Şimdi Ara

Yırtılıp deforme olan iPhone şarj kabloma uyguladığım ÇÖZÜM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hayırlı günler dostlarım.

Yırtılıp kopan iphone şarj kabloma uyguladığım çözümü sizlerle paylaşmak istedim. Bu yöntemi internette daha önceden görmüştüm fakat nerde gördüğümü hatırlamıyorum, o yüzden kendi resimlerimi paylaşacağım. Umarım faydalı olur.

Kopan kısımları temizledikten sonra herhangi bir tükenmez kalem bulup içindeki yayı çıkartıyoruz, iphone şarj kablomuzun üzerine, çevirerek takıyoruz.

Yırtılıp deforme olan iPhone şarj kabloma uyguladığım ÇÖZÜM. Yırtılıp deforme olan iPhone şarj kabloma uyguladığım ÇÖZÜM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerar95 -- 17 Kasım 2015; 20:55:17 >

• Apple kabloları maalesef cok dayanıksız. Bi şunu düzeltseler tadından yenmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.aliexpress.com/item/10x-Lightning-Charger-Cable-Saver-Protector-for-Apple-iPhone-Protective-Hotsale/32479670386.html

ya da

Yorgan ipliği ile sıkıca sarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerar95

Selamun Aleyküm.
    Hayırlı günler dostlarım.

Yırtılıp kopan iphone şarj kabloma uyguladığım çözümü sizlerle paylaşmak istedim. Bu yöntemi internette daha önceden görmüştüm fakat nerde gördüğümü hatırlamıyorum, o yüzden kendi resimlerimi paylaşacağım. Umarım faydalı olur.

Kopan kısımları temizledikten sonra herhangi bir tükenmez kalem bulup içindeki yayı çıkartıyoruz, iphone şarj kablomuzun üzerine, çevirerek takıyoruz.

Yırtılıp deforme olan iPhone şarj kabloma uyguladığım ÇÖZÜM. Yırtılıp deforme olan iPhone şarj kabloma uyguladığım ÇÖZÜM.

Elektrik çarpma veya kısa devre yapıp yangın çıkartma ihtimali yüksek.

• öyle birşey yok. bunu daha önce şu oha diyorumdaki elemanlar göstermişti. Benim deforme olmamış kablomda bile yaptım, en azından deforme olmasını engellemek için. Herhangi bi sorun cıkmaz.

He ama deform olan kısmı bi elle, içteki kablonun koruyucusunda bi deform durumu varsa bi elektrik bandı ile sarıp tekrar yayı geçir.

Deform olmamış olsa bile sen yine elektrik bandı tak, işini garantiye almış olursun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oraykt

öyle birşey yok. bunu daha önce şu oha diyorumdaki elemanlar göstermişti. Benim deforme olmamış kablomda bile yaptım, en azından deforme olmasını engellemek için. Herhangi bi sorun cıkmaz.

He ama deform olan kısmı bi elle, içteki kablonun koruyucusunda bi deform durumu varsa bi elektrik bandı ile sarıp tekrar yayı geçir.

Deform olmamış olsa bile sen yine elektrik bandı tak, işini garantiye almış olursun..

Daha GARANTİSİ yeni KABLONUN kendisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende kısa devre ihtimalini göz önünde bulundurup elektrik bandına sarıp üzerine geçirmiştim yayı geçen hafta.
    Çıkma-atma yapan elektrik bandını tutmuş oldu en azından. Sağlıklı çözüm.
    Ayrıca arkadaşın paylaştığı Lightning cable saver aparatları da gayet faydalı gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.