Şimdi Ara

Yine Yeni Yeniden Coca Cola Kontör Kampanyası (nihayet)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ne zaman başladı biliyorum ama dün gece farkettim kampanyayı.

Kutu kolalarda saat başı ipod kampanyasını bilmeyenimiz yok sanırım ama duyurusu yapılmayan bir kampanya var o şifrelerle alakalı.

www.cokenmusic.com sitesinde müzik oyunu var şarkıları dinleyip kime ait olduğunu bulmaya çalışıyoruz toplam 10 soruluk bir oyun.

3. ve 6. soru sonunda tamam mı devam mı deniyor.Tamam denilirse ödül devam denilirse yarışmaya devam ediliyor.Ödül sürpriz olarak belirtilmiş bu yüzden saçma birşey çıkar diye 10 soruyu bitirmeye çalıştım 2 saat boyunca çünkü ilk tamam demem de kutu kola şifresi istiyordu bu yüzden tamam demedim ama 10 soruyu tamamlayamadım da.

Herneyse gereksiz yere uzatmayayım 6 soru bilince tamam dedim şifreyi girdim ve 8 kontör/2 dakikayı anında kazandım.Turkcell hattımla denedim diğer hatlara kontör geliyor mu bilmiyorum.Tahminime göre 3 soru bilince 4 6 soru bilince 8 kontör veriliyor 10u tamamlayınca 50 yada 100 olabilir.Ama şöyle bir durum da var sabit ödül kontör mü o konuda bir fikrim yok açıkçası tek denemede 8 kontör kazandım ama melodi yada mobil oyun falan da olabilir...İşin güzel yanı şu oluyor kola şifresini girince saat başı kampanyadan ipod alma şansımız kalmıyor diye bir durum yok saat başı için de kullanılabiliyor şifreler..Oyunda tamam dedim aynı şifreyi girdim ama onlar kullanılmıyor haberiniz olsun

Bu zamana dek bu kampanya nasıl es geçildi buradan çözemedim ama değişmeyen şey yine şu ki sanırım çok kontör kazanacağız gibime geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Bir süredir vardı bu kampanya, 8 avea kontör kazanmıştım, normal yüklendi, süre uzattı.

Ekleme; sorular bana çok zor geldi. Klasik, yabancı etnik, grek, klezmer, rebetiko ve sair müzikler hakkında sorular sorsalar hadi neyse ama konu rock müzik olunca sınıfta kalıyorum.

Süre varmı ? xx süre soru başına diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfurix

quote:

Bir süredir vardı bu kampanya, 8 avea kontör kazanmıştım, normal yüklendi, süre uzattı.

Ekleme; sorular bana çok zor geldi. Klasik, yabancı etnik, grek, klezmer, rebetiko ve sair müzikler hakkında sorular sorsalar hadi neyse ama konu rock müzik olunca sınıfta kalıyorum.

20 saniye
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalisst

quote:

Orijinalden alıntı: xfurix

quote:

20 saniye

İyi o zaman msnde toplanıp 20 saniye içinde googlede buluruz

• En acilinden bu şifreden lazım.. Borç olarak verebilecek arkadaş varsa pm den bana ulaşsın
  • Turkcelliler hiç bulaşmayın derim..

Verilen kontör tonla kazan kontörü.. 10 şarkıyı bilseniz de 10 tonla kazan kontörü veriyor..

Ayrıca utanmadan bir de sizin üstünüzden reklamınızı yapıyor.. Hattınıza ton ekliyor.. O tonu iptal etmek için yolladığınız sms de 2 kontör olarak ücretleniyor..

Akıllı adam işi değil yani
  • yine boş bir kampanya anlaşılan . bu tonlakazan çıktı çıkalı iflahımızı kuruttu. kampanyalardan kontör kazanamaz olduk .
  • O zaman avea hattımızla oynarız,peki vodafoneda nasıl geliyor kontörler yine hediyemi?Birde reci sana tonlakazan kontörümü geldi,konuda belirtmemişsin?
  • bende bi iştahla 10 soruyu bitirim dedim ne olacak diye bu formu görmemiştim 10 kontor geldi o da tonlakazan dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

yine boş bir kampanya anlaşılan . bu tonlakazan çıktı çıkalı iflahımızı kuruttu. kampanyalardan kontör kazanamaz olduk .

+1881
  • vodafone den kontor kazanan varmı ve normal kontormü aynı zamanda süre uzuyomu ve 10 soruya kaç kontor geliyor bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

yine boş bir kampanya anlaşılan . bu tonlakazan çıktı çıkalı iflahımızı kuruttu. kampanyalardan kontör kazanamaz olduk .

+1905
  • avea hattımla kazandım. ilk oyunda 3tane bilip tamam dedim PC için Duvarkağıdı kazandım.

sonra biraz kastım ve 10soyuyu doğru bildim Avea'dan 8veya10 kontör kazandım tam hatırlamıorum.normal kontör gibi yüklendi. hergün bi kutu kola içmek lazım kampanya boyunca
  • bu ne yahu, yabancı rock seçtim, pop şarkıları hip hop şarkılar çıkıo
  • 10 soruyu bildim türkcele tonlakazan 10 kntor geldi vodafonoda 10 kontor hediye geldi 3 ay kullanma süresi varmış bilginize
  • 1 dk geldi bana
  • şifre verebilecek arkadaş varsa pm'den yollayabilir mi? belki işine yaramayan vardır :)
  • İşine yaramayan varsa bende şifre isterim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.