Şimdi Ara

Yolcu360 ’ta %80 Araç Kiralama İndirimi 1 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
3
Favori
12.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kullanan oldu mu daha önce?
  • Birazdan gelir aldım bi 80 taneciler:)
  • alan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş verdim kodun gelmesini bekliyorum

Edit: Kodlar geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost Buster -- 24 Kasım 2020; 23:28:48 >
  • Ghost Buster kullanıcısına yanıt
    Siteden deneyince yorumunu bırakırsan iyi olur buraya.
  • Örnek: İndirimden faydalanarak 01.02.2021’de araç kiralanmak isteniyor ise, sahip olunan kupon kodu ile 27 Kasım 00:00 ile 29 Kasım 23:59 arasında rezervasyon işlemi tamamlanmalıdır.

Hemen veya planlı bir şekilde kullanabilecek için güzel kampanya. İstediğimiz zaman kullanabilseydik 366483839 adet alırdım

• bunların yüzde 40-50 indirimleri oluyor ama liste fiyatı üzerinden yalanı ile. yani normal fiyat 150, ama liste fiyatı 300 lira, yüzde 40-50-60 indirimle 149 tl oluyor.
    öyle bişey olmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghost Buster kullanıcısına yanıt

Örnek bi kiralama deneyip fiyatı yazarsanız seviniriz

• ...::: ÇARŞI :::... . kullanıcısına yanıt

Kodu 27-29 Kasım arasında kullanmak lazım o zamana kadar deneyemiyorum. Yalnız arkadaşın yukarıda yazdığı gibi olacak büyük ihtimalle. Liste fiyatını olabildiğince yukarı çekip indirimi ona göre tanımlayacaklar. Aşırı büyük bir fark oluşacağını zannetmiyorum. Cuma günü görürüz bindirip-indirimi  

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Buster

Sipariş verdim kodun gelmesini bekliyorum

Edit: Kodlar geldi.

hocam gerçekten yüzde 80 mi ? 20-30 liraya araç varsa gerçektir

edit= fiyat gözükmuyormuş. 25lik çekle 25 tane alayım dedim, en fazla 2 tane alınıyormuş. sipariş geçecek bişey bulursam, yanına alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 24 Kasım 2020; 23:36:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kod geldi

• %50 indirimde geçen hafta kiralamiştim 2 gün çarşamba pers cuma seklinde kırmızı fiyatın üzerinden maksimum koduyla %50 indirim uygulanmıştı. Oda peugeot 208 için günlük 135 liraydi green motion bakalım bu kodla neler olacak

• Kodu alan arkadaş kiralama ekranına gelip 2 aylık kiralama bedeline bakabilir mi acaba?

Şu anda büyük bir kiralama şirketinden otomatik dizel egea'yı aylık 3250 TL'ye kiralıyorum. Yolcu360'a baktım. 2 aylık otomatik egea için 20 bin TL'den 11 bin TL'ye düşmüş gözüküyor. Acaba %80 indirimi 20 bin TL üzerinden mi yapıcaklar? Yine çok avantajlı.

• Alcarinquue A kullanıcısına yanıt

Hocam. Yakıt hariç mi oluyor? Daha önce hiç kiralamadım. Kendi aracımızı kullanmak yerine kiralamanın ne gibi artıları var?

• quote:

Orijinalden alıntı: fozcan

Hocam. Yakıt hariç mi oluyor? Daha önce hiç kiralamadım. Kendi aracımızı kullanmak yerine kiralamanın ne gibi artıları var?

Hocam yakıt hariç :) Yakıtı kendimiz alıyoruz.

Araç kiralamak bence çok akıl işi değil ama mecburiyetten kiralıyoruz biz. Şirket olduğu için tamamını gider gösterebiliyoruz. Vergisi, kaskosu, zorunlu trafik sigortası, bakımı gibi şeylerle uğraşmıyoruz. Şu an aklıma gelen artılar bunlar. Fakat araç satın alsak, ticari ise 4 yıl, binek ise 5 yılda amorti ediyor. Yani şirketin üzerine aldığımız arabanın ilk olarak KDV'sini direkt düşüyoruz. Geri kalan parayı Doblo tarzı araba ise 4 e bölüyoruz, Egea gibi araba ise 5 e bölüyoruz. Bu şekilde vergiden düşüyoruz. Yakıtı, vergisi, kaskosu, bakımıda masraf gösterebiliyoruz. Yani hocam kısacası, şirket varsa kiralamak yine biraz daha uygun oluyor.

Araba fiyatları inanılmaz arttı. 2500'e kiraladığımız 2018 Egea'yı 5,5 bin TL yaptılar. Şimdi mevsimden dolayı 2020 Egea'yı 3250 TL'ye veriyorlar.

Hocam bildiklerim bunlar, yine aklınıza takılan olursa elimden geldiği kadar cevaplarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fozcan

hocam depoyu full veriyorlar + istersen şöförde ikram ediyorlar yanında

• cüzdan ile ödeyemedim

• Alcarinquue A kullanıcısına yanıt
    1-29 gün arası kiralamada geçerli.. Aylık değil
  • %70'i zaten kuponsuz vericekmiş.

https://yolcu360.com/tr/arac-kiralama-kampanyalari//

Tırt bir indirim olucak gibi ama bakalım. Yerimizi aldık.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.