Şimdi Ara

## Yolculuk Sırasında Karşılaşılan İlginç ve Komik Olaylar ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
19
Favori
12.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gün önce yaşadım çok hoşuma gitti arkadaşlar tam karikatürlüktü... Karikatür çizebilseydim kesin yansıtmaya çalışırdım neyse olayı anlatayım.

Kahramanmaraşta dolmuşa bindim çarşı taraflarından, N.Fazıl Kısakürek Kültür Merkezine gidiyorum. Cam kenarındayım. Bir kaç durak geçti. Sıcak yolcuda fazla yok. 2. durağa geldik neyse çarşaflı kadının biri "Ossssmmeaaaan ollluuuummm oesmannn" tiz cılız ama kulakları tırmalar şekilde bağırıyor bende olayı anlamaya çalışıyorum. Meğer çocuk anneleri karıştırmış başka bir çarşaflı kadının peşine takılmış bizim dolmuşa biniyor =D dolmuşta resmen sesli güldüm millet ters ters baktı rezil oldum yahu ama çok güzeldi. Tabi anlatınca fazla güzel olmuyorda olayı yaşayınca aklıma direk yiğit özgürün çarşaflı kadın karikatürleri geldi =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Bursa'dan İstanbul'du yanılmıyorsam Metro firmasının otobüsüne bindik. Yolda sağolsunlar dondurma vermeye çalıştılar. Yolcu sayısının yarısı kadar dondurma onunda yarısı kadar kaşık vardı Sonra cep yasaktı o zamanlar şoför açtı merkeze cebi saydırıyo burda yolcular isyan halinde dondurma yetmedi diye. O telefonla konuşunca yolculardan bazılarıda telefonu açtı o konuşursa bizde konuşuruz diye baya renkli bir yolculuktu

ahhahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Bursa'dan İstanbul'du yanılmıyorsam Metro firmasının otobüsüne bindik. Yolda sağolsunlar dondurma vermeye çalıştılar. Yolcu sayısının yarısı kadar dondurma onunda yarısı kadar kaşık vardı Sonra cep yasaktı o zamanlar şoför açtı merkeze cebi saydırıyo burda yolcular isyan halinde dondurma yetmedi diye. O telefonla konuşunca yolculardan bazılarıda telefonu açtı o konuşursa bizde konuşuruz diye baya renkli bir yolculuktu

ahhahaha

Yarıldım ..

• quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

3 gün önce yaşadım çok hoşuma gitti arkadaşlar tam karikatürlüktü... Karikatür çizebilseydim kesin yansıtmaya çalışırdım neyse olayı anlatayım.

Kahramanmaraşta dolmuşa bindim çarşı taraflarından, N.Fazıl Kısakürek Kültür Merkezine gidiyorum. Cam kenarındayım. Bir kaç durak geçti. Sıcak yolcuda fazla yok. 2. durağa geldik neyse çarşaflı kadının biri "Ossssmmeaaaan ollluuuummm oesmannn" tiz cılız ama kulakları tırmalar şekilde bağırıyor bende olayı anlamaya çalışıyorum. Meğer çocuk anneleri karıştırmış başka bir çarşaflı kadının peşine takılmış bizim dolmuşa biniyor =D dolmuşta resmen sesli güldüm millet ters ters baktı rezil oldum yahu ama çok güzeldi. Tabi anlatınca fazla güzel olmuyorda olayı yaşayınca aklıma direk yiğit özgürün çarşaflı kadın karikatürleri geldi =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Voxville -- 22 Haziran 2011; 23:21:59 >

• Tramvayda giderken arka taraftan cılız bir bayan sesi: "İnecek vaaar!"
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Bs0LuT

quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

3 gün önce yaşadım çok hoşuma gitti arkadaşlar tam karikatürlüktü... Karikatür çizebilseydim kesin yansıtmaya çalışırdım neyse olayı anlatayım.

