Şimdi Ara

YOL BİLGİSAYARSIZ 307 KALMASIN!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
132
Cevap
0
Favori
27.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: atiyba

Güle güle kullan kanka ama arabayı mok götürüyor az ye de bi yıkamacıya götür
    Ula fotoyu görüon mu 795 km diyor.O kadar yol geldim e haliyle arabanın içinde de yemek içmek olunca pislendi alet.Ama jantları da taktım biliosun bir yıkatayım da parlasın gavat.

Edit >>> @we[AGRA] abim çok teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarmaganozturk -- 4 Eylül 2007; 22:54:54 >

• Hayırlı olsun arm.Sevemedim şu yol bilgisayarlarını.Beni babama ispiyonluyo durmadan
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

Hayırlı olsun arm.Sevemedim şu yol bilgisayarlarını.Beni babama ispiyonluyo durmadan
    Hacu sen de adam gibi kullan bea , bak ben Ankara'dan Maslağa , Maslak'tan da Lüleburgaza geldim ortalama hıza bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: aRm

quote:

Hayırlı olsun arm.Sevemedim şu yol bilgisayarlarını.Beni babama ispiyonluyo durmadan
    Hacu sen de adam gibi kullan bea , bak ben Ankara'dan Maslağa , Maslak'tan da Lüleburgaza geldim ortalama hıza bak

Ya bakıom anlık 25-30 ferrari mi bu

• quote:

quote:

quote:

Ya bakıom anlık 25-30 ferrari mi bu
    Anlık olayı çok saçma yau , yokuş çıkarken bir yükleniyorum 25-26 gidiyor yokuşu inerken salıyorum gazı 0.0L/100km

• Ya benim aklıma takıldı motorun büyüklügüne ve tipine göre bu degerler farklı olmazmı? yani benzinle aracın yazılımını yükleyince yakıtı iciyor gibi gözükmezmi

bu arada bende XR 1.4 HDI var ve silecek kolunun üztünde bahsedilen dügme zaten var.. hafta sonu bende yazılım isine bakayım diyorum.. cok tesekkürler paylasım icin..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasa

Ya benim aklıma takıldı motorun büyüklügüne ve tipine göre bu degerler farklı olmazmı? yani benzinle aracın yazılımını yükleyince yakıtı iciyor gibi gözükmezmi

bu arada bende XR 1.4 HDI var ve silecek kolunun üztünde bahsedilen dügme zaten var.. hafta sonu bende yazılım isine bakayım diyorum.. cok tesekkürler paylasım icin..
    Paşam PM attım bir bak...
  • tamamdır hocam cevapladım, saygılar ve sevgiler..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

Çok ilginç ya.Zaten fabrikadan aynı çıkıyorlar demek.Eğer 307 alırsak bizde hemen yol bilgisayarını açarız artık

Birde hocam ben okula giderken yıldız sanayinde tam ostim kavşağının orda görürüm hep pejo parçacısı.Hatta önünde sürekli pert pejolar olur.Orasımı yoksa.
    Dostum yolun kenarındaki Star Pejo diye bir parçacı.Tam kazıkçı benim 130 liraya aldığım kolu 200 liraya vermeye çalıştı son ne olur dedim 200den aşa olmaz dedi iyi günler dedim çıktım.Benim aldığım yer bu sanayi sitesinin en alt değil bir önceki bloğunda Oto Peugeot diye bir parçacı.Kollar temizliğine göre 90-130 ytl arası değişiyor.Aslında bu aralık 110-175 de pazarlıkla bu fiyata veriyorlar.Ben de bu oto peugeottan en temizinden bir sinyal kolu kiti aldım.Gittim bir üst bloktaki Teknocar'a taktırmaya.Biz takamayız ama takabilecek bir yere götürebilirim sizi dedi.Oraya götürdü taktırdık.Kuruş para almadı.Sonra yazılım yükleyelim dedik.Bu özel servisin yazılımı benim yol bilgisayarını açmadı.Sonra Göral yetkili servisin yolunu tuttum.Gittim önce olmaz abi öyle şey biz bunu çok daha yüksek fiyata satıyoruz felan dediler.Ya dedim sen yazılımı yükle çalışmassa ben yine parasını verecem.Tamam öyleyse siz oturun ben içerde yükleyip getireyim dedi.Adam bir geldi ağzı açık şekilde , kendi de inanamadı yol bilgisayarının açıldığına.Borcum ne ustacım dedim 20 lira ver yeterli dedi , verdim 20 lira aynen devam

obaaaa haju güle güle kullan.. Mis gibi olmuş 150milyona yol bilgisayarı

• quote:

Orjinalden alıntı: asilx

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

Çok ilginç ya.Zaten fabrikadan aynı çıkıyorlar demek.Eğer 307 alırsak bizde hemen yol bilgisayarını açarız artık

