Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

yine yine yine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5 Mesaj
    yine geLdi hayatıma girdi yine tabii ki bir an bi kaç mesajla ve yine mahvedip gitti...Ya bu benim canımı çok acıtıyor..ErkekLerin canı acımaz derlerdi bende öyLe sanırdım ama bu benim canımı çok acıtıyor içimden bi yer kopuyor tam unuttum diyordum yine geldi bi saat içinde mahvedip gitti...Of ya çok zor bu acıyı kaLdırması halbuki neLer pLanLamıştık

|
    |
    seni seveni sen 10 kere sev , seni terkedeni sen 10 defa terket...kural bu..
    |
    |

Orjinalden alıntı: velfecir

17 yaşındayken bende öyleydim..şimdi .... den aşaa kasımpaşa..

+1907
    |
    |

boşver o seni hak etmemiş zaten ,sen değil o üzülsün.hiç kimse için göz yaşı dökmeye değmez.seni seven kişi senin üzülmeni istemez zaten
    |
    |

• Teğmen
    223 Mesaj
    Tınnnnnnnnnnnnn hayatta en son üzüleceğin şey bir kızın yaptıkları olsun , salla gitsin , dışarı çık hatun kaynıyo onamı kaldın sanki çık hayatını yaşa yeni aşklara yelken aç onuda unut gitsin sallaaaaaaa
    |
    |

M.Kemal ATATÜRK
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: gülen_kız

quote:

boşver o seni hak etmemiş zaten ,sen değil o üzülsün.hiç kimse için göz yaşı dökmeye değmez.seni seven kişi senin üzülmeni istemez zaten

ya asLında seviyo iki yılımız geçti ama bi türlü anlaşamıyoruz..Hep yaptıgı kötü şeyleri hataları tekrarlıyo..Bende çok özLedim 2 aydır görmüyorumm...İki yıL sonra çok kötü oluyo: (
    keşke sevmese 10 kez unuturum...Takmam ama öyLe bi oLay deiL ki neden ya neden bu kadar kötü gelişti herşey neLer planlamıştıK...
    |
    |

• Binbaşı
    1235 Mesaj
    Boşveeerrrr...Salla gitsin....Dert etcek konumu kalmadı...
    |
    |

Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir
  • Binbaşı
    1240 Mesaj
    ah be kardeşimm üzülmek ve canın acımasın istiyosan ipleri verme eline bunun tek yolu bu onun insafına burakma ilişkiyi kendin insiyatifin doğrultusunda hareket et onuda öle hareket ettirmeye çalış o zamann bu kadar çabuk mahfedemez kimse seni...tabi sende üzme karşındakini bu ikisi arasındaki mesafeyi tutturursan mutlu olursunn...gerçi tutturan çok fazla kişi yoktur ama olsunn dene en azından..
    quote:

Orjinalden alıntı: tyron

yine geLdi hayatıma girdi yine tabii ki bir an bi kaç mesajla ve yine mahvedip gitti...Ya bu benim canımı çok acıtıyor..ErkekLerin canı acımaz derlerdi bende öyLe sanırdım ama bu benim canımı çok acıtıyor içimden bi yer kopuyor tam unuttum diyordum yine geldi bi saat içinde mahvedip gitti...Of ya çok zor bu acıyı kaLdırması halbuki neLer pLanLamıştık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emsalsiz34 -- 21 Mart 2006; 23:46:51 >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.