Şimdi Ara

yoklama polis tutanağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 saat önce bir cafede otururken polisler gbt için tabiri caizse baskın yaptı ve yoklama kacağı oldugum için karakola götürüp tutanak imzalattılar para cezası yazıldı ama ne kadar oldugunu söylemediler benim 31 aralık 2016 da tecilim bitmişti 11 şubata kadar ki süreçte ne kadar para cezası öderim acaba internetten araştırdım ama kendi gelen 118 yakalanıp götürülen 1187 lira yazıyor ama ben yakalanıp askere alınmadıgım için 1187 lira mi öderim acaba bilemedim bilen arkadaşlar varsa yardımcı olun lütfen

EDİT; arkadaşlar para cezasını askerden sonrada ödeyebilirsiniz dendi ve böyle bi durumla karşılaştıgınızda direk gidin şubeye ve kesin bi şekilde bi kaç gün icinde göndeririz diyeceklerdir 15 gün sonra gitmediginiz takdirde cumhuriyet savcılığından arama emri çıkartılıp bi dahaki gbt ye takıldıgınızda amcalar tutup götürüyor muhtemelen bende öyle olcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cs1.6Kinq -- 17 Şubat 2017; 1:23:13 >

• kimse bilmiyor mu beyler allah aşkına
  • Yakalanip goturuldugun icin yuksek olani odeyeceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi yere götürülmedim ki askere alınmam için bi işlem yapılmadı tutanak tuttular sadece

• Yakalandin.

• pavlus P kullanıcısına yanıt
    1. tutanakta para cezası ödemiyosun dedi tanıdıklarım askerlik şubesine gidip işlemlerini yaptırmazsan para cezası ve arama emri çıkartıldıgını söylediler şubedede işlemleri yaptırıp 2. celp dönemi için gün verildiğini söylediler böylemi işliyo prosedür

• Cs1.6Kinq C kullanıcısına yanıt
    Askerlik subene git.

• pavlus P kullanıcısına yanıt
    yarın sabah ilk işim zaten öğrenmek lazım prosedür nasıl işliyo
    Panik yapman gereken bur durum yok ortada rahat ol bişey olmaz. Hakkında tutanak tutulmuş olsa bile en fazla para cezası olur oda 2 aylık bir meblağ yakalanıp götürüldüğün için (tutanak tutulması zaten yakalanıp götürülmek gibi bir durum senin için şu an )askerlik şubelerinin mesai saatleri dışında olduğu için bu yakalanma zamanı tutanak ile atlatılmış bu tutanakta bulunan tarihten itibaren en geç 15 gün içerisinde askerlik şube gitmen gerek diye biliyorum. Yarın git sen bişey olmaz

• okçu kullanıcısına yanıt
    bugün askerlik şubesindeydim 130 tl para cezası var ve devre kaybı olarak 2 gün içinde birliğine teslim olursun dedi ve kabul etmedim eğer gitmezsem savcılıktan karar cıkartılıp aranma emri cıkıcakmış herhangi bir gbt ye takılırsam yakalayıp götürüleceğimi söyledi ve çıktım şubeden
    Yakalanana kadar o zaman 😀

• okçu kullanıcısına yanıt
    aynen reis ya yakalanana kadar yada mayısa oğlun artık masum değil anne
  • beyler konuyu açan benim hesap şifresini unuttum şuan tekirdağ/malkara eken kışlada askerlik görevimi yapıyorum 1 hafta önce ceza geldi 1.400 lira tutanak yemeye bakın kısaca bu konuyu okucak kişiler :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.