• takip
  • yerimizi alalım
  • izmirden sinopa gidiyordum sinay ın lanet arabalarıyla

neyse manisada bı yaslı teyze bindi arabaya. yanıma oturdu..ılk kez sehırler arası yolculuk yapıomus.. ıste oglu askermıs manısada ona gelmiş fılan ohoo anlatıo..tabı aradan zaman geçince teyze ayaklarım da ayaklarım diye tutturdu..

cok agrıomus oy nereye koysam fılan dıo..neyse döndüm cama dogru uyucam artık ana bı baktım koltuga bagdaş kurdu teyze.. allhım nasıl kahkaha atmışım teyze napıosun dedım bole rahat oldu evladım cok uyuşmuştu ayaklarım dedı:D:D
  • otobüste en arka sıranın ortasında oturuyorum elimde telefon birazda gevşek oturmuşum otobüsde dolu 1-2 kişi ayakta şöför bir fren koydu ben superman filmini otobüsde canlandırdım resmen uçtuktan sonra yere düştüm frenin etkisiyle ortasına kadarda sürüklendim
  • Tarih 12 aralık 2010 askere gidiyorum güzergah konya.Konya nın en berbat firmasından bilet almış durumdayım kontur (kesinlikle tavsiye etmiyorum ) araç sabah 7 deydi ancak 8 de çıkabildik yola(1).Ztn akslik o an başlamıştı.Aralık başında izmirde t-shirtle dolaşıp yaw yaz ne zmn bitecek diye sorarken 12 aralık günü kışın en soğuk gününe rast gelmişiz (ettimi 2 ).Neyse bindik otobüse çıktık yola 1 saat geçmesine rağmen servis yok.Ztn heyecanlıyım askere gidiyorum sabah bişi yiyememişim en azından bi çay içeyim diye adamı çaardım çay alabilirmiyim dedim getirdi sonrasında püskevit istedim burası lokanta mı dedi ( etti 3 ) eşhedüyü çektim içimden sabır dedim. uşak - afyon arası aşırı tipi ve kardan yol kapanmış.3 saat boyunca yaklaşık 10 km hız ile gittik ( etti 4 ) acayip otobüsçe acayip sıkışmıştık yol alamadığımız anlardan birinde tüm erkekler inip karlara isim yazdık (etti 5). Yan sırada oturan adam afyona yaklaşınca uşak a ne kadar diye muavine sordu. Aldığı cevap 6 saat önce geçtik oldu ve kavga çıktı ( etti 6 ) teslim saati akşam üstü 17 idi ben garaja indiğimde saat 22 di ( etti 7 ) artık bir gün fazla askerlik yapmanın verdiği pskoloji ile teslim oldum. Ama bu yolculuk beni bitirdi.Dönüşte Kamil koç ile geldim harikaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: webmaster-mt

Benim kötü bi anım var.

hiç önde oturmayı sevmem zaten gecerim en arkada uyurum şehirler arası yolculuk ise .

sansa babam en ön tarafı almış yer de kalmamıştı değiştirmeye.

neyse ztn akşam çıktık yola sabah orda olacağız.

gece oldu neyse işte millet bi yarım saate uyur derken önde oturuyoruz kuzenle bizimki sızdı bile cokta bende mp3 ü taktım müzik dinliyorum derken uyumuş ve bi ara sesi cok cıkan bi şarkı başlayınca aniden uyandım :/ olay burda başlıyor ztn baktım şoför uyukluyor bi açılıyor bi kapanıyor gözü inanılmaz bi heycan bastı ztn o arada napsam napsam diye düşünürken şimdi uyuma desem adam rencide olcak belkide işinden olcak diye yapamadım ama o anda yerimden fırladım SUUUU SUUU VERİN SUU MUAVİİİNNN diye bağırmamla şoförün kendine gelmesi bir oldu neyse millet noluyo delimidir fln diye konuşuyor duyuyorum ama yapcak bişey yok adam baktı olmıcak ilk mola yerinde durdu anladı bilerek yaptığımı tabi i bana kuzenime anama babama bide yengeme ymek ısmarladı özür fln diledi neyse beleş yedik iyi hoş ama canımızdan oluyoduk. adamda iyice mahcup oldu ki sorma..

hemen yedek şoför gecti direksiyona dvm ettik...

iyiki adam sen bağırınca panikleyip kaza yapmamış

• Otobüste gidiyorduk, birden havalanmaya başladım, hatta şahidim de var, bunu, bunu alın dışarı

