Şimdi Ara

Yine ortada bırakıldım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Artık kadınlara güvenim kalmadı
    Tam kendime gelmişken karşıma birisi çıktı 3 aylık birlikteligimiz oldu
    Başlarda çok iyiydi çok güzel anlasiyorduk
    Ne olduysa son 40-50 günde beni düşmanı gibi görmeye başladı
    Başlarda geleceğe yönelik bütün güzel temenni hayallerimizi ortak duyguda yaşarken ne oldu ne değişti karım olacaksın diye artık yüzük takalım seni istemeye gelelim dedim diye bozulmaya başladı beni ortada bırakıp ben yokum birdaha arama dedi gitti
    Suçum günahım neydi dedim cevap veremedi
    Allah için yuva kurayım diyorum olmuyor insanı lanet ettiriyorlar valla fatmagul oldum benim ne günahım var
    Artık hiç birşeye inancım kalmadı kadınlara siz siz olun asla değer vermeyin o değerde boğuyorlar sizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Seni düşmanı gibi görüyorsa ya çok yumuşaksın sana karşı saygısını kaybetmiş yada sinir bozucu bir huyun var

• Hocam kendinizi suçlamayın karşıdakinin kafasında neler dönüyor bilemezsiniz ki belki birini unutmak istedi unutamadığının farkına vardı ya da unuttu sonra sizi de unuttu ya da bambaşka bir şey hemen kendinizi suçlamayın. Hocam hiçbir insan hemen doğru insanı bulamıyor size özel değil sizin günahıniz yok sizin tek şanssızlığınız önceki ilişkiniz çok uzun sürdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim BOK gibi paran olsaydı. İlk başlarda uyan kafanız iler ki hayalinde de devam ederdi. Ben şu dönemde hiç bir kadının bir erkekle konuşup onunla hayal kurabildiğine inanmıyorum. Kim bilir aklında başka neler ne hayaller var. Birde dönemimizin flört saçmalığı var senin düşündüğün gibi o düşünmüyor ve görmüyordur.

İçimden geçeni söylemek istiyorum. Kim gelirse gelsin bir başkasından gelecektir. 29 yaşındayım evlilik düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 11 Eylül 2022; 1:5:7 >
  • 1 bardak suyun bile parayla içildiği bir dünyada

para yoksa sıkıntılar başlar.bence ana sorun paradır. ciddi paran olsa suratına kamyon çarpıp suratın yamuk olsa "insanların gönül yüzüne aşık oluyorsun,sonuçta benim de kaza geçirmeyeceğimin garantisi yok,bende belki sakat kalırım belli mi olur,ben seni böyle sevdim" zırvaları anlatıp ondan sonra paraya doğru hücum ederdi. isterse 20yaş fark olsun onu bile kabul edenler çıkıyor. mesela kız parfüm hastasıdır 5parfüm hediye et o gün yatakta 4 saat geçirirsiniz.gündüz yatakta geçer akşamda yemeğe çıkarsınız.bu işler böyle biz alayını deneyimledik bu hayatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Insanno8693 -- 11 Eylül 2022; 2:47:59 >
  • Belki de sorun sendedir

• Genelleme yapmayayimda klasik bu coğrafyanın kızlari ne istediğini bilmez bugun böyle düşünur yarin onu daha iyi yasatacak biri cikar direk gider.Anlayamazsin.O yüzden yabanci kizlara yürü.

• Yeni birini bulmuştur, kişisel almayın yolunuza bakın, bir sonraki kıza bu kadar ilgi alaka göstermeyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.