Şimdi Ara

YOK ARTIK!!!Justin Bieber yeni robin(batmanden soğudum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Batman serisinı olduğunu her fırsatta dile getiren Justin Bieber, Instagram hesabından “Robin?” etiketiyle 'Batman vs. Superman' filminin kendi adına gönderilmiş senaryosunu paylaştı. Sosyal medyayı karıştıran fotoğraf “Justin, Robin mi oluyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Olay gizemini korumaya devam etse de yabancı basının tahmini ünlü şarkıcının 'Saturday Night Live' programına ya da 'Funny Or Die' internet sitesi için bir skeç hazırladığı yönünde. Daha önce Twitter hesabından yazdığı “Funny or Die için bir şey yapacağım” cümlesi de bu iddiaları destekler nitelikte.

Henüz Robin karakteriyle ilgili bir açıklama yapılmayan 'Batman vs Superman' filminin 2015 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Batman karakteri için Ben Affleck, Superman karakteri için ise Henry Cavill kesinleşen isimler arasında bulunuyor.
    Alıntıdır
    Kaynak:http://www.ntvmsnbc.com/id/25466881/
    Rezilligin daniskasi

Dark knighta olan tüm hayranlığını kaybettim resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Canım uzun zamandır görünmüyordun. Öldün inşallah ?
  • Nolan yapmaz bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

Nolan yapmaz bunu

nolan mı kaldı
  • Süper kahramnlar arasında en sıkıcı ve en dandik olarak gördüğüm Batman ve adamları diyeceğim şu : WHO CARES
  • Ulan bi zamanların jokerli bruce wayneli morgan freemen lı efsane filmini ne hale getirecekler .

• edit:feyk

ama yinede yeni batmandan umutsuzum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 17 Eylül 2013; 11:30:34 >
  • nayır nolanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailovic

Ulan bi zamanların jokerli bruce wayneli morgan freemen lı efsane filmini ne hale getirecekler .

O seri bitti onunla bi alakası yok yeni çekilecek filmin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=76579667&mpage=9

Hocam castin değilde başkası olsa oraya açılırsa bu tam rezillik

• Sorun yok raad olun.

• Batman 'i Ben Affleck 'in oynayacağını öğrendiğimden sonra seri benim için bitti zaten.
  • Hangi Batmanden soğudun ona göre bizde izlemeyelim o Batmani.

• Bir seriyi başka bir seri ile birleştirip filmini çektiklerinde o serinin ruhu ölüyor ne yazık ki. Çizgi romanda birbirlerine bağlı olabilirler ancak sinemada bunları ayrı görmek isterim. Batman filmlerinde bana biraz daha gerçekçi gelmişti. Superman ile aynı kareye girince filmin tüm gerçekçiliği ve ruhu yok olacak bana göre o yüzden ben de pek umutlu değilim.

Edit: Aynı şey Thor için de geçerli. Avengers'ı izledikten sonra Thor benim için sıradan bir karakter oldu ne yazık ki Bir karakteri kendi dünyasından koparmayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 17 Eylül 2013; 12:23:23 >
  • vakti zamanında batman olsun örümcek adam olsun değişik kötü karakterler içeren seri kitaplarını zevkle okuduk.ancak iş filme gelince 3 filmden sonra sil baştan hikayenin başına sarıyorlar içine ediyorlar.en büyük etkende aşırı efekt dolu yapay gelen 3.-4.filmler.örümceğin amazingli yenilenmiş hali bence çok daha kötüydü.
    Beğenilmiş karakterlerle bir rüzgar yakalamışken hazır çek değişik kötü karakterlerle film olsun bitsin.
    Keza matrixin ilk filmi ne kadar güzelse,son filmi o kadar gerçekdışı efektlerle baymıştı.kıvamında efektlerle seriyi devam ettirmeyi öğrenemediler.millete de her kahramanın yeniden doğuşunu çekip çekip yediriyorlar.
    Nolan da bozmaz umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Qetman.

Süper kahramnlar arasında en sıkıcı ve en dandik olarak gördüğüm Batman ve adamları diyeceğim şu : WHO CARES

+1
  • Up

• Christian Bale'li Batman'in yerini hiç bir Batman tutamaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.