapıyorlar. feedback yollamaktan başka yapılacak tek şey dediğin gibi kod mod sanırım.

feedbacki ingilizce yolla altına türkçesini de yaz nolcak
  • Eyvallah sağ ol.
  • aynı sorunu ben de yaşıyorum bir çözüm bulabildin mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.