Şimdi Ara

YÖK ve ÖSYM'den SAVUNMA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
3.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hayatım boyunca ciğer fonksiyonlarimin azalmasını istememek mongolluk mu? sınava hazırım 2 ay ertelese bile yapacağım Bi şey yok ama hasta olmak istemiyorum.
    MSÜ de gördüm önlemleri baş var sadece önlem monlem yok. ıslak mendil dagitmakla olcak is değil o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tellooozs kullanıcısına yanıt
    mart ayında vakalar çok çok düşükken apar topar sınavı temmuza erteleyenler mi bunu söylüyor? temmuz ayındaki salgının durumunu nasıl öngörmüşler de hazirandaki sınavı daha güvenli diyerek temmuza ertelemişler? baya baya kendileri ile çelişiyorlar. dilerim sınav ertelenir ve sen de ağlaya ağlaya iki buçuk senenin üstüne bir iki ay daha çalışırsın bu b*ktan sınava
  • Ösym savunması > socrates savunması

• diretiyorum kullanıcısına yanıt
    ertelenmeyecek, 27 Haziranda ZANGIR ZANGIR gireceksin, önceden çalışacaktın.

ayyyynen oyle😎😎😎😎😎😎

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nearıyorumki kullanıcısına yanıt
    umarım ekstra 30 dakika ve barajın düsürülmesinden bahsediyorlardır.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    2,5 sene sınava çalışınca bennnnn ahaha zangır zangırmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diretiyorum -- 16 Haziran 2020; 19:26:1 >
  • Sınava 10 gün kalmış arkadaşlar, bu saatten sonra ne ertelemesi olacak
    Sınava girecek bütün arkadaşlara başarılar, bu süreç herkes gibi sizi de yordu ama tüm olumsuzlukları avantaja çevirmeye bakın, pozitif düşünün yapacak bir şey yok.
    Sınav ertelenir vs. diye hayal kuran varsa da gerçeklerle hızlıca yüzleşsin
    Hepimiz lise,üni vs. sıralarından geçtik. Eğer sınav salonunda bir tane covid19 + vaka varsa o sınıftan herkese bulaşır 3 saatte kaçarı yok bunun,önlemi de yok. Ya komple bu sene ertelenecek,ya da olacak. Sadece öğrencilerde değil o gün yaklaşık 10 milyon kişi doğrudan etkilenecek bu sınavdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASAP1910 -- 16 Haziran 2020; 20:27:28 >

• Madem çalışma motivasyonu yaz aylarında düşüyor Kpss gibi bir ton insanın iş umudu olan bir sınavı niye 2 ay ertelediniz demezler mi adama? Koca yaz bitiyor resmen eylüle koydulae sınavı

• Boynuma dola YOK

• theiceman07 kullanıcısına yanıt
    Vakaların en iyi ihtimali bu. Bundan daha iyisi beklenemez. En mantıklı iş sınavı bir an önce yapmak. Virüs dünya çapında riskli mutasyonlara uğramaya başladı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Venuuex V kullanıcısına yanıt
    Sağlam önlem alınca 1000'in altına düştük gayet. Bundan daha iyisi beklenemiyosa bazı profesörler itiraz etmezdi hala. Ayrıca bu vakalar katlanarak devam edecektir. Bu daha normalleşmenin 3-4. gününde bu hastalığa yakalananlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.