Şimdi Ara

yok böyle bir rezalet

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar ben bu bayilere şaşıyorum dedik bi DACİA sandero alalım hatta neyse peşinat verelim dediler fiyatlar güncellenecek 5 nisanda arabalar gelecek o gün pazarlık yaparız dediler 23 gün bizi beklettiler sonra bu gün aradım lafta araç bu gün gelecekti bu gün akşama kadar bekledim ne arayan var ne soran aradım bana verdikleri cevap arabalar 45 gün sonra gelecek ve sadece 3 tane gelecek düşünün arkadaşlar bu nasıl bi saçmalık ARTIK VAZGEÇTİKKKKKKK ALMIYORUZ

• Deep_Blue_1 SANDERO alacaksanız cebinizde 18.000-20.000 arası para olmalı yerinizde olsam hazır 2.el piyasası düşmüşken 2006-2007 model MEGANE2 SEDAN alırım hem c sınıfı arabaya binmiş olursunuz şöyle ilk sahibinden temiz bişey bulursanız alın
  • arkadaşlar bu ötv indirimi bazı bu tür satıcılaraın ekmeğine yağ sürdü.daha 2 ay önce ağlayan bunlar şimdi bakıyorumda artis olmuşlar.bence bunları boykot etmek lazım ve sıfır araba almamak en doğrusudur.adamlar ötv indi ama onu çoğu tam yansıtmıyo karlarını artırıyolar.veyada araç yok gibisinden ayak yapıp sizi iyice sövüşlemeye çalışıyolar.bence bu yapılan şerefsizliklere fırsat vermemek için almayın acelesi yoksa.2 ci el temiz sahibinden bulun alın daha ekonomik ve karlı en azından.teşekkürler
  • Bütün yorumlara katılıyorum.Bende krediyle alacaktım arabayı ama soğuttular benide.sanırım 2. el bişi alacağım
  • Bence sandero yerine hazir pesin paraniz varken 2. el c sinifi araclara yönelin derim.
  • ikinci el uçmuş.. 24000 tL ye megane 2 HB 1.4 ü veriyorlar sıfır
    ikinci eline 21000 - 22000 TL gibi komik rakamlar yazıyorlar olaya bakın ya 500 TL alım satım 300 TL de sigorta, alacağınız lastik ve diğer parçalar hariç millet kafayı yemiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.