Bir ara dolmuşa binmiştim ilk bindiğimde ayakta 2 3 kişi vardı. Sonraları şoför aldıkça alıyor aldıkça alıyor inen de yok artık doldu bildiğin camlara yapıştık nerdeyse. Arada bir inenler oldu sonraları. Temas olmaması için bir hayli uğraşmıştım. Neyse ki dershaneden geliyordum sırtımda çanta vardı korudu beni.
  • orta 2 yiz ankaraya gidiyoruz yavru tema kurultayına yolda muavin geldi bizle muhabbet etmeye başladı. nereli olduğmuzu sordu. söyledim işte. hemşehri çıktık adamla. sen gel bi benle yeğen dedi.en arka koltuğa gittik. bak bu arkası boş istersen burada uzan rahat rahat filan dedi. sağol dedim. oturdum öyle mal mal, geri dönmek ayıp olur diye düşündüm. adam da geldi yanıma oturdu elinde gazete. yav bu şamyeli - tanyeliden bahsediyor- çok güzel yav vallahi dinime imanıma çok güzel karı falan diyor. gülcem gülemiyorum evet abi falan diyorum. bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Tarih 12 aralık 2010 askere gidiyorum güzergah konya.Konya nın en berbat firmasından bilet almış durumdayım kontur (kesinlikle tavsiye etmiyorum ) araç sabah 7 deydi ancak 8 de çıkabildik yola(1).Ztn akslik o an başlamıştı.Aralık başında izmirde t-shirtle dolaşıp yaw yaz ne zmn bitecek diye sorarken 12 aralık günü kışın en soğuk gününe rast gelmişiz (ettimi 2 ).Neyse bindik otobüse çıktık yola 1 saat geçmesine rağmen servis yok.Ztn heyecanlıyım askere gidiyorum sabah bişi yiyememişim en azından bi çay içeyim diye adamı çaardım çay alabilirmiyim dedim getirdi sonrasında püskevit istedim burası lokanta mı dedi ( etti 3 ) eşhedüyü çektim içimden sabır dedim. uşak - afyon arası aşırı tipi ve kardan yol kapanmış.3 saat boyunca yaklaşık 10 km hız ile gittik ( etti 4 ) acayip otobüsçe acayip sıkışmıştık yol alamadığımız anlardan birinde tüm erkekler inip karlara isim yazdık (etti 5). Yan sırada oturan adam afyona yaklaşınca uşak a ne kadar diye muavine sordu. Aldığı cevap 6 saat önce geçtik oldu ve kavga çıktı ( etti 6 ) teslim saati akşam üstü 17 idi ben garaja indiğimde saat 22 di ( etti 7 ) artık bir gün fazla askerlik yapmanın verdiği pskoloji ile teslim oldum. Ama bu yolculuk beni bitirdi.Dönüşte Kamil koç ile geldim harikaydı.

Okurken ben illallah ettim be :D

• Dolmuşta arkadaşlarla gidiyoruz.Sınav haftasından çıkmışız,herkes bitmiş durumda,evlere gidiyoruz.

Dolmuş,dolmuş durumda.İşte o ara 35-40 yaşlarında bir kadın bindi.Ve bindikten yaklaşık 1 dk sonra ön sıramızdaki arkadaşlara aynen şöyle dedi.

-Evladım size büyüklere yer verilmeyecegini ögretmiyorlar mı?

Fırlama olan arkadaş:

''-Yok teyze bu seneki müfredata koymamışlar.'' dedi ve biz yıkıldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kosova Kurtuluş Ordusu

Uçaktayız, yanımda ciks bi delikanlı var. Konuşa konuşa işte konu dinlere geldi, ben işte deistim moruk falan filan adam çok bir şey bildigini sanarak anlatıyor ben de sabırla dinliyorum.
    O sırada uçak türbülansa girdi, sallanıyor sağ sol bi sağa bi sola , sanarsınız uçagın kontrolünü kaybetti pilot. Herkesin surat bembeyaz oldu, benim ölümden korkum yoktur sakin bir şekilde oturuyorum. Yandaki gence bi baktım suratı bembeyaz Ihlas suresi falan okumaya çalışıyor ama görseniz yerlere yatardınız kafasını öndeki koltuga yaslamış adam iki dakikada terlemiş Allahım yarabbim bizi koru Elhamdülillahirabbilalemin diye sonra baktım dualardan dualara atladı heyecanlan. 20 dakkaya uçak normale döndü ama yandaki genç kilo vermişti. Ben de avatarımdaki gibi suratına bakıyordumbelirli aralıklarla, adamın suratı kıpkırmızı oldu.

Korkusuz cengaver.

• Güzel hikayeler var
  • dolmuşta gıdıyoruz tam yol ustunde merdıvenler var
    2 tane ufak çocuk dolmuşa el kaldırdı bıncez anlamında dolmuşçu durdu
    kapıyı açar açmaz cocuklar başladı kaçmaya merdıven cıktılar en sonuna gııdp dolmuscuya pandık ısaretı yapıp asagı yukarı oynattılar ellerini
    dolmuşçuda arabada bayan var dıye bagırmadan gayet sakın sekılde anana yap onu anana dedi
  • Okulla geziye giderken yedek kaptanı mola yerinde unutmuştuk

Birde okul servisinde kapıya sıkışmıştım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.