Şimdi Ara

YÖK ve ÖSYM'den SAVUNMA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
3.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halaycibasi

Sanki sınav temmuza alınsa virüs bitmiş olacak ozaman

Dikkat edin bu tarz sınavın ertelenmesini düşünen ogrencer tüm sene yatmış adeta bir pskilojik suclulukla kahrolmaktadirlar.
    Geldi yine kaşına ...... , hoş geldin
  • Bence saracoglunun söz ettiği maddeler çok sağlam herif yerleştirmis neymiş aile vsvs alinmiyacakmis s.gidin msu de öyle olacaktı sözde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi an dedim acaba kararin sonucu ne olacak.

Sonra nerede yasadigim aklima geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venuuex V kullanıcısına yanıt
    Salgın kontrol altına alındı demişler de günde 1500 vaka geliyor. Ayrıca danıştay madem sınavı ertelemek gençlerin psikolojisini bitiriyor tarihi ileri alıp sonra geri alınca ne oluyor diye düşünür heralde. Atbi bu bağımsız bir danıştay için geçerli. Karar her şeyi belli edecektir. Birçok doktor da çıkıp ertelenmeli diye açıklama yaptı.

• YÖK'ün savunmasını Selim Serez yapmış.Kendisinin Yaman'a yaptığı yardımlar göz önüne alındığında öğrenci aleyhine olan bir şeyi savunması mümkün değil zaten.Sınav haziranda olacaktır.Doğrusu da budur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabricioramirez -- 16 Haziran 2020; 18:28:20 >
  • SICAK> VİRÜS

• Boş bulduk çok sıkıldım 1 haftadır günde 16 saat çalışıyorum biraz foruma tecrübelerimi aktarmaya geldim

• halaycibasi kullanıcısına yanıt
    Sizi gerçekten tebrik ediyorum. Sınavı erteleyen onlarca ülke, sınav ertelenmeli diyen onlarca doktor bunu düşünememişti. Bu fikir hepsinin yüzüne çarpılması gerek. Acilen bu fikrin patentini alın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: halaycibasi

Boş bulduk çok sıkıldım 1 haftadır günde 16 saat çalışıyorum biraz foruma tecrübelerimi aktarmaya geldim
    Hocam bu sene kaç binde olursun netler nasıl ahahahahah
  • Venuuex V kullanıcısına yanıt
    1. madde: Salgın kontrole alındıysa niye vakalar artıyor. Niye yakalanan iyileşenden fazla.

2. madde: 2 milyon tweet i veliler attı galiba. Bu kadar olaydan sonra böyle bir şey söylemeleri yüzsüzlüktür. Utanç vericidir.

6. madde: Devletimiz sağolsun hazirandaki durumu öngörebiliyoruz tek haklı oldukları nokta o. O da en az 1000 günlük vaka ile sınava girilcek olması.

Benim fikrim: YÖK size ne lan yapram dese daha iyi savunma olurmuş. Sınavı 1 hafta erteleyip önümüzdeki haftadan itibaren sıkı tedbirlerin alındığı zamana geri dönsek, 2 hafta sıkı tedbirlerden sonra yks ve lgs yi yapsak en mantıklısı olur. Verdiğin hakkı şak diye geri almak büyük haksızlıktır ama ne haksızlıklar oluyor ben buna razıyım artık.
  • YÖK toprak atmış

• On numara gidiyor.mat full geliyor çoğunlukla gri her seferinde 1-2 fire veriyorum.bide bu ay denemelerden toplam 15 tork sorusu geldi ucunu kaçırdım.canim sıkkın.

• halaycibasi kullanıcısına yanıt
    Hocam msüde 118,75 yaptınız diye bir duyum geldi bir soruyu bu nasıl soru bana hakaret demiş ve bilerek yanlışı işaretlemişsiniz doğru mu?
  • erbain40 kullanıcısına yanıt
    Yanlış duyum ben tamamıyla tyt ayt ye çalışıyorum şuan

• Şahsen ertelenmesini istemiyorum gerçekten bu aylarda çalışmak zorlaşıyor yoruculuğu artıyor yök de doğru yerlere parmak basmış aslında temmuz ayına dair öngörülebilir bir veri yok diye. Lakin msü ile yks arasının 14 gün olması yanlış bana göre. Msü de hasta olan birisinin toparlanması en az 3 hafta alır. 14 gün zaten karantina sürecine giren öğrenciler oldu. Ayrıca yks de sınıflarda olması gerekenden fazla sayıda öğrenci var 2 sınıf fazla açıp sayıları azaltmak çok mu zordu?
  • Tellooozs kullanıcısına yanıt
    Memleketteki tüm saygın bilim adamları nadir yaşanacak bir şekilde ortak bir fikre sahip şu an, o da sınavın haziranda yapılmaması gerektiği. YÖK' un bu konuda pek bilgi sahibi olduğu söylenemez. Gelecek belirsiz diye insanları şimdi mağdur etmek yanlıştır.
  • Yökü haklı bulanlar = kendi fikri olmayip okudugu her guzel yazilmis metine inanan saga sola cok rahat cekebilceginiz sosyal medyada herhangi birini lincletip herhangi birini yuceltebilceginiz fikirsiz kisiler

• Bir söz vardır ki şöyle der : Nisan Mart’tan Mayıs Nisan’dan Haziran Mayıs’dan Temmuz da Haziran’dan daha iyi olacak.

• elihen E kullanıcısına yanıt
    yökü haksız bulanlar: mongollar

bu da benim geri zekalıca fikrim, nasıl seninkinden iyi mi?

• "*Bu yıl ki sınav, geçtiğimiz yıla ve gelecek yıllara oranla avantajlı bir sınav olarak formüle edilmiş, Sağlık bakanlığı ve Bilim Kurulu görüşleriyle koruyucu önlemler alınarak ÖSYM tarafından ve uygun şartlarda ÖSYM tarafından gerçekleştirilmesi planlanmıştır."

Peki bu ne demek sdhsjakd daha avantajlı olması geniş bir kavramdır bana göre ancak aklıma ilk gelen sınav kolay olacak veya öğrencileri çok zorlamayacak tarzda soruların olacağı bir sınav olacağı yönünde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.