Şimdi Ara

YouTube, artık reklam engelleyicilerle hiç kullanılamıyor! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
4
Favori
8.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Snaptube ile zaten reklamsız izliyorum para vermeye gerek yok ayrıca snaptube premium alırsan eğer bir sürü özellikte senin oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1881-1938 -- 17 Ocak 2024; 9:4:53 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Premium candır, izleyebiliyorsunuz, dinleyebiliyorsunuz, reklam yok. İlk çıktığı zamandan beri Premium kullanıyorum

• Reklam engelleyicler kullanılabilir. Cache ve cookie bilgilerini temizlemeniz yeterli. Yalan yalnış bilgi vermeyin.

• Çalışıyor yahu ublock origin İle. 😊

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gabe Newell çok güzel açıklıyor. Korsan bir servis sorunudur. Drm koymak falan korsanı engellemez. Korsan kullanmaktan daha iyi hizmet vereceksinki insanlar para verecek.

• Ublock Origin ve gerekli listeler ile çatır çatır çalışıyor. Eğer video yüklenirken bekleme ve buffering sorunu varsa (Youtube, Chrome dışındaki tarayıcılara düşman) User Agent Switcher uzantısı yükleyip Chrome'a çevirin; web siteleri tarayıcınızı Chrome olarak algılayacaktır.

Youtube ve benzeri, kullanıcıyı ücretli abone olmaya zorlayan dev şirketlere su veren itfaiyenin hortumunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 17 Ocak 2024; 11:51:38 >
  • yok öyle birşey, şu an canlı yayın izliyorum, ublock ve enchancer for youtube ikiside aktif, çatır çatır!

• Kitamekushi K kullanıcısına yanıt
    Buna birkere para verdim youtube icin degil sadece telefonda oyun acarsin icinde reklam cikar uygulama indirirsin acarsin reklamlar acilir investing uygulamasi kullanirsin icinde reklam cikar bu uygulama aklina gelen neresi varsa heryerdeki reklami engelliyor surekli guncelleniyor 0 reklam goruyorum pc dede telefondada.

• sayz kullanıcısına yanıt

Hak etmeyene hak etmediği parayı vermeyiz biz merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara beş parasız liseli üniversiteli ergenler doluşmuş. Yok şu apk yok şu uygulama kur diye akıl da veriyorlar, bizim o kadar uğraşacak vaktimiz yok gençler, aklınızı kendinize saklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 17 Ocak 2024; 12:47:37 >
  • DburakKoc D kullanıcısına yanıt
    Bence YouTube'a üç kuruş para verince kendini rahmi koç zanneden egoist kıytırık forumcular doluşmuş. Hâlâ olayın verilen paranın boyutu olduğunu zannedenlerin kapasitesi yetmiyor durumu anlamaya. Olay Alphabetin yıllar yılı ince ince önce bedava gibi gösterip, tekel olması, ardından kullanıcıların verilerini "hukuksuz şekilde" kullanması ile milyarlarca dolar para kazanması sonra da sanki bu paraları kazanmıyormuş gibi olayı kavrayacak kapasitesi olmayan kişileri, ileri düşünme yapamayacak veya umursamayacak kişileri söğüşlemesi. En hafif tabiri ile safsınız. Bu saflığınızı gizlemek için de farkındalığı yüksek olan kişilere ergen, fakir falan diyip komik duruma düşüyorsunuz.

Ayrıca tüm bunlardan bağımsız olarak, bir insanın gerçekten durumu da olmayabilir. Bunu bir aşağılama olarak kullanacak kadar bir insan nasıl seviyeyi düşürür bu çok başka bir tartışmanın konusu. Kişinin ne derece hastalıklı ve seviyesiz bir kültürde yetişmesi ile ilgili bu konu o yüzden oraya girmiyorum.

• Ilitharath kullanıcısına yanıt

Bilgisayardan internet tarayıcısından izliyorum mesajda da ondan bahsettim telefondan Youtube'a girmiyorum bilmeden sallamak tam olarak bu oluyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Tavsan -- 17 Ocak 2024; 15:17:55 >
  • Youtubede banada uyarı gibi bişey geldi, reklam engelleyiciyi kapadım.

• Kullandığınız reklam engelleyicileri güncelleyin şuan Adguard kullanıyorum hiç bir sıkıntı yok.

• Siyah Tavsan kullanıcısına yanıt
    O yüzden mi uygulama ayarlarına giriyorsun ve önbelleği temizliyorsun :)

• Ürün sunan insanların sürekli 'hayır işi' yapmasını bekleyemeyiz arkadaşlar. Bu bir hizmet, ya ödeme yaparak satın alırsınız ya da reklam izleyerek ödeme yaparsınız. Sonuçta hayrat çeşmesi değil :)

• Hahahahahha

Reklam engelleyicilerle hadi kapanda kurtulalim youtube senden

• başlığa bak çay demle yav he he kullanılmıyor tamam

zırnığın zırnığı yok bu arada ha istediğin kadar engelle 1 kuruş vermiyorum

şirketlerin kölesi olmuş olanlar bunu savunuyor bir de cyberpunk gerçek olacak bu gidişle  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 17 Ocak 2024; 18:35:24 >
  • Açıkçası youtube'un kar edemediği için kapanması,Google'ın kapanması gibi şeyler;beni, burada yorum atan bazı arkadaşlar kadar tedirgin etmiyor. Biri kapanırsa boşluğu dolduracak başka birisi devralır.Hep böyle olmuştur. Biz altavista,yahoo,myspace,dailymotion gördük. Altavista kapansa ne yapacağız diyen adamlardık,birşey olmadı şimdi yıllardır google kullanıyoruz. Genelde bunlara benzer her websitesi ücretsiz başlar sunucu masrafları artınca hem o masrafları hem kendi kar'ını düşünür (tabi personel ücretleri de var) önce ufak tefek reklamlar alır sonra premium adı altında hizmetler sunmaya başlar.Sonra zirvesini yaşar ve batar. Yerine aynı zihniyette birisi gelir bir 20 yıl da o götürür...

• DburakKoc D kullanıcısına yanıt

Amazon Prime 👑

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.