Birde hocam ben okula giderken yıldız sanayinde tam ostim kavşağının orda görürüm hep pejo parçacısı.Hatta önünde sürekli pert pejolar olur.Orasımı yoksa.
    Dostum yolun kenarındaki Star Pejo diye bir parçacı.Tam kazıkçı benim 130 liraya aldığım kolu 200 liraya vermeye çalıştı son ne olur dedim 200den aşa olmaz dedi iyi günler dedim çıktım.Benim aldığım yer bu sanayi sitesinin en alt değil bir önceki bloğunda Oto Peugeot diye bir parçacı.Kollar temizliğine göre 90-130 ytl arası değişiyor.Aslında bu aralık 110-175 de pazarlıkla bu fiyata veriyorlar.Ben de bu oto peugeottan en temizinden bir sinyal kolu kiti aldım.Gittim bir üst bloktaki Teknocar'a taktırmaya.Biz takamayız ama takabilecek bir yere götürebilirim sizi dedi.Oraya götürdü taktırdık.Kuruş para almadı.Sonra yazılım yükleyelim dedik.Bu özel servisin yazılımı benim yol bilgisayarını açmadı.Sonra Göral yetkili servisin yolunu tuttum.Gittim önce olmaz abi öyle şey biz bunu çok daha yüksek fiyata satıyoruz felan dediler.Ya dedim sen yazılımı yükle çalışmassa ben yine parasını verecem.Tamam öyleyse siz oturun ben içerde yükleyip getireyim dedi.Adam bir geldi ağzı açık şekilde , kendi de inanamadı yol bilgisayarının açıldığına.Borcum ne ustacım dedim 20 lira ver yeterli dedi , verdim 20 lira aynen devam

obaaaa haju güle güle kullan.. Mis gibi olmuş 150milyona yol bilgisayarı
    Hacu sağol , çok güzel oldu da kolu taktırdığım yerdeki adam bari sensör takımı ile cruise control de alsaydın elin değmişken onları da takardık dedi.Sensör felan lazım değil de CC olayını merak etmeye başladım

• Hadi ya :) sensor ve crusie demi var yıldızda .. aslında biraz bilgi beceri olsa.. yıldızdan yarı fiyatına pejo toplanır
  • quote:

Orjinalden alıntı: tosunpasa

Hadi ya :) sensor ve crusie demi var yıldızda .. aslında biraz bilgi beceri olsa.. yıldızdan yarı fiyatına pejo toplanır
    Ya sensör ve cruise birşey mi , adamlar arabanın komple beyinlerini toplamış set olarak 1.500 YTL'ye satıyor.Serviste tanesine 1000 ytl derler vallaha Benim bildiğim 307lerde CC yok.Ama adam aynen gösterdi işte buraya takılıyor felan.O sırada yol bilgisayarı konusuna yoğunlaştığım için CC kaynadı arada.Neyse 1-2 ay sonra yine giderim kısmetse Ankara'ya ama o zaman da muhtemelen para olmayacak.Arabanın tampon , kapı çıtalarını , kapı kollarını , bagaj açma yerini gövde rengine boyatacam da parayı ona ayırmam lazım Bu arada Paşam msne bekliyorum birazdan yemek yicem ama gelicem yine 22.30a kadar da online kalırım herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarmaganozturk -- 5 Eylül 2007; 20:47:14 >

• Hayırlı olsun Armağan, güle güle kullan da. Oğlum bunlar hep bozuk gösteriyor ya

O kadar yemek yedin, bi tane fazladan kolonyalı mendil alsaydın, arabanı silerdin
  • 1-2 gündür foruma girmemiştim. görüyorumki ilgi gösteren arkadaşların sayısı oldukca artmış. ee tabi yazan çavus rütbeli olunca dikkat cekmiyor ama rütbe arm yarbayım olunca iş bitiyor
    peugeot u olan tüm arkadaşlarımın faydalanması dileklerimle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatempro -- 6 Eylül 2007; 11:03:27 >
  • beyler böyle bir uygulama eski tarz arabalara takığımız mp3 playerın ekranında gösteremezmiyiz yaa??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ercan_wrc
    beyler böyle bir uygulama eski tarz arabalara takığımız mp3 playerın ekranında gösteremezmiyiz yaa??

hayır gösterilemez. çünkü bu arabaların yol bilgisayarı olsun veya olmasın motor bilgileri tutabiliyor. bu nedenle oluyor.
  • ya cok ilginç arkadaslar bende yaptırmak isterdim ama cok sevdigim 307 mi 1 haftaya kadar satılıga cıkarıyorum...arabamda tek eksigim yol bilgisayarımdı olsun cok istedim ama nasip deilmiş...

Raınbow a olmazmı acaba ya .... (bazı arkadaslar 206 ve 306 için sormuslar...206 nın ekranı yol bilgisayarına müsait deildir...306 da ise olacagını hiç sanmıyorum 307 de yol bilgisayarının alt yapısı hazır oldugu için böyle bir olay var...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RaVe__®

ya cok ilginç arkadaslar bende yaptırmak isterdim ama cok sevdigim 307 mi 1 haftaya kadar satılıga cıkarıyorum...arabamda tek eksigim yol bilgisayarımdı olsun cok istedim ama nasip deilmiş...

Raınbow a olmazmı acaba ya .... (bazı arkadaslar 206 ve 306 için sormuslar...206 nın ekranı yol bilgisayarına müsait deildir...306 da ise olacagını hiç sanmıyorum 307 de yol bilgisayarının alt yapısı hazır oldugu için böyle bir olay var...)

206 icin ben sormustum yanıtladıgın icin saol

• armağan arabasını XR den XT yapacak.
  • Bakalım daha neler görücez Allahım sen büyüksün